@11021978
- Obserwujący: 1Stan konta: 1000.00Dodane środki: 0Yield: -9,37%
- Ilość kuponów: 2157Trafione kupony: 609Nietrafione kupony: 1536Nierozliczone kupony: 8
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Resovia Rzeszow - Cucine Lube Civitanova | -:- | 2 | 1.10 | ||
Serbia - Poland | 33:26 | 2 | 2.70 | ||
Bulgaria - Bosnia and Herzegovina | 89:82 | 1 | 1.50 | ||
Pogon Szczecin - SPR Chrobry Glogow | 20:26 | 2 | 1.62 | ||
Turkey - Iceland | 23:36 | 1 | 2.42 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Israel - Serbia | 83:74 | 2 | 1.35 | ||
R. Kazan - Dinamo Moscow | 1:1 | -2.5 | 1.38 | ||
Bulgaria - Bosnia and Herzegovina | 89:82 | 1 | 1.50 | ||
Finland - Russia | 75:77 | 2 | 1.78 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Spartak Moscow - SK Rapid Vienna | 1:2 | -3.5 | 1.48 | ||
BATE Borisov - MOL Vidi | 2:0 | -2.5 | 1.62 | ||
Zenit St. Petersburg - FC Kobenhagen | 1:0 | -2.5 | 1.67 | ||
Fenerbahce - NK Dinamo Zagreb | 0:0 | +1.5 | 1.32 | ||
FK Baumit Jablonec - Stade Rennais FC | 0:1 | +1.5 | 1.40 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Resovia Rzeszow - Trentino Diatec | 0:3 | 2 | 1.32 | ||
BC Zalgiris - Armani Milano | 83:78 | 1 | 1.55 | ||
Stocznia Szczecin - Lotos Trefl Gdansk | 0:3 | 2 | 1.55 | ||
Guerino Vanoli - Bayern Munchen | 95:71 | 1 | 1.30 | ||
PGE Skra Belchatow - Zenit Kazan | 1:3 | 2 | 1.34 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Plipuech P. - Xiaodi You | 0:2 | 1 | 2.10 | ||
Abigail Tere-Apisah - Kuwata H. | 2:1 | 2 | 2.40 | ||
Xun FY / You X - Chang K-C / Hsu C-W | 0:2 | 1 | 1.90 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Lokomotiv Moskva - Galatasaray SK | 2:0 | +1.5 | 1.45 | ||
Tottenham Hotspur - Inter Milan | 1:0 | -4.5 | 1.21 | ||
Borussia Dortmund - Club Brugge | 0:0 | +1.5 | 1.14 | ||
Paris Saint German - Liverpool FC | 2:1 | +1.5 | 1.15 | ||
FC Porto - Schalke | 3:1 | +1.5 | 1.37 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Riihimaki Cocks - Orlen Wisla Plock | 27:26 | 2 | 1.25 | ||
GKS Dospel Katowice - LKS Lodz | 1:1 | +1.5 | 1.33 | ||
Indykpol AZS Olsztyn - PAOK Thessaloniki | 3:1 | 1 | 1.25 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SonderjyskE - Team Holstebro | 34:38 | 2 | 1.95 | ||
Chaumont VB 52 - Arago De Sete | 3:0 | 1 | 1.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
GKS Dospel Katowice - LKS Lodz | -:- | -2.5 | 1.60 | ||
BK Hacken - Degerfors IF | 2:0 | +2.5 | 1.44 | ||
Cska Moscow - FC Viktoria Plzen | 1:2 | +1.5 | 1.36 | ||
AEK Athen - Ajax Amsterdam | 0:2 | +1.5 | 1.30 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sparta Rotterdam - NAC Reserves | -:- | +2.5 | 1.27 | ||
Fakel Novy Urengoi - PGE Skra Belchatow | 3:2 | 1 | 1.50 | ||
1899 Hoffenheim - Shakhtar Donetsk | 2:3 | -4.5 | 1.35 | ||
Bayern Munchen - Benfica Lisbon | 5:1 | -4.5 | 1.26 | ||
AS Roma - Real Madrid | 0:2 | -4.5 | 1.27 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Arka Gdynia - Wisla Krakow SA | 4:1 | +1.5 | 1.24 | ||
Goztepespor - Basaksehir | 0:2 | -3.5 | 1.18 | ||
Panionios Athens - Lamia | 1:0 | +1.5 | 1.47 | ||
Botosani - Universitatea Craiova | 2:1 | -3.5 | 1.22 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
PGE Skra Belchatow - Cucine Lube Civitanova | 1:3 | 2 | 1.15 | ||
Zenit Kazan - Fakel Novy Urengoi | 2:3 | 1 | 1.18 | ||
Developres Sky Rzeszow - Sada Cruzeiro | 3:2 | 2 | 1.21 | ||
Cholet Basket - Antibes Sharks | 74:91 | 1 | 1.45 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
La Bruixa d'Or Manresa - C.b. Breogan Lugo | 72:63 | 1 | 1.24 | ||
Nanterre - Reims | 73:67 | 1 | 1.15 | ||
Modena Volley - BCC Nep Castellana Grotte | 3:0 | 1 | 1.33 | ||
Krosno Karpaty - MKS Dabrowa Gornicza | -:- | 2 | 1.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Tottenham Hotspur - Chelsea FC | 3:1 | +1.5 | 1.22 | ||
PEC Zwolle - Ado den Haag | 2:3 | +2.5 | 1.70 | ||
Breda - Ajax Amsterdam | 0:3 | +2.5 | 1.29 | ||
Energa Mks Kalisz - Palac Bydgoszcz | 0:3 | 2 | 1.80 | ||
AZS Lublin - Stal Ostrow Wielkopoiski | 88:83 | 2 | 1.18 | ||
UMF Selfoss - Azoty Pulawy | 28:27 | 2 | 2.10 | ||
Developres Sky Rzeszow - LKS Lodz | 3:2 | 2 | 2.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Miasto Szkla Krosno - Stargard | 93:76 | 2 | 2.24 | ||
Aluron Varta Zawiercie - PGE Skra Belchatow | 3:1 | 2 | 1.25 | ||
Montakit Fuenlabrada - MoraBanc Andorra | 79:85 | 2 | 2.54 | ||
Tonazzo Padova - Trentino Diatec | 1:3 | 2 | 1.15 | ||
Energa Czarni Slupsk - ZB Pruszkow | 79:60 | 1 | 1.25 | ||
AZS Lublin - Stal Ostrow Wielkopoiski | 88:83 | 2 | 1.18 | ||
IL Bisonte Firenze (Women) - Igor Gorgonzola Novara | 0:3 | 2 | 1.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Legia Warszawa - Anwil Wloclawek | 72:103 | 2 | 1.55 | ||
VFL Bochum - FC Erzgebirge Aue | 2:1 | 2 | 4.20 | ||
Gazprom Surgut - Yaroslavich Yaroslavl | -:- | 1 | 1.28 | ||
Miasto Szkla Krosno - Stargard | 93:76 | 2 | 2.24 | ||
Energa Mks Kalisz - Palac Bydgoszcz | 0:3 | 2 | 1.80 | ||
AZS Lublin - Stal Ostrow Wielkopoiski | 88:83 | 2 | 1.18 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Gunneswaran P. - Ymer E. | 0:2 | 1 | 2.00 | ||
Humbert U. - Krawietz K. | 2:0 | 1 | 1.34 | ||
Paris Saint German - Toulouse | 1:0 | +2.5 | 1.34 | ||
Ankaragucu - Besiktas | 2:5 | X2 | 1.25 | ||
Juventus Turin - Spal | 2:0 | +1.5 | 1.16 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Dinamo Moscow - Enisey Krasnoyarsk | 1:2 | 1X | 1.16 | ||
Nova Novokuybyishevsk - Zenit St. Petersburg | 1:3 | 2 | 1.22 | ||
GKS Katowice - Stocznia Szczecin | 3:1 | 2 | 1.28 | ||
Barnsley FC - Doncaster Reserves | 1:1 | 1X | 1.22 | ||
Aluron Varta Zawiercie - PGE Skra Belchatow | 3:1 | 2 | 1.25 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Dinamo Bucaresti - CS GAZ Metan Medias | 1:1 | +1.5 | 1.38 | ||
Bayer Leverkusen - VFB Stuttgart | 2:0 | +2.5 | 1.58 | ||
Club Brugge - Zulte-Waregem | 1:3 | +2.5 | 1.36 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Akhmat Grozny - Cska Moscow | 0:2 | -2.5 | 1.50 | ||
Galatasaray SK - Kombassan Konyaspor | 3:1 | +1.5 | 1.31 | ||
Velje - AaB Aalborg | 1:1 | X2 | 1.30 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Martin A / Podlipnik-Castillo H - Prashanth/Ramanathan | 0:2 | 1 | 1.30 | ||
Krasnaya Zvezda Kunlun - Spartak Moskau | 0:2 | 12 | 1.25 | ||
BC Zalgiris - BC Khimki Moscow | 83:84 | 1 | 1.47 | ||
GTK Gliwice - King Szczecin | 95:81 | 2 | 1.26 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Chardy, J - Coric B. | 0:3 | 2 | 1.25 | ||
Krawietz K. - Gaio, F | 2:1 | 2 | 1.86 | ||
Tsonga, J W - Cilic M. | 0:3 | 2 | 1.25 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Famalicao - Gil Vicente | 2:1 | 12 | 1.25 | ||
Martin A / Podlipnik-Castillo H - Prashanth/Ramanathan | 0:2 | 1 | 1.30 | ||
Kolar/Oliveira - Drzewiecki/Walkow | 1:2 | 1 | 1.66 | ||
SC Amiens - Olympique de Marseille | -:- | X2 | 1.25 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Caruana L. - Stakhovsky S. | 0:2 | 2 | 1.22 | ||
Albot R. - Mukund S.K. | 2:1 | 1 | 1.16 | ||
Darusafaka Dogus - Anadolu Efes Istanbul | 88:93 | 2 | 1.38 | ||
Guerino Vanoli - Fenerbahce Ulker | 70:74 | 2 | 1.38 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Humbert U. - Ignatik U. | 2:0 | 1 | 1.44 | ||
Caruana L. - Stakhovsky S. | 0:2 | 2 | 1.22 | ||
Albot R. - Mukund S.K. | 2:1 | 1 | 1.16 | ||
Sonego, L - Marchenko, I | 0:2 | 1 | 1.50 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ymer E. - Fanselow S. | 2:1 | 2 | 2.75 | ||
Kolar/Oliveira - Granollers G / Menendez-Maceiras A | 2:0 | 2 | 1.70 | ||
Caruana L. - Stakhovsky S. | 0:2 | 2 | 1.22 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Falco Kc-Szombathely - Sassari | 60:92 | 2 | 1.33 | ||
Kk Cedevita Zagreb - Asseco Prokom Gdynia | 94:87 | 1 | 1.08 | ||
Manital Torino - BC Uniks Kazan | 72:82 | 2 | 1.37 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Russia - Hungary | 56:53 | 1 | 1.25 | ||
Gille S./Vliegen J. - Kolar/Oliveira | 1:2 | 1 | 1.35 | ||
Anwil Wloclawek - Le Mans SB | 76:64 | 2 | 2.00 | ||
KS Stal Grudziadz - Slepsk Suwalki | -:- | 2 | 1.25 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Mukund S.K. - Jay Clarke | -:- | 1 | 2.05 | ||
Ben Patael - Nedovyesov O. | -:- | 2 | 1.18 | ||
Albot R. - Banes M. | 2:0 | 1 | 1.18 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Portugal - Poland | 1:1 | 1 | 1.65 | ||
Charlton - AFC Mansfield | 5:0 | 1X | 1.25 | ||
Crawley Town - Southend United FC | 2:2 | X2 | 1.31 | ||
Malta - Faroe Islands | 1:1 | X2 | 1.31 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Halkbank Ankara - Knack Randstad Roeselare | 3:2 | 2 | 3.00 | ||
Beziers Volley - Maritsa Plovdiv | 3:0 | 2 | 2.50 | ||
Portugal - Poland | 1:1 | 1 | 1.65 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Brancaccio R. - Grigelis L. | 0:2 | 2 | 1.41 | ||
Marchenko, I - Sinner J. | 2:1 | 1 | 1.30 | ||
Viola Mat. - Stakhovsky S. | 0:2 | 2 | 1.25 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Gunneswaran P. - Yang T.H. | 2:0 | 1 | 1.22 | ||
Dutra Silva R. - Hassan B. | -:- | 1 | 1.40 | ||
Clarke/Ward - Martin A / Podlipnik-Castillo H | -:- | 2 | 1.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Andorra - Latvia | 0:0 | X2 | 1.24 | ||
Chebolletta Cantu - Pesaro | 87:90 | 1 | 1.20 | ||
Germany - Netherlands | 2:2 | 1X | 1.29 | ||
Denmark - Ireland | 0:0 | 1X | 1.12 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Asvel Lyon-Villeurbanne - Le Mans SB | 80:76 | 1 | 1.26 | ||
Venezia - Armani Milano | 81:84 | 2 | 1.67 | ||
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - BBTS Bielsko-Biala | 1:3 | 2 | 2.05 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Yugra-Samotlor - Belogorie Belgorod | 0:3 | 2 | 1.30 | ||
Berlin Volleys - United Frankfurt | -:- | 1 | 1.22 | ||
Brescia Women - Foppapedretti Bergamo | 1:3 | 2 | 1.90 | ||
Modena Volley - Cucine Lube Civitanova | 2:3 | 2 | 1.83 | ||
Trentino Diatec - Calzedonia Verona | 3:0 | 1 | 1.18 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Trefl Sopot - Dabrowa Gornicza | 70:80 | 1 | 3.75 | ||
AZS Kutno - Energa Czarni Slupsk | -:- | 2 | 2.05 | ||
Iberostar Tenerife - Valencia BC | 100:66 | 2 | 2.18 | ||
ZB Pruszkow - Pogon Prudnik | 75:88 | 1 | 1.75 | ||
Pallacanestro Trieste - Dolomiti Energia Trentino | 85:74 | 2 | 2.47 | ||
MoraBanc Andorra - Unicaja Malaga | 84:95 | 2 | 2.04 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Energa Mks Kalisz - Impel Wroclaw (Women) | 0:3 | 2 | 2.50 | ||
PGE Skra Belchatow - ONICO Warszawa | 3:0 | 1 | 1.28 | ||
MKS Dabrowa Gornicza - AZS Politechniki Slaskiej Gliwice | -:- | 1 | 1.40 | ||
Chemik Bydgoszcz - GKS Katowice | 3:1 | 1 | 2.50 | ||
Chemik Police - Developres Sky Rzeszow | 3:0 | 1 | 1.44 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Peng, Shuai - Osuigwe W. | 2:0 | 2 | 1.94 | ||
Luz O / Meligeni Rodrigues Alves F - Andreozzi G / Duran G | 0:2 | 2 | 1.28 | ||
Demoliner/Molteni - Galdos S / Zeballos F | 2:0 | 2 | 2.40 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
HC Barys Astana - Dinamo Moscow | 2:2 | 12 | 1.25 | ||
Salavat Ufa - HC Vladivostok | 3:1 | 12 | 1.14 | ||
Gyergyoi HK - Hokiklub Budapest | 6:4 | 12 | 1.16 | ||
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ | 4:1 | 12 | 1.13 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Liang E.S. - Lisicki, S | 0:2 | 2 | 1.40 | ||
Lotos Trefl Gdansk - Developres Sky Rzeszow | 1:3 | 1 | 2.37 | ||
KS Rosa Radom - Anwil Wloclawek | 68:81 | 2 | 1.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Majchrzak K. - Ortega-Olmedo R. | 2:1 | 1 | 1.23 | ||
Spojnia Gdynia - SPR Chrobry Glogow | 21:25 | 2 | 1.25 | ||
VFB Friedrichshafen - Berlin Volleys | 2:3 | 1 | 1.75 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Grammatikopoulou V. - Liang E.S. | 0:2 | 1 | 1.67 | ||
Diatchenko V. - Zhang Yuxuan | 2:1 | 1 | 1.48 | ||
HAN X / Kumkhum L - Kobori M./Shimizu A. | 2:0 | 1 | 1.50 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Imai/Tokuda - Oliveira G / Santillan A | 0:2 | 2 | 1.30 | ||
Cabrera L. - Kumkhum, Luksika | 0:2 | 2 | 1.22 | ||
Mukund S.K. - Gunneswaran P. | -:- | 2 | 1.36 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Banvit BC - Anwil Wloclawek | 75:68 | 1 | 1.30 | ||
Hurrikaani-Loimaa - Indykpol AZS Olsztyn | 1:3 | 2 | 1.35 | ||
Kotwica Kolobrzeg - Sokol Lancut | 68:90 | 2 | 1.12 | ||
Slepsk Suwalki - BBTS Bielsko-Biala | 1:3 | 2 | 2.05 | ||
Asptt Mulhouse - Budowlani Lodz | 2:3 | 2 | 1.61 | ||
Asseco Prokom Gdynia - Tofas | 77:87 | 2 | 1.48 | ||
Dolomiti Energia Trentino - Asvel Lyon-Villeurbanne | 79:77 | 2 | 1.53 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Banes M. - Polmans M. | 1:2 | 2 | 1.33 | ||
Sood C / Sood L - Purcell M./Saville L. | 0:2 | 2 | 1.18 | ||
Nedovyesov O. - Griekspoor S. | 2:0 | 1 | 1.50 | ||
Cabal J. S./Farah R. - Mektic, N/Peya, A | -:- | 1 | 1.54 | ||
Kadhe/Myneni - Ratiwatana / Ratiwatana | 2:1 | 2 | 1.36 | ||
Malla, B - Galarza J.I. | 2:1 | 2 | 1.83 | ||
Adams H. - Smyczek T. | 2:0 | 2 | 1.22 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Unicaja Malaga - C.b. Breogan Lugo | 78:72 | 1 | 1.16 | ||
Developres Sky Rzeszow - ZAKSA Kedzierzyn Kozle | 2:3 | 2 | 1.30 | ||
Dinamo-Lo - Lokomotiv Novosibirsk | 0:3 | 2 | 1.22 | ||
ZB Pruszkow - Kotwica Kolobrzeg | 62:76 | 2 | 2.38 | ||
GTK Gliwice - Stal Ostrow Wielkopoiski | 76:114 | 2 | 1.40 | ||
Astoria Bydgoszcz - WKK Wroclaw | 62:76 | 1 | 1.47 | ||
Foppapedretti Bergamo - IL Bisonte Firenze (Women) | -:- | 1 | 1.50 | ||
Calzedonia Verona - Ravenna | 3:0 | 1 | 1.28 | ||
Energa Czarni Slupsk - Sokol Lancut | 86:94 | 1 | 2.90 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Besiktas JK - Afyon Belediye | 80:75 | 1 | 1.25 | ||
MFK Okd Karvina - Sparta Prague | 1:3 | 2 (DNB) | 1.21 | ||
Bytovia Bytow - Termalica B-B Nieciecza | 2:2 | X2 | 1.40 | ||
Kayserispor - Galatasaray SK | 1:3 | X2 | 1.57 | ||
KPR Kobierzyce - KGHM Metraco Zaglebie Lubin | 26:23 | 2 | 1.30 | ||
Legia Warszawa - Polski Cukier Torun | 68:63 | 2 | 1.26 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Jastrzebski Wegiel - Lotos Trefl Gdansk | 3:0 | 1 | 1.25 | ||
Dyn.Moskwa - Yugra-Samotlor | 3:1 | 1 | 1.28 | ||
Zenit St. Petersburg - Kuzbass Kemerovo | 1:3 | 1 | 1.30 | ||
Cuprum Lubin - PGE Skra Belchatow | 0:3 | 2 | 1.30 | ||
MKS Dabrowa Gornicza - PWSZ Tarnow | -:- | 1 | 1.27 | ||
TSV Herrsching - SWD Duren | 3:2 | 2 | 1.22 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
V. Zvonareva - Maria T. | 2:1 | 1 | 1.45 | ||
Palac Bydgoszcz - Chemik Police | 0:3 | 2 | 1.20 | ||
BBTS Bielsko-Biala - PTPS Pila | 3:0 | 2 | 1.57 | ||
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Radomka Radom (Women) | 3:1 | 1 | 1.61 | ||
O Mara J./Skupski K. - Molchanov D./Zelenay I. | 0:2 | 2 | 1.84 | ||
Reims - Le Mans SB | 77:91 | 2 | 1.57 | ||
Eisbren Bremerhaven - Mitteldeutscher | 76:81 | 1 | 1.30 | ||
Tsitsipas, S - Rublev A, | 3:2 | 1 | 1.40 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Bratislava VK - Nova Gorica | 0:3 | 1 | 2.18 | ||
Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa | 3:1 | 2 | 4.33 | ||
Famalicao - Tenerife | 3:0 | 2 | 3.15 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Kudermetova, V - Albie A. | 0:2 | 1 | 1.30 | ||
WKK Wroclaw - Energa Czarni Slupsk | 100:76 | 2 | 2.36 | ||
Joensuun Kataja - BC Aris Thessaloniki | 88:86 | 2 | 2.23 | ||
Bacsinszky T./Zvonareva - Thombare P./Wacanno E. | 2:0 | 1 | 1.37 | ||
PGE Skra Belchatow - Developres Sky Rzeszow | 3:1 | 1 | 1.36 | ||
Budowlani Lodz - Asptt Mulhouse | 3:1 | 1 | 1.22 | ||
Pinar Karsiyaka - Proximus Spirou | 90:72 | 1 | 1.44 | ||
CCC Polkowice - Castors Braine | 71:52 | 1 | 1.23 | ||
Monza - Cucine Lube Civitanova | 2:3 | 2 | 1.16 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Antwerp Giants - Brose Basket Bamberg | 76:85 | 2 | 1.63 | ||
Telekom Bonn - Venezia | 84:94 | 1 | 1.90 | ||
Orleans Loiret Basket - Boulazac Basket Dordogne | 56:72 | 1 | 1.95 | ||
BC Souffelweyersheim - Gravelines | 71:63 | 2 | 1.75 | ||
Tottenham Hotspur - PSV | 2:1 | 1 | 1.36 | ||
FC Porto - FC Lokomotiv Moskva | 4:1 | 1 | 1.30 | ||
SSC Napoli - Paris Saint German | 1:1 | 2 | 2.60 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Benchetrit E. - De Loore, J | 0:2 | 1 | 2.20 | ||
Bachinger M. - Klein L. | -:- | 1 | 1.20 | ||
Donati M. - Sonego, L | a-:- | 1 | 2.65 | ||
Masur D. - Dutra Silva R. | -:- | 2 | 2.70 | ||
Garcia Perez, Georgina - V. Zvonareva | 0:2 | 2 | 1.30 | ||
Sakharov, G - Martineau M. | 2:0 | 1 | 1.22 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Loeb J. - Vikhlyantseva N. | 2:0 | 2 | 1.32 | ||
E. Gorgodze - Rodina E. | 0:2 | 2 | 1.35 | ||
Tomova, V - M. Niculescu | 0:2 | 2 | 1.24 | ||
Andujar P. - Domingues J. | 2:0 | 1 | 1.40 | ||
Molleker R. - Bemelmans R. | 0:2 | 2 | 1.22 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
AS Saint Etienne - Angers SCO | 4:3 | 1X | 1.26 | ||
Spartak Moscow - FC Ural | 1:2 | 1X | 1.14 | ||
Sassari - Pesaro | 84:81 | 1 | 1.22 | ||
Lotos Trefl Gdansk - Chemik Bydgoszcz | 3:1 | 1 | 1.25 | ||
Lech Poznan - Lechia Gdansk | 0:1 | 1X | 1.32 | ||
Waasland-Beveren - Anderlecht | 1:2 | X2 | 1.18 | ||
Milano - BCC Nep Castellana Grotte | 3:1 | 1 | 1.20 | ||
San Lorenzo - CA Talleres | 0:1 | 1X | 1.25 | ||
Udinese Calcio - AC Milan | 0:1 | X2 | 1.27 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Kuzmanov D. - Olivo R. | 2:0 | 2 | 2.20 | ||
Kumkhum, Luksika - Gasparyan M. | 2:0 | 1 | 2.32 | ||
Thomas Statzberger - Haerteis, J | -:- | 1 | 2.75 | ||
Rojer J.J./Tecau H. - Bryan, M/Sock, J | 2:0 | 1 | 1.90 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Asseco Prokom Gdynia - Dabrowa Gornicza | 76:86 | 1 | 1.25 | ||
TURK Telekom Ankara - Gaziantep | 83:67 | 1 | 1.30 | ||
Developres Sky Rzeszow - MKS Bedzin | 0:3 | 1 | 1.25 | ||
Energa Czarni Slupsk - Astoria Bydgoszcz | 90:92 | 1 | 1.40 | ||
Energetyk Poznan - MKS Dabrowa Gornicza | -:- | 2 | 1.60 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Anwil Wloclawek - Stargard | 80:81 | 1 | 1.08 | ||
PTPS Pila - Budowlani Lodz | 1:3 | 2 | 1.14 | ||
CSM Studentesc Iasi - Universitatea Craiova | 0:3 | X2 | 1.34 | ||
Vendsyssel FF - SonderjyskE | 2:3 | X2 | 1.38 | ||
Tours VB - Toulouse V.B. | 3:1 | 1 | 1.20 | ||
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kedzierzyn Kozle | 1:3 | 2 | 1.16 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Zheng S. - Kumkhum, Luksika | 1:2 | 1 | 1.66 | ||
Keys M. - Wang, Qiang | 1:2 | 1 | 1.53 | ||
Jia-Jing Lu - Jakupovic, D | 0:2 | 2 | 1.25 | ||
Anwil Wloclawek - Stargard | 80:81 | 1 | 1.08 | ||
PTPS Pila - Budowlani Lodz | 1:3 | 2 | 1.12 | ||
Tours VB - Toulouse V.B. | 3:1 | 1 | 1.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
P. Polansky/A. Shamasdin - Agamenone/ Galdos | 1:2 | 1 | 1.85 | ||
Federer R. - Fognini, F | 2:0 | 1 | 1.17 | ||
Smyczek T. - Kwiatkowski T. | 1:2 | 1 | 1.61 |
Brak danych do wyświetlenia