@Adam621
- Obserwujący: 0Stan konta: 1000.00Dodane środki: 0Yield: -6,93%
- Ilość kuponów: 1424Trafione kupony: 297Nietrafione kupony: 1122Nierozliczone kupony: 1
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Omonia Nicosia - FK Buducnost | 0:0 | 1 | 1.27 | ||
AIK Fotboll - FC Linfield | 2:0 | 1 | 1.24 | ||
Esbjerg FB - Kairat Almaty | 1:0 | 1 | 1.55 | ||
Lech Poznan - Nomme Kalju FC | 3:0 | 1 | 1.17 | ||
FC Slovan Liberec - MFK Kosice | 3:0 | 1 | 1.45 | ||
SV Grodig - Cukaricki Belgrade | 1:2 | 1 | 1.30 | ||
Tromso - Vikingur Gotu | 1:2 | 1 | 1.19 | ||
Asteras Tripolis - RoPS Rovaniemi | 4:2 | 1 | 1.40 | ||
HNK Hajduk Split - FC Dundalk | 1:2 | 1 | 1.45 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Shakhtyor Karaganda - Banants Yerevan FC | 3:0 | 1 | 1.22 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Tallinna FC Levadia - Sparta Prague | 1:1 | 2 | 1.25 | ||
F91 Dudelange - Ludogorets Razgrad | 1:1 | 2 | 1.40 | ||
Karabakh Agdam - Valletta FC | 4:0 | 1 | 1.25 | ||
The New Saints FC - Slovan Bratislava | 0:2 | X2 | 1.16 | ||
Skenderbeu Korca - BATE Borisov | 1:1 | 2 | 1.75 | ||
HB Torshavn - Partizan Belgrad | 1:3 | 2 | 1.40 | ||
DVSC Debrecen - Cliftonville FC | 2:0 | 1 | 1.26 | ||
Celtic FC - KR Reykjavik | 4:0 | 1 | 1.12 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Cipolla F. - Shyla Y. | -:- | 1 | 1.18 | ||
M. Rybarikova - Eguchi, M | 0:2 | 1 | 1.35 | ||
Chen T. - Ortega-Olmedo R. | 0:2 | 1 | 1.38 | ||
Fabbiano T. - Bubka S. | 2:1 | 1 | 1.28 | ||
Kukushkin M. - Huang L.-C. | 2:0 | 1 | 1.16 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Mayr Achleitner, P - B. Jovanovski | 1:2 | 2 | 1.35 | ||
Radwanska U. - Van Uytvanck, A | -:- | 2 | 1.53 | ||
Piter, Katarzyna - Pliskova Ka. | 2:1 | 2 | 1.48 | ||
Parmentier, Pauline - Dulgheru, Alexandra | 2:0 | 2 | 1.70 | ||
Peer S. - Meusburger Y. | 2:0 | 1 | 1.90 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
HNK Hajduk Split - Istra | 1:1 | 1 | 1.44 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Petrolul Ploiesti - KS Flamurtari | 2:0 | 1 | 1.25 | ||
IF Brommapojkarna - Crusaders FC | 4:0 | 1 | 1.52 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Claudia Gadelha - Tina Lahdemaki | 1:0 | 1 | 1.20 | ||
Lacko, Lukas - Chvojka E. | 2:1 | 1 | 1.25 | ||
USA - Puerto Rico U19 | -:- | 1 | 1.08 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Malmo FF - Ventspils | 0:0 | 1 | 1.25 | ||
Ludogorets Razgrad - F91 Dudelange | 4:0 | 1 | 1.07 | ||
Legia Warszawa - Saint Patricks | 1:1 | 1 | 1.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Slovan Bratislava - The New Saints FC | 1:0 | 1 | 1.25 | ||
BATE Borisov - Skenderbeu Korca | 0:0 | 1 | 1.25 | ||
Sheriff Tiraspol - Sutjeska FK | 2:0 | 1 | 1.36 | ||
NK Dinamo Zagreb - VMFD Zalgiris | 2:0 | 1 | 1.16 | ||
Sparta Prague - Tallinna FC Levadia | 7:0 | 1 | 1.15 | ||
Partizan Belgrad - HB Torshavn | 3:0 | 1 | 1.10 | ||
KR Reykjavik - Celtic FC | 0:1 | 2 | 1.36 | ||
Malmo FF - Ventspils | 0:0 | 1 | 1.25 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Slovan Bratislava - ZP Sport Podbrezova | 2:1 | 1 | 1.29 | ||
Litex Lovech - FC Veris | 3:0 | 1 | 1.21 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Nomme Kalju FC - Fram Reykjavik | 2:2 | 1 | 1.48 | ||
Jelgava - Rosenborg BK | 0:2 | 2 | 1.25 | ||
Haugesund - Airbus UK | 2:1 | 1 | 1.30 | ||
Inter Baku - FC Tiraspol | 3:1 | 1 | 1.45 | ||
Sant Julia - Cukaricki Belgrade | 0:0 | 2 | 1.29 | ||
FK Daugava - Aberdeen FC | 0:3 | 2 | 1.20 | ||
CS Fola Esch - IFK Goteborg | 0:2 | 2 | 1.37 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
PGE Gks Belchatow - Rakow Czestochowa | 2:2 | 1X | 1.11 | ||
Dravinja Kostroj - Partizan Belgrad | 0:3 | 2 | 1.25 | ||
Grasshopper Zurich - Wohlen FC | 3:1 | 1 | 1.37 | ||
Cska Moscow - FK UFA | 1:1 | 1 | 1.57 | ||
Banants Yerevan FC - FC Santa Coloma | 3:2 | 1 | 1.24 | ||
Tallinna FC Levadia - SP La Fiorita | 7:0 | 1 | 1.07 | ||
HB Torshavn - Lincoln FC | 5:2 | 1 | 1.35 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SC Freiburg - FC Winterthur | 6:3 | 1 | 1.34 | ||
Lausanne Sports - Shakhtar Donetsk | 1:4 | 2 | 1.28 | ||
East Fife FC - Fulham FC | 0:3 | 2 | 1.17 | ||
Edinburgh City - Dumbarton FC | 0:2 | 2 | 1.17 | ||
Ilkeston FC - Derby County FC | 0:0 | 2 | 1.30 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Paola Hibernians FC - FC Spartak Trnava | 2:4 | 2 | 1.40 | ||
Cukaricki Belgrade - UE Sant Julia | 4:0 | 1 | 1.11 | ||
Rudar Velenje - Laci | 1:1 | 1 | 1.30 | ||
SS Folgore/Falciano - FK Buducnost | 1:2 | 2 | 1.25 | ||
Derry City - Aberystwyth Town | 4:0 | 1 | 1.35 | ||
Aberdeen FC - FK Daugava | 5:0 | 1 | 1.11 | ||
FH Hafnarfjordhur - Glentoran | 3:0 | 1 | 1.20 | ||
Zeljeznicar Sarajevo - Lovcen | 0:0 | 1 | 1.60 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Kairat Almaty - FK Kukesi | 1:0 | 1 | 1.60 | ||
FC Veris - Litex Lovech | 0:0 | 2 | 1.55 | ||
Tartu FC Santos - Tromso | 0:7 | 2 | 1.13 | ||
UE Santa Coloma - Metalurg Skopje | 0:3 | 2 | 1.40 | ||
PFK Botev Plovdiv - SP Libertas | 4:0 | 1 | 1.08 | ||
FC Vaduz - College Europa | 3:0 | 1 | 1.12 | ||
IFK Goteborg - CS Fola Esch | 0:0 | 1 | 1.08 | ||
Rosenborg BK - Jelgava | 4:0 | 1 | 1.10 | ||
Rudar Velenje - Laci | 1:1 | 1 | 1.30 | ||
SS Folgore/Falciano - FK Buducnost | 1:2 | 2 | 1.25 | ||
FH Hafnarfjordhur - Glentoran | 3:0 | 1 | 1.22 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Haider-Maurer, Andreas - Olivo R. | 2:1 | 1 | 1.30 | ||
Murray A. - Dimitrov G. | 0:3 | 1 | 1.27 | ||
Golubev, A - Marterer, Maximilian | 2:0 | 1 | 1.13 |
Brak danych do wyświetlenia