@Jakub87
- Obserwujący: 3Stan konta: 1000.00Dodane środki: 0Yield: -6,84%
- Ilość kuponów: 5647Trafione kupony: 410Nietrafione kupony: 5205Nierozliczone kupony: 7
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Zaglebie Lubin - Termalica B-B Nieciecza | 2:0 | +1.5 | 1.40 | ||
Gornik Leczna - Cracovia Krakow | 0:0 | 2 | 2.54 | ||
Korona Kielce - GKS Piast Gliwice | 1:1 | 2 | 2.80 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Znicz Pruszkow - Bytovia Bytow | 1:2 | 2 | 2.75 | ||
GKS Dospel Katowice - Pogon Szczecin | 0:1 | 1 | 1.70 | ||
Wisla Pulawy - MKS Kluczbork | 0:0 | 1 | 2.20 | ||
Chojniczanka Chojnice - Zaglebie Sosnowiec | 2:2 | 2 | 3.20 | ||
GKS Tychy 71 - Pogon Szczecin | 0:1 | 1 | 2.30 | ||
Stal Mielec - Sandecja Nowy Sacz | 0:0 | 2 | 2.88 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Stomil Olsztyn - Chrobry Glogow | 3:0 | 1 | 2.50 | ||
Znicz Pruszkow - Bytovia Bytow | 1:2 | 2 | 2.75 | ||
Wisla Pulawy - MKS Kluczbork | 0:0 | X | 3.20 | ||
GKS Tychy 71 - Pogon Szczecin | 0:1 | X | 3.25 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
GKS Dospel Katowice - Pogon Szczecin | 0:1 | 1 | 1.70 | ||
Wisla Pulawy - MKS Kluczbork | 0:0 | 1 | 2.20 | ||
Chojniczanka Chojnice - Zaglebie Sosnowiec | 2:2 | X | 3.20 | ||
GKS Tychy 71 - Pogon Szczecin | 0:1 | 1 | 2.30 | ||
Stal Mielec - Sandecja Nowy Sacz | 0:0 | 2 | 2.88 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Znicz Pruszkow - Bytovia Bytow | 1:2 | 2 | 2.75 | ||
GKS Dospel Katowice - Pogon Szczecin | 0:1 | 1 | 1.70 | ||
Wisla Pulawy - MKS Kluczbork | 0:0 | 1 | 2.20 | ||
Chojniczanka Chojnice - Zaglebie Sosnowiec | 2:2 | 2 | 3.20 | ||
GKS Tychy 71 - Pogon Szczecin | 0:1 | 1 | 2.30 | ||
Stal Mielec - Sandecja Nowy Sacz | 0:0 | X | 3.30 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Stomil Olsztyn - Chrobry Glogow | 3:0 | X | 3.20 | ||
Znicz Pruszkow - Bytovia Bytow | 1:2 | 2 | 2.75 | ||
GKS Dospel Katowice - Pogon Szczecin | 0:1 | 1 | 1.70 | ||
Wisla Pulawy - MKS Kluczbork | 0:0 | 1 | 2.20 | ||
GKS Tychy 71 - Pogon Szczecin | 0:1 | X | 3.25 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Odra Opole - Stal Stalowa Wola | 3:0 | X | 3.30 | ||
Anzhi Makhachkala - Cska Moscow | 0:0 | 2 | 1.80 | ||
Wisla Pulawy - MKS Kluczbork | 0:0 | 1 | 2.20 | ||
Zulte-Waregem - Bayern Munchen | 3:0 | 1 | 2.00 | ||
FC Orenburg - Rostov FK | -:- | X | 3.45 | ||
Wisla Plock - Legia Warszawa | 2:3 | 2 | 2.14 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Red Star 93 - AJ Auxerre | 0:0 | X | 3.10 | ||
Lechia Gdansk - Wisla Krakow SA | 3:1 | 1 | 1.75 | ||
GKS Dospel Katowice - Pogon Szczecin | 0:1 | 1 | 1.70 | ||
Wisla Plock - Legia Warszawa | 2:3 | 2 | 2.10 | ||
Zaglebie Lubin - Termalica B-B Nieciecza | 2:0 | 1 | 1.80 | ||
Gornik Leczna - Cracovia Krakow | 0:0 | 2 | 2.60 | ||
Korona Kielce - GKS Piast Gliwice | 1:1 | X | 3.30 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Bourg Peronnas - Strasbourg | 0:0 | X | 3.00 | ||
CSM Studentesc Iasi - CS GAZ Metan Medias | 3:1 | 1 | 1.95 | ||
Mechelen - Club Brugge | 0:2 | 2 | 1.81 | ||
Lech Poznan - Jagiellonia Bialystok | 0:2 | X | 3.40 | ||
Miedz Legnica - Gornik Zabrze | 1:0 | X | 3.10 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lokomotiva Zagreb - Vorskla Poltava | 0:0 | X | 3.25 | ||
Torpedo Zhodino - SK Rapid Vienna | 0:0 | 2 | 1.85 | ||
SK Slavia Prague - Rio Ave FC | 0:0 | 1 | 2.10 | ||
Zaglebie Lubin - SonderjyskE | 1:2 | 1 | 1.94 | ||
FC Luzern - US Sassuolo | 1:1 | X | 3.22 | ||
KRC Genk - Cork City | 1:0 | 1 | 1.28 | ||
AZ Alkmaar - PAS Giannina FC | 1:0 | 1 | 1.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
KRC Genk - Cork City | 1:0 | 1 | 1.28 | ||
Shkendija 79 - FK Mlada Boleslav | 2:0 | 2 | 2.52 | ||
Videoton Fehervar - FC Midtjylland | 0:1 | 2 | 2.38 | ||
AZ Alkmaar - PAS Giannina FC | 1:0 | 1 | 1.20 | ||
Aberdeen FC - NK Maribor | 1:1 | X | 3.37 | ||
AS Saint Etienne - AEK Athen | 0:0 | 1 | 1.62 | ||
Admira - FC Slovan Liberec | 1:2 | X | 3.25 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
AEK Larnaca - Spartak Moscow | 1:1 | X | 3.57 | ||
FC Oleksandriya - HNK Hajduk Split | 0:3 | X | 3.25 | ||
Zaglebie Lubin - SonderjyskE | 1:2 | 1 | 1.94 | ||
Basaksehir - HNK Rijeka | 0:0 | 1 | 1.80 | ||
KAA Gent - SC Viitorul Constanta | 5:0 | 1 | 1.38 | ||
AZ Alkmaar - PAS Giannina FC | 1:0 | 1 | 1.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Astana - Celtic FC | 1:1 | X | 3.17 | ||
Rosenborg BK - APOEL FC | 2:1 | X | 3.77 | ||
Astra Ploiesti - FC Copenhagen | 1:1 | X | 3.32 | ||
Fenerbahce - AS Monaco FC | 2:1 | X | 3.27 | ||
Olympiacos Pireus - Hapoel Beer Sheva | 0:0 | 1 | 1.33 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Astana - Celtic FC | 1:1 | 1 | 2.52 | ||
Rosenborg BK - APOEL FC | 2:1 | 1 | 1.77 | ||
Astra Ploiesti - FC Copenhagen | 1:1 | X | 3.32 | ||
Fenerbahce - AS Monaco FC | 2:1 | 2 | 2.84 | ||
AS Trencin - Legia Warszawa | 0:1 | 2 | 2.96 | ||
Olympiacos Pireus - Hapoel Beer Sheva | 0:0 | 1 | 1.33 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Astana - Celtic FC | 1:1 | X | 3.17 | ||
Rosenborg BK - APOEL FC | 2:1 | 1 | 1.77 | ||
Astra Ploiesti - FC Copenhagen | 1:1 | 2 | 2.38 | ||
Fenerbahce - AS Monaco FC | 2:1 | X | 3.27 | ||
AS Trencin - Legia Warszawa | 0:1 | X | 3.32 | ||
Olympiacos Pireus - Hapoel Beer Sheva | 0:0 | 1 | 1.33 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Astana - Celtic FC | 1:1 | 2 | 3.40 | ||
Rosenborg BK - APOEL FC | 2:1 | X | 3.77 | ||
Astra Ploiesti - FC Copenhagen | 1:1 | X | 3.32 | ||
Fenerbahce - AS Monaco FC | 2:1 | X | 3.27 | ||
AS Trencin - Legia Warszawa | 0:1 | 2 | 2.96 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sparta Prague - FC Steaua Bucuresti | 1:1 | X | 3.72 | ||
BATE Borisov - FC Dundalk | 1:0 | 1 | 1.47 | ||
Ludogorets Razgrad - FK Red Star Belgrade | 2:2 | 1 | 1.91 | ||
FC Viktoria Plzen - Karabakh Agdam | 0:0 | 1 | 1.59 | ||
Rostov FK - Anderlecht | 2:2 | X | 3.30 | ||
Shakhtar Donetsk - Young Boys | 2:0 | 1 | 1.60 | ||
NK Dinamo Zagreb - Dynamo Tbilisi | 2:0 | 1 | 1.37 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Gornik Leczna - Lechia Gdansk | 1:2 | X | 3.57 | ||
BATE Borisov - FC Dundalk | 1:0 | 1 | 1.47 | ||
Ludogorets Razgrad - FK Red Star Belgrade | 2:2 | X | 3.50 | ||
Partizani Tirana - RB Salzburg | 0:1 | 2 | 1.56 | ||
FC Viktoria Plzen - Karabakh Agdam | 0:0 | 1 | 1.59 | ||
Shakhtar Donetsk - Young Boys | 2:0 | 1 | 1.60 | ||
NK Dinamo Zagreb - Dynamo Tbilisi | 2:0 | 1 | 1.37 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Gornik Leczna - Lechia Gdansk | 1:2 | 2 | 1.96 | ||
BATE Borisov - FC Dundalk | 1:0 | 1 | 1.47 | ||
Ludogorets Razgrad - FK Red Star Belgrade | 2:2 | 1 | 1.91 | ||
Partizani Tirana - RB Salzburg | 0:1 | 2 | 1.56 | ||
FC Viktoria Plzen - Karabakh Agdam | 0:0 | 1 | 1.59 | ||
Rostov FK - Anderlecht | 2:2 | 2 | 3.32 | ||
Shakhtar Donetsk - Young Boys | 2:0 | 1 | 1.60 | ||
NK Dinamo Zagreb - Dynamo Tbilisi | 2:0 | 1 | 1.37 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sparta Prague - FC Steaua Bucuresti | 1:1 | 1 | 1.79 | ||
BATE Borisov - FC Dundalk | 1:0 | 1 | 1.47 | ||
Ludogorets Razgrad - FK Red Star Belgrade | 2:2 | X | 3.50 | ||
FC Viktoria Plzen - Karabakh Agdam | 0:0 | 1 | 1.59 | ||
Rostov FK - Anderlecht | 2:2 | X | 3.30 | ||
Shakhtar Donetsk - Young Boys | 2:0 | 1 | 1.60 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow | 4:1 | 2 | 4.26 | ||
Legia Warszawa - WKS Slask Wroclaw | 0:0 | 1 | 1.75 | ||
Termalica B-B Nieciecza - Cracovia Krakow | 3:2 | 2 | 2.48 | ||
GKS Piast Gliwice - Wisla Plock | 2:1 | 1 | 2.26 | ||
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 0:2 | 1 | 1.98 | ||
Gornik Leczna - Lechia Gdansk | 1:2 | 2 | 1.96 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow | 4:1 | X | 3.57 | ||
Legia Warszawa - WKS Slask Wroclaw | 0:0 | 1 | 1.75 | ||
Termalica B-B Nieciecza - Cracovia Krakow | 3:2 | 2 | 2.48 | ||
GKS Piast Gliwice - Wisla Plock | 2:1 | 1 | 2.26 | ||
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 0:2 | X | 3.60 | ||
Gornik Leczna - Lechia Gdansk | 1:2 | 2 | 1.96 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow | 4:1 | 2 | 4.16 | ||
Legia Warszawa - WKS Slask Wroclaw | 0:0 | X | 3.82 | ||
Termalica B-B Nieciecza - Cracovia Krakow | 3:2 | X | 3.30 | ||
GKS Piast Gliwice - Wisla Plock | 2:1 | 1 | 2.26 | ||
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 0:2 | 1 | 1.98 | ||
Gornik Leczna - Lechia Gdansk | 1:2 | 2 | 1.96 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow | 4:1 | 1 | 1.96 | ||
Legia Warszawa - WKS Slask Wroclaw | 0:0 | 1 | 1.76 | ||
Termalica B-B Nieciecza - Cracovia Krakow | 3:2 | 2 | 2.48 | ||
GKS Piast Gliwice - Wisla Plock | 2:1 | 1 | 2.26 | ||
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 0:2 | 1 | 1.98 | ||
Gornik Leczna - Lechia Gdansk | 1:2 | X | 3.52 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow | 4:1 | 1 | 1.96 | ||
Legia Warszawa - WKS Slask Wroclaw | 0:0 | X | 3.82 | ||
Termalica B-B Nieciecza - Cracovia Krakow | 3:2 | X | 3.30 | ||
GKS Piast Gliwice - Wisla Plock | 2:1 | 1 | 2.26 | ||
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 0:2 | 1 | 1.98 | ||
Gornik Leczna - Lechia Gdansk | 1:2 | 2 | 1.96 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow | 4:1 | 1 | 1.96 | ||
Legia Warszawa - WKS Slask Wroclaw | 0:0 | 1 | 1.76 | ||
Termalica B-B Nieciecza - Cracovia Krakow | 3:2 | X | 3.30 | ||
GKS Piast Gliwice - Wisla Plock | 2:1 | 1 | 2.26 | ||
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 0:2 | 1 | 1.98 | ||
Gornik Leczna - Lechia Gdansk | 1:2 | 2 | 1.96 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow | 4:1 | X | 3.57 | ||
Legia Warszawa - WKS Slask Wroclaw | 0:0 | 1 | 1.76 | ||
Termalica B-B Nieciecza - Cracovia Krakow | 3:2 | 2 | 2.48 | ||
GKS Piast Gliwice - Wisla Plock | 2:1 | X | 3.42 | ||
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 0:2 | 1 | 1.98 | ||
Gornik Leczna - Lechia Gdansk | 1:2 | 2 | 1.96 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Siarka Tarnobrzeg - Sandecja Nowy Sacz | 2:2 | 2 | 1.95 | ||
CS GAZ Metan Medias - FC Targu Mures | 2:1 | X | 3.30 | ||
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow | 4:1 | 1 | 1.96 | ||
PSV - West Bromwich Albion XI | -:- | 1 | 1.86 | ||
Club Brugge - Standard Liege | 2:1 | 1 | 1.84 | ||
Astra Ploiesti - Dinamo Bucaresti | 1:4 | 1 | 2.35 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Pogon Szczecin - Korona Kielce | 1:1 | 1 | 1.64 | ||
Arka Gdynia - Wisla Krakow SA | 3:0 | 2 | 2.98 | ||
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow | 4:1 | X | 3.52 | ||
Legia Warszawa - WKS Slask Wroclaw | 0:0 | 1 | 1.80 | ||
Termalica B-B Nieciecza - Cracovia Krakow | 3:2 | X | 3.30 | ||
GKS Piast Gliwice - Wisla Plock | 2:1 | 1 | 2.26 | ||
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 0:2 | X | 3.57 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Pogon Szczecin - Korona Kielce | 1:1 | X | 3.85 | ||
Arka Gdynia - Wisla Krakow SA | 3:0 | 2 | 2.98 | ||
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow | 4:1 | 2 | 4.00 | ||
Termalica B-B Nieciecza - Cracovia Krakow | 3:2 | X | 3.30 | ||
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 0:2 | 1 | 2.00 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Pogon Szczecin - Korona Kielce | 1:1 | 1 | 1.64 | ||
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow | 4:1 | 1 | 2.05 | ||
Legia Warszawa - WKS Slask Wroclaw | 0:0 | 1 | 1.80 | ||
Termalica B-B Nieciecza - Cracovia Krakow | 3:2 | 2 | 2.40 | ||
GKS Piast Gliwice - Wisla Plock | 2:1 | X | 3.30 | ||
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 0:2 | X | 3.57 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Pogon Szczecin - Korona Kielce | 1:1 | 1 | 1.64 | ||
Arka Gdynia - Wisla Krakow SA | 3:0 | 2 | 2.98 | ||
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow | 4:1 | X | 3.52 | ||
Legia Warszawa - WKS Slask Wroclaw | 0:0 | 1 | 1.80 | ||
Termalica B-B Nieciecza - Cracovia Krakow | 3:2 | 1 | 3.00 | ||
GKS Piast Gliwice - Wisla Plock | 2:1 | 1 | 2.26 | ||
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 0:2 | 1 | 2.00 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Pogon Szczecin - Korona Kielce | 1:1 | 1 | 1.64 | ||
Arka Gdynia - Wisla Krakow SA | 3:0 | X | 3.22 | ||
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow | 4:1 | 1 | 2.05 | ||
Legia Warszawa - WKS Slask Wroclaw | 0:0 | 1 | 1.80 | ||
Termalica B-B Nieciecza - Cracovia Krakow | 3:2 | 2 | 2.40 | ||
GKS Piast Gliwice - Wisla Plock | 2:1 | 1 | 2.26 | ||
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 0:2 | 1 | 2.00 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Pogon Szczecin - Korona Kielce | 1:1 | 1 | 1.64 | ||
Arka Gdynia - Wisla Krakow SA | 3:0 | X | 3.22 | ||
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow | 4:1 | X | 3.52 | ||
Termalica B-B Nieciecza - Cracovia Krakow | 3:2 | 2 | 2.40 | ||
GKS Piast Gliwice - Wisla Plock | 2:1 | 1 | 2.26 | ||
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 0:2 | 1 | 2.00 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Pogon Szczecin - Korona Kielce | 1:1 | 1 | 1.64 | ||
Arka Gdynia - Wisla Krakow SA | 3:0 | 2 | 2.98 | ||
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow | 4:1 | 1 | 2.05 | ||
Legia Warszawa - WKS Slask Wroclaw | 0:0 | 1 | 1.80 | ||
Termalica B-B Nieciecza - Cracovia Krakow | 3:2 | X | 3.30 | ||
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 0:2 | 1 | 2.00 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SC FC Voluntari SA - SC Viitorul Constanta | 0:1 | 2 | 2.48 | ||
Pogon Szczecin - Korona Kielce | 1:1 | 1 | 1.64 | ||
NK Cejle - HNK Gorica | 1:0 | 1 | 1.88 | ||
Aarhus GF - Viborg FF | 2:1 | 1 | 1.92 | ||
Arka Gdynia - Wisla Krakow SA | 3:0 | X | 3.22 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SC FC Voluntari SA - SC Viitorul Constanta | 0:1 | X | 3.27 | ||
Pogon Szczecin - Korona Kielce | 1:1 | 1 | 1.64 | ||
Aarhus GF - Viborg FF | 2:1 | 1 | 1.92 | ||
Arka Gdynia - Wisla Krakow SA | 3:0 | 2 | 2.98 | ||
Galway FC - Wexford Youths FC | 4:2 | 1 | 1.79 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lokomotiva Zagreb - RoPS Rovaniemi | 3:0 | 1 | 1.50 | ||
Levski Sofia - NK Maribor | 1:1 | X | 3.30 | ||
SK Slavia Prague - Tallinna FC Levadia | 2:0 | 1 | 1.18 | ||
HNK Hajduk Split - CSM Studentesc Iasi | 2:1 | 1 | 1.63 | ||
Domzale NK - Shakhtyor Soligorsk | 2:1 | X | 3.27 | ||
Saint Patricks - Dinamo Minsk | 0:1 | 2 | 1.90 | ||
Hearts - Birkirkara FC | 1:2 | 1 | 1.35 | ||
Zaglebie Lubin - Partizan Belgrad | 0:0 | 2 | 2.48 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ventspils - Aberdeen FC | 0:1 | X | 3.52 | ||
Jelgava - Slovan Bratislava | 3:0 | 2 | 1.97 | ||
Omonia Nicosia - Beroe Stara Zagora | 1:0 | 1 | 1.90 | ||
Lokomotiva Zagreb - RoPS Rovaniemi | 3:0 | 1 | 1.50 | ||
Torpedo Zhodino - DVSC Debrecen | 1:0 | X | 3.42 | ||
College Europa - AIK Fotboll | 0:1 | 2 | 1.51 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
AEK Larnaca - Cliftonville FC | 2:0 | 1 | 1.23 | ||
IFK Goteborg - GKS Piast Gliwice | 0:0 | 1 | 1.42 | ||
Broendby - Paola Hibernians FC | 0:1 | 1 | 1.44 | ||
HNK Hajduk Split - CSM Studentesc Iasi | 2:1 | 1 | 1.63 | ||
Saint Patricks - Dinamo Minsk | 0:1 | 2 | 1.90 | ||
Hearts - Birkirkara FC | 1:2 | 1 | 1.35 | ||
Zaglebie Lubin - Partizan Belgrad | 0:0 | X | 3.32 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
APOEL FC - The New Saints FC | 3:0 | 1 | 1.17 | ||
FC Luzern - FC Schaffhausen | 1:2 | 1 | 1.67 | ||
Heracles - Sportfreunde Lotte | 2:0 | 1 | 2.30 | ||
Real Union De Irun - SD Eibar | 0:1 | 2 | 1.90 | ||
FC Copenhagen - Crusaders FC | 6:0 | 1 | 1.16 | ||
FC Basel - Vfl Wolfsburg II | 3:3 | 1 | 2.40 | ||
Northampton Town - Queens Park Rangers FC | 1:1 | 2 | 2.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Alashkert - Dynamo Tbilisi | 1:1 | X | 3.27 | ||
Seinajoen Jalkapallokerho - BATE Borisov | 2:2 | X | 3.67 | ||
APOEL FC - The New Saints FC | 3:0 | 1 | 1.17 | ||
FC Copenhagen - Crusaders FC | 6:0 | 1 | 1.16 | ||
Legia Warszawa - NK Zrinjski | 2:0 | 1 | 1.45 | ||
AS Trencin - Olympija Ljubljana | 2:3 | 1 | 1.51 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Alashkert - Dynamo Tbilisi | 1:1 | 2 | 2.34 | ||
Seinajoen Jalkapallokerho - BATE Borisov | 2:2 | 2 | 1.85 | ||
APOEL FC - The New Saints FC | 3:0 | 1 | 1.17 | ||
Sheriff Tiraspol - Hapoel Beer Sheva | 0:0 | 1 | 2.30 | ||
FC Copenhagen - Crusaders FC | 6:0 | 1 | 1.16 | ||
Legia Warszawa - NK Zrinjski | 2:0 | 1 | 1.45 | ||
FH Hafnarfjordhur - FC Dundalk | 2:2 | 1 | 2.44 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Alashkert - Dynamo Tbilisi | 1:1 | X | 3.27 | ||
Seinajoen Jalkapallokerho - BATE Borisov | 2:2 | 2 | 1.85 | ||
APOEL FC - The New Saints FC | 3:0 | 1 | 1.17 | ||
Sheriff Tiraspol - Hapoel Beer Sheva | 0:0 | X | 3.42 | ||
FC Copenhagen - Crusaders FC | 6:0 | 1 | 1.16 | ||
Legia Warszawa - NK Zrinjski | 2:0 | 1 | 1.45 | ||
FK Mladost Podgorica - Ludogorets Razgrad | 0:3 | 2 | 1.57 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Alashkert - Dynamo Tbilisi | 1:1 | X | 3.27 | ||
Seinajoen Jalkapallokerho - BATE Borisov | 2:2 | 2 | 1.85 | ||
APOEL FC - The New Saints FC | 3:0 | 1 | 1.17 | ||
Sheriff Tiraspol - Hapoel Beer Sheva | 0:0 | 1 | 2.30 | ||
FC Copenhagen - Crusaders FC | 6:0 | 1 | 1.16 | ||
Legia Warszawa - NK Zrinjski | 2:0 | 1 | 1.45 | ||
FK Mladost Podgorica - Ludogorets Razgrad | 0:3 | 2 | 1.57 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Kombassan Konyaspor - Lekhwiya Doha | 0:0 | 1 | 1.50 | ||
Panathinaikos - Aris Limassol | 6:1 | 1 | 1.57 | ||
Termalica B-B Nieciecza - Arka Gdynia | 2:0 | 1 | 2.34 | ||
FC Midtjylland - Randers FC | 2:2 | 1 | 1.76 | ||
WSG Wattens - Sparta | 0:1 | 2 | 1.86 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Kombassan Konyaspor - Lekhwiya Doha | 0:0 | 1 | 1.50 | ||
Termalica B-B Nieciecza - Arka Gdynia | 2:0 | X | 3.22 | ||
FC Midtjylland - Randers FC | 2:2 | 1 | 1.76 | ||
WSG Wattens - Sparta | 0:1 | 2 | 1.86 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SonderjyskE - Aarhus GF | 1:2 | X | 3.42 | ||
Zaglebie Lubin - Korona Kielce | 4:0 | 1 | 1.80 | ||
America Mineiro - Santa Cruz | 0:3 | X | 3.30 | ||
Cracovia Krakow - GKS Piast Gliwice | 5:1 | X | 3.52 | ||
Broendby - Esbjerg FB | 4:0 | 1 | 1.86 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SonderjyskE - Aarhus GF | 1:2 | 2 | 3.47 | ||
Zaglebie Lubin - Korona Kielce | 4:0 | 1 | 1.80 | ||
AaB Aalborg - AC Horsens | 1:1 | 1 | 1.79 | ||
Cracovia Krakow - GKS Piast Gliwice | 5:1 | 1 | 1.96 | ||
Broendby - Esbjerg FB | 4:0 | X | 3.77 | ||
NK Dinamo Zagreb - NK Lokomotiva Zagreb | 3:1 | 1 | 1.23 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SonderjyskE - Aarhus GF | 1:2 | X | 3.42 | ||
Zaglebie Lubin - Korona Kielce | 4:0 | X | 3.60 | ||
AaB Aalborg - AC Horsens | 1:1 | 1 | 1.79 | ||
Cracovia Krakow - GKS Piast Gliwice | 5:1 | 1 | 1.96 | ||
Broendby - Esbjerg FB | 4:0 | 1 | 1.86 | ||
Pumas Unam - CD Guadalajara | 1:0 | 1 | 2.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SonderjyskE - Aarhus GF | 1:2 | 1 | 2.28 | ||
AaB Aalborg - AC Horsens | 1:1 | 1 | 1.79 | ||
America Mineiro - Santa Cruz | 0:3 | 1 | 2.15 | ||
Cracovia Krakow - GKS Piast Gliwice | 5:1 | X | 3.52 | ||
Broendby - Esbjerg FB | 4:0 | X | 3.77 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SonderjyskE - Aarhus GF | 1:2 | X | 3.42 | ||
Zaglebie Lubin - Korona Kielce | 4:0 | 1 | 1.80 | ||
AaB Aalborg - AC Horsens | 1:1 | 1 | 1.79 | ||
America Mineiro - Santa Cruz | 0:3 | X | 3.30 | ||
Cracovia Krakow - GKS Piast Gliwice | 5:1 | 1 | 1.96 | ||
Broendby - Esbjerg FB | 4:0 | 1 | 1.86 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SonderjyskE - Aarhus GF | 1:2 | 1 | 2.28 | ||
Zaglebie Lubin - Korona Kielce | 4:0 | 1 | 1.80 | ||
AaB Aalborg - AC Horsens | 1:1 | 1 | 1.79 | ||
America Mineiro - Santa Cruz | 0:3 | 1 | 2.15 | ||
Cracovia Krakow - GKS Piast Gliwice | 5:1 | 1 | 1.96 | ||
Broendby - Esbjerg FB | 4:0 | 1 | 1.86 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ruch Chorzow - Gornik Leczna | 2:1 | X | 3.27 | ||
Wisla Krakow SA - Pogon Szczecin | 2:1 | 1 | 1.95 | ||
Legia Warszawa - Jagiellonia Bialystok | 1:1 | 1 | 1.71 | ||
Zaglebie Lubin - Korona Kielce | 4:0 | 1 | 1.78 | ||
Cracovia Krakow - GKS Piast Gliwice | 5:1 | X | 3.37 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ruch Chorzow - Gornik Leczna | 2:1 | 1 | 2.48 | ||
Wisla Krakow SA - Pogon Szczecin | 2:1 | 1 | 1.95 | ||
Legia Warszawa - Jagiellonia Bialystok | 1:1 | 1 | 1.71 | ||
Zaglebie Lubin - Korona Kielce | 4:0 | 1 | 1.78 | ||
Cracovia Krakow - GKS Piast Gliwice | 5:1 | 1 | 1.95 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ruch Chorzow - Gornik Leczna | 2:1 | 1 | 2.48 | ||
Wisla Krakow SA - Pogon Szczecin | 2:1 | X | 3.50 | ||
Legia Warszawa - Jagiellonia Bialystok | 1:1 | 1 | 1.71 | ||
Zaglebie Lubin - Korona Kielce | 4:0 | X | 3.67 | ||
Cracovia Krakow - GKS Piast Gliwice | 5:1 | 1 | 1.95 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ruch Chorzow - Gornik Leczna | 2:1 | X | 3.27 | ||
Wisla Krakow SA - Pogon Szczecin | 2:1 | X | 3.50 | ||
Legia Warszawa - Jagiellonia Bialystok | 1:1 | 1 | 1.71 | ||
Zaglebie Lubin - Korona Kielce | 4:0 | 1 | 1.78 | ||
Cracovia Krakow - GKS Piast Gliwice | 5:1 | X | 3.37 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
St.Truidense - PSV | 1:2 | 2 | 2.22 | ||
GKS Jastrzebie - GKS Olimpia Grudziadz | 1:0 | 2 | 1.62 | ||
Wisla Krakow SA - Pogon Szczecin | 2:1 | X | 3.50 | ||
NK Rudar Velenje - Krsko Posavlje | 1:1 | 1 | 1.80 | ||
FC Copenhagen - Lyngby BK | 3:0 | 1 | 1.42 | ||
Istra - ZNK Osijek | 0:1 | 1 | 2.54 | ||
Legia Warszawa - Jagiellonia Bialystok | 1:1 | 1 | 1.71 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Wisla Plock - Lechia Gdansk | 2:1 | 2 | 2.30 | ||
WKS Slask Wroclaw - Lech Poznan | 0:0 | X | 3.37 | ||
Ruch Chorzow - Gornik Leczna | 2:1 | 1 | 2.42 | ||
Wisla Krakow SA - Pogon Szczecin | 2:1 | 1 | 1.95 | ||
Legia Warszawa - Jagiellonia Bialystok | 1:1 | 1 | 1.70 | ||
Zaglebie Lubin - Korona Kielce | 4:0 | X | 3.60 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Wisla Plock - Lechia Gdansk | 2:1 | 2 | 2.30 | ||
WKS Slask Wroclaw - Lech Poznan | 0:0 | 2 | 2.60 | ||
Wisla Krakow SA - Pogon Szczecin | 2:1 | X | 3.50 | ||
Legia Warszawa - Jagiellonia Bialystok | 1:1 | 1 | 1.70 | ||
Zaglebie Lubin - Korona Kielce | 4:0 | X | 3.60 | ||
Cracovia Krakow - GKS Piast Gliwice | 5:1 | 1 | 2.15 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Wisla Plock - Lechia Gdansk | 2:1 | 2 | 2.30 | ||
Viborg FF - Norddsjaelland | 0:4 | X | 3.42 | ||
OB Odense - Silkeborg IF | 0:0 | 1 | 1.90 | ||
WKS Slask Wroclaw - Lech Poznan | 0:0 | 2 | 2.60 | ||
Derry City - Longford | 4:0 | 1 | 1.30 | ||
Shamrock Rovers FC - Bohemians FC | 3:1 | 1 | 2.18 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Wisla Plock - Lechia Gdansk | 2:1 | X | 3.32 | ||
Viborg FF - Norddsjaelland | 0:4 | X | 3.42 | ||
OB Odense - Silkeborg IF | 0:0 | 1 | 1.90 | ||
WKS Slask Wroclaw - Lech Poznan | 0:0 | 2 | 2.60 | ||
Derry City - Longford | 4:0 | 1 | 1.30 | ||
Shamrock Rovers FC - Bohemians FC | 3:1 | 1 | 2.18 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Wisla Plock - Lechia Gdansk | 2:1 | 2 | 2.30 | ||
Viborg FF - Norddsjaelland | 0:4 | X | 3.42 | ||
Slaven Koprivnica - Inter Zapresic | 2:0 | 1 | 1.61 | ||
OB Odense - Silkeborg IF | 0:0 | 1 | 1.90 | ||
WKS Slask Wroclaw - Lech Poznan | 0:0 | X | 3.37 | ||
Derry City - Longford | 4:0 | 1 | 1.30 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Dinamo Minsk - Saint Patricks | 1:1 | 1 | 1.27 | ||
DVSC Debrecen - Torpedo Zhodino | 1:2 | 1 | 1.44 | ||
SonderjyskE - Stromsgodset IF | 2:1 | X | 3.52 | ||
AIK Fotboll - College Europa | 1:0 | 1 | 1.10 | ||
Admira - Kapaz Ganja | 1:0 | 1 | 1.47 | ||
BK Hacken - Cork City | 1:1 | 1 | 1.45 | ||
Shakhtyor Soligorsk - Domzale NK | 1:1 | 1 | 2.10 | ||
Beroe Stara Zagora - Omonia Nicosia | 1:1 | X | 3.25 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Shirak Gyumri - FC Spartak Trnava | 1:1 | X | 3.22 | ||
Dinamo Minsk - Saint Patricks | 1:1 | 1 | 1.27 | ||
Neftchi Baku - Shkendija 79 | 0:0 | X | 3.22 | ||
FC Midtjylland - FC Vaduz | 3:0 | 1 | 1.48 | ||
Admira - Kapaz Ganja | 1:0 | 1 | 1.47 | ||
BK Hacken - Cork City | 1:1 | 1 | 1.45 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Shirak Gyumri - FC Spartak Trnava | 1:1 | X | 3.22 | ||
Dinamo Minsk - Saint Patricks | 1:1 | 1 | 1.27 | ||
RoPS Rovaniemi - Lokomotiva Zagreb | 1:1 | 2 | 2.40 | ||
Neftchi Baku - Shkendija 79 | 0:0 | 1 | 2.38 | ||
FC Midtjylland - FC Vaduz | 3:0 | 1 | 1.48 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rosenborg BK - IFK Norrkoping | 3:1 | 1 | 1.60 | ||
VMFD Zalgiris - FC Astana | 0:0 | 2 | 2.16 | ||
Crusaders FC - FC Copenhagen | 0:3 | 2 | 1.34 | ||
Partizani Tirana - Ferencvarosi | 1:1 | X | 3.40 | ||
Olympija Ljubljana - AS Trencin | 3:4 | 2 | 2.80 | ||
FC Dundalk - FH Hafnarfjordhur | 1:1 | X | 3.62 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rosenborg BK - IFK Norrkoping | 3:1 | 1 | 1.60 | ||
VMFD Zalgiris - FC Astana | 0:0 | 2 | 2.16 | ||
Crusaders FC - FC Copenhagen | 0:3 | 2 | 1.34 | ||
Partizani Tirana - Ferencvarosi | 1:1 | X | 3.40 | ||
Olympija Ljubljana - AS Trencin | 3:4 | X | 3.17 | ||
FC Dundalk - FH Hafnarfjordhur | 1:1 | 1 | 1.87 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rosenborg BK - IFK Norrkoping | 3:1 | 1 | 1.60 | ||
VMFD Zalgiris - FC Astana | 0:0 | 2 | 2.16 | ||
Ludogorets Razgrad - Mladost Podgorica | 2:0 | 1 | 1.18 | ||
Crusaders FC - FC Copenhagen | 0:3 | 2 | 1.34 | ||
Partizani Tirana - Ferencvarosi | 1:1 | 2 | 2.18 | ||
Olympija Ljubljana - AS Trencin | 3:4 | X | 3.17 | ||
FC Dundalk - FH Hafnarfjordhur | 1:1 | 1 | 1.87 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rosenborg BK - IFK Norrkoping | 3:1 | 1 | 1.60 | ||
VMFD Zalgiris - FC Astana | 0:0 | 2 | 2.16 | ||
Ludogorets Razgrad - Mladost Podgorica | 2:0 | 1 | 1.18 | ||
Partizani Tirana - Ferencvarosi | 1:1 | X | 3.40 | ||
Olympija Ljubljana - AS Trencin | 3:4 | 1 | 2.90 | ||
FC Dundalk - FH Hafnarfjordhur | 1:1 | X | 3.62 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Karabakh Agdam - F91 Dudelange | 2:0 | 1 | 1.23 | ||
The New Saints FC - APOEL FC | 0:0 | 2 | 1.67 | ||
Valletta FC - FK Red Star Belgrade | 1:2 | 2 | 1.43 | ||
Vardar Skopje - NK Dinamo Zagreb | 1:2 | 2 | 1.62 | ||
Rosenborg BK - IFK Norrkoping | 3:1 | 1 | 1.80 | ||
VMFD Zalgiris - FC Astana | 0:0 | 2 | 1.80 | ||
Ludogorets Razgrad - Mladost Podgorica | 2:0 | 1 | 1.30 | ||
Crusaders FC - FC Copenhagen | 0:3 | 2 | 1.45 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
NK Zrinjski - Legia Warszawa | 1:1 | 2 | 1.77 | ||
Karabakh Agdam - F91 Dudelange | 2:0 | 1 | 1.23 | ||
BATE Borisov - Seinajoen Jalkapallokerho | 2:0 | 1 | 1.33 | ||
The New Saints FC - APOEL FC | 0:0 | 2 | 1.67 | ||
Valletta FC - FK Red Star Belgrade | 1:2 | 2 | 1.43 | ||
RB Salzburg - FK Liepaja | 1:0 | 1 | 1.08 | ||
Vardar Skopje - NK Dinamo Zagreb | 1:2 | 2 | 1.62 | ||
Ludogorets Razgrad - Mladost Podgorica | 2:0 | 1 | 1.30 | ||
Crusaders FC - FC Copenhagen | 0:3 | 2 | 1.45 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Coritiba - Botafogo RJ | -:- | 1 | 2.00 | ||
Santa Cruz - Internacional RS | 1:0 | X | 3.20 | ||
Sao Paulo FC - America Mineiro | 3:0 | 1 | 1.58 | ||
Portugal - France | 0:0 | 2 | 2.10 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Coritiba - Botafogo RJ | -:- | 1 | 2.00 | ||
Santa Cruz - Internacional RS | 1:0 | 2 | 2.50 | ||
Sao Paulo FC - America Mineiro | 3:0 | 1 | 1.58 | ||
Portugal - France | 0:0 | 2 | 2.10 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Gefle IF - Falkenberg | 1:2 | 1 | 1.89 | ||
BK Hacken - Hammarby | 4:2 | 1 | 1.87 | ||
Sligo Rovers - Saint Patricks | 1:0 | X | 3.37 | ||
Coritiba-PR - Botafogo RJ | 0:0 | 1 | 1.95 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Djurgardens IF - IFK Norrkoping | 0:1 | 2 | 2.82 | ||
Gefle IF - Falkenberg | 1:2 | X | 3.87 | ||
BK Hacken - Hammarby | 4:2 | 1 | 1.87 | ||
Coritiba-PR - Botafogo RJ | 0:0 | 1 | 1.95 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Djurgardens IF - IFK Norrkoping | 0:1 | 2 | 2.82 | ||
Gefle IF - Falkenberg | 1:2 | 1 | 1.89 | ||
BK Hacken - Hammarby | 4:2 | X | 4.06 | ||
Sligo Rovers - Saint Patricks | 1:0 | 2 | 3.47 | ||
Coritiba-PR - Botafogo RJ | 0:0 | 1 | 1.95 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Djurgardens IF - IFK Norrkoping | 0:1 | X | 3.60 | ||
Gefle IF - Falkenberg | 1:2 | 1 | 1.89 | ||
BK Hacken - Hammarby | 4:2 | 1 | 1.87 | ||
Sligo Rovers - Saint Patricks | 1:0 | X | 3.37 | ||
Coritiba-PR - Botafogo RJ | 0:0 | 1 | 1.95 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Djurgardens IF - IFK Norrkoping | 0:1 | 2 | 2.82 | ||
Gefle IF - Falkenberg | 1:2 | 1 | 1.89 | ||
BK Hacken - Hammarby | 4:2 | 1 | 1.87 | ||
Sligo Rovers - Saint Patricks | 1:0 | 2 | 3.47 | ||
Coritiba-PR - Botafogo RJ | 0:0 | 1 | 1.95 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Bohemians FC - Bray Wanderers AFC | 0:0 | 1 | 1.85 | ||
Finn Harps FC - Galway FC | 1:0 | 2 | 1.88 | ||
Wexford Youths FC - Cork City | -:- | X | 4.50 | ||
Orlando City - Houston Dynamo | 0:0 | 1 | 2.15 | ||
San Jose Earthquakes - FC Dallas | 0:1 | 1 | 2.40 | ||
Gefle IF - Falkenberg | 1:2 | 1 | 1.91 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Bohemians FC - Bray Wanderers AFC | 0:0 | 1 | 1.85 | ||
Finn Harps FC - Galway FC | 1:0 | X | 3.67 | ||
Wexford Youths FC - Cork City | -:- | 2 | 1.40 | ||
Orlando City - Houston Dynamo | 0:0 | 1 | 2.15 | ||
San Jose Earthquakes - FC Dallas | 0:1 | X | 3.30 | ||
BK Hacken - Hammarby | 4:2 | 1 | 1.89 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Pyunik Yerevan - College Europa | 2:1 | 1 | 1.77 | ||
Jelgava - Breidablik Kopavogur | 2:2 | 1 | 2.00 | ||
Zaglebie Lubin - PFC Slavia Sofia | 3:0 | 1 | 1.23 | ||
Broendby - Valur | 6:0 | 1 | 1.23 | ||
Stabaek IF - GAP Connah´s Quay | 0:1 | 1 | 1.20 | ||
Cracovia Krakow - Shkendija 79 | 1:2 | 1 | 1.70 | ||
Llandudno - IFK Goteborg | 1:2 | 2 | 1.34 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Portugal - Wales | 2:0 | +3.5 | 5.55 | ||
Germany - France | 0:2 | +3.5 | 5.10 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Jeunesse Esch - Saint Patricks | 2:1 | 2 | 2.48 | ||
B36 Torshavn - Valletta FC | 2:1 | X | 3.12 | ||
Tre Penne - The New Saints FC | 0:3 | 2 | 1.32 | ||
Portugal - Wales | 2:0 | 1 | 2.20 | ||
New Engl. Revolution - New York City | 0:1 | 1 | 1.77 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Internacional RS - Gremio Porto Alegre | 0:1 | 1 | 2.20 | ||
New York City - New York Red Bull | 2:0 | 2 | 2.50 | ||
France - Iceland | 5:2 | 1 | 1.48 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Germany - Italy | 1:1 | 2 | 4.00 | ||
France - Iceland | 5:2 | X | 4.66 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Wales - Belgium | 3:1 | 2 | 1.86 | ||
Germany - Italy | 1:1 | X | 3.05 | ||
France - Iceland | 5:2 | 1 | 1.45 |
Brak danych do wyświetlenia