@Krawcu52
- Obserwujący: 0Stan konta: 1000.00Dodane środki: 0Yield: -45,67%
- Ilość kuponów: 904Trafione kupony: 120Nietrafione kupony: 777Nierozliczone kupony: 2
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Minsk - Slutsksakhar Slutsk | 0:1 | 1 | 2.20 | ||
FC Volna Pinsk - Lokomotiv Gomel | 2:3 | 2 | 1.45 | ||
Dalvik/Reynir - Grotta Seltjarnarnes | 1:2 | 2 | 1.22 | ||
Leiknir Reykjavik - IR Reykjavik | 4:0 | 1 | 1.38 | ||
FC Meliorator Zhitkovichi - FC Molodechno Dussh4 | 1:1 | 1 | 1.69 | ||
FC Lida - Khimik Svetlogorsk | 0:0 | 1 | 1.17 | ||
Energetik-Bgatu - FK Bumprom | 1:1 | 2 | 1.57 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Slovan Bratislava - SK Sered | 2:0 | 1 | 1.18 | ||
Dinamo Minsk II - Shakhtyor Soligorsk II | 2:1 | 1 | 1.29 | ||
Belshina Bobrujsk - FC Slavia Mozyr | 2:0 | 1 | 1.46 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Kobenhagen - SonderjyskE | 3:1 | 1 | 1.49 | ||
Borussia Dortmund - Bayern Munchen | 0:1 | +1.5 | 1.14 | ||
Wehen - SV Sandhausen | 0:1 | +0.5 | 1.05 | ||
Greuther Furth - Osnabruck | 0:2 | +0.5 | 1.11 | ||
FC Erzgebirge Aue - SV Darmstadt | 1:3 | +0.5 | 1.08 | ||
SSV Jahn Regensburg - 1. FC Nurnberg | 2:2 | +0.5 | 1.11 | ||
Eintracht Frankfurt - SC Freiburg | 3:3 | -5.5 | 1.11 | ||
Bayer Leverkusen - Vfl Wolfsburg | 1:4 | 1X | 1.31 | ||
Werder Вremen - Borussia M'gladbach | 0:0 | -5.5 | 1.10 | ||
RB Leipzig - Hertha Berlin | 2:2 | 1 | 1.37 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Binh Thuan - Fishsan Khanh Hoa | 2:1 | 1 | 1.26 | ||
Stolica - Racing | 0:5 | 1 | 2.32 | ||
Sanderlend - Favorit | 0:5 | 2 | 2.07 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Krumkachy - FK Arsenal Dzerzhinsk | 2:0 | 1 | 1.75 | ||
FC Naftan Novopolotsk - FC Smorgon | 0:1 | 1 | 2.18 | ||
Wfc Dnepr-mogilev - Wfc Neman | 0:1 | 2 | 1.01 | ||
Schalke - Augsburg | 0:3 | 1 | 1.99 | ||
Hamburger SV - Arminia Вielefeld | 0:0 | 1 | 2.04 | ||
KSV Holstein Kiel - VFB Stuttgart | 3:2 | 2 | 1.96 | ||
Lokomotiv Gomel - Sputnik Rechica | 1:1 | 1 | 1.68 | ||
FSV Mainz 05 - RB Leipzig | 0:5 | 2 | 1.49 | ||
Dinamo Brest - BATE Borisov | 0:0 | 2 | 2.10 | ||
FC Alpha - UNI Minsk | 1:0 | 2 | 1.12 | ||
Instat - Urozhaynaya | -:- | 1 | 1.42 | ||
Alfa - UNI Minsk | -:- | 2 | 1.08 | ||
1. FC Koln - F.Dusseldorf | 2:2 | 1 | 1.76 | ||
Zhodino-uzhnoe - Volat Capital | -:- | 1 | 1.38 | ||
Minsk - Tractor | -:- | 2 | 1.37 | ||
Traktor - Minsk | 2:0 | 1 | 1.35 | ||
HNK Rijeka - Istra | 5:1 | 1 | 1.38 | ||
Zvezda VVS - Standard Liege | -:- | 1 | 1.67 | ||
Arena - Santos FC | 2:4 | 1 | 1.62 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Baranovichi - FC BGU Minsk | 6:0 | 1 | 1.23 | ||
FC Zhlobin - Dnepr Rohachev | 3:4 | 1 | 1.50 | ||
Paderborn 07 - 1899 Hoffenheim | 1:1 | 2 | 2.13 | ||
Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund | 0:2 | 2 | 1.81 | ||
Schalke - Augsburg | 0:3 | 1 | 2.03 | ||
1. FC Koln - F.Dusseldorf | 2:2 | 1 | 1.83 | ||
FSV Mainz 05 - RB Leipzig | 0:5 | 2 | 1.45 | ||
Ferencvarosi - DVSC Debrecen | 2:1 | 1 | 1.39 | ||
FC Orsha - Khimik Svetlogorsk | 4:0 | 1 | 1.39 | ||
Bayern Munchen - Eintracht Frankfurt | 5:2 | X | 6.80 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Esbjerg FB - FC Fredericia | 1:1 | 1 | 1.64 | ||
Partizan Belgrade - FK Zemun | 2:1 | 1 | 1.09 | ||
Randers FC - Vendsyssel FF | 2:1 | 1 | 1.53 | ||
FC Kobenhagen - OB Odense | 2:2 | 1 | 1.70 | ||
Paernu Linnameeskond W. - Laanemaa JK Haapsalu | 8:0 | 1 | 1.33 | ||
SFK Vrchovina - MSK Breclav | 4:2 | 1 | 1.08 | ||
1 FC Heidenheim - Wehen | 1:0 | 1 | 1.79 | ||
1. FC Nurnberg - FC Erzgebirge Aue | 1:1 | 1 | 1.89 | ||
Hertha Berlin - FC Union Berlin | 4:0 | 1 | 2.40 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Shakhtyor Soligorsk II - Belshina Bobrujsk | 2:1 | 1X | 1.12 | ||
FC Slavia Mozyr - FK Haradzieja | 1:0 | 1X | 1.11 | ||
FC Neman Grodno - Torpedo Zhodino | 3:1 | X2 | 1.37 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Brno XI - FC Fastav Zlin | 0:5 | 12 | 1.28 | ||
Ceske Budejovice - FC Viktoria Plzen | 1:4 | X2 | 1.27 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Dinamo Brest II - Bate Borisov II | 2:6 | 2 | 2.21 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Arminia Вielefeld - Osnabruck | 1:1 | 1 | 1.74 | ||
Greuther Furth - Hamburger SV | 2:2 | 2 | 1.77 | ||
Wehen - VFB Stuttgart | 2:1 | 2 | 1.72 | ||
FC Union Berlin - Bayern Munchen | 0:2 | 2 | 1.24 | ||
Racing - Sanderlend | 1:2 | 1 | 1.60 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Dinamo Minsk II - FC Isloch | 0:0 | 1 | 1.30 | ||
FC Osipovichi - Alfa | -:- | 1 | 1.42 | ||
FC Chaika Zelva - Smiavtotrans | -:- | 2 | 1.62 | ||
FC Ruh Brest II - FC Smolevichi II | -:- | 1 | 1.82 | ||
FC Zvezda-BGU Minsk - Dinamo Brest | 2:1 | 2 | 2.32 | ||
Stroitel Kopyl - Ivatsevichi | 2:0 | 2 | 1.88 | ||
FC Spartak Shklov - Victoria Maryina Gorka | 4:1 | 2 | 1.47 | ||
RB Leipzig - SC Freiburg | 1:1 | 1 | 1.30 | ||
Borussia Dortmund - Schalke | 4:0 | 1 | 1.48 | ||
F.Dusseldorf - Paderborn 07 | 0:0 | 1 | 2.14 | ||
1899 Hoffenheim - Hertha Berlin | 0:3 | 1 | 2.08 | ||
Augsburg - Vfl Wolfsburg | 1:2 | 2 | 2.16 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Khanh Hoa - Lam Dong | 0:2 | 1X | 1.05 | ||
Torpedo Zhodino II - FK Haradzieja | 9:4 | 1X | 1.07 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Dubl - Goryn | 0:0 | 2 | 1.09 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
MFK Vitkovice - Banik Ostrava | 0:2 | 2 | 1.28 | ||
FC Asgabat II - Sagadam FK II | 2:1 | 12 | 1.24 | ||
Nebitci II - FK Ahal II | 2:0 | 1X | 1.33 | ||
Merw II - FC Altyn Asyr II | 0:6 | 2 | 1.38 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FK Lokomotiv Gomel - FC Krumkachy | 4:0 | 1 | 1.69 | ||
Lokomotiv Gomel - FC Krumkachy | 4:0 | 1 | 1.72 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Abff Wu-19 - WFC Bobruichanka | 4:3 | 2 | 1.47 | ||
FC Osipovichi - Smiavtotrans | 2:0 | 1 | 1.38 | ||
Ostrovets - FC Chaika Zelva | 8:0 | 1 | 1.07 | ||
FC Isloch - FC Belshina Bobruisk | 2:1 | 1 | 1.80 | ||
FC Dinamo Brest 1960 - Ivatsevichi | 5:1 | 1 | 1.38 | ||
Shakhtar-2 Petrikov - Fk Polock 2019 | 6:1 | 1 | 1.09 | ||
FK Sputnik - Khimik Svetlogorsk | 1:0 | 1 | 1.16 | ||
Sputnik Rechica - Khimik Svetlogorsk | 1:0 | 1 | 1.18 | ||
FC Vitebsk - Shakhtyor Soligorsk | 0:0 | 2 | 1.94 | ||
FC Baranovichi - FK Kronon Stolbtsy | 3:1 | 1 | 1.12 | ||
Naftan Novopolotsk - FC Slonim | 2:1 | 1 | 1.58 | ||
FC Naftan Novopolotsk - FC Slonim | 2:1 | 1 | 1.62 | ||
FC Dnepr Mogilev - Victoria Maryina Gorka | 9:1 | 1 | 1.05 | ||
Energetik-Bgatu - FC Gorki | 0:2 | 2 | 2.06 | ||
FC Pershy Regien Kaverdyaki - FC Molodechno Dussh4 | 3:0 | 2 | 1.75 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Isloch - Belshina Bobrujsk | 5:2 | 1 | 1.39 | ||
FC Slavia Mozyr - Torpedo Zhodino | 0:0 | 2 | 2.18 | ||
FC Vitebsk - Shakhtyor Soligorsk II | 3:0 | 2 | 1.93 | ||
Dnepr Rohachev - FK Bumprom | 0:1 | 2 | 1.11 | ||
FC Neman Grodno - FC Ruh Brest | 2:4 | 1 | 2.38 | ||
FC Meliorator Zhitkovichi - FC BGU Minsk | 2:1 | 1 | 1.24 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Neman Grodno - FC Ruh Brest II | 4:1 | 1 | 1.54 | ||
FC Slavia Mozyr - Torpedo Zhodino II | 0:1 | 2 | 1.89 | ||
Slutsksakhar Slutsk - FC Zvezda-BGU Minsk | 1:2 | 1 | 2.04 | ||
FK Haradzieja - Minsk | 1:1 | +0.5 | 1.15 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Volat Capital - Curva Nord | -:- | 1 | 1.45 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Belshina Bobruisk - Dinamo Brest | 0:3 | 2 | 1.59 | ||
Sputnik Rechica - FC Granit Mikashevichi | 2:0 | 1 | 1.47 | ||
FC Vitebsk - FC Slavia Mozyr | 2:3 | 1 | 2.34 | ||
FC Lida - FC Slonim | 3:0 | 1 | 1.53 | ||
BATE Borisov - FC Neman Grodno | 3:1 | 1 | 1.34 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Belshina Bobrujsk - Dinamo Brest II | 0:0 | 1 | 2.26 | ||
Victoria Maryina Gorka - Energetik-Bgatu | 2:2 | 1 | 1.78 | ||
Bate Borisov II - Neman Grodno | 1:2 | 2 | 2.09 | ||
FK Arsenal Dzerzhinsk - Khimik Svetlogorsk | 1:0 | 1 | 1.10 | ||
Shakhtyor Soligorsk II - FC Isloch | 0:1 | 1 | 1.82 | ||
Smiavtotrans - FC Dnepr Mogilev | 0:7 | 2 | 1.30 | ||
FC Gorki - Shakhtar-2 Petrikov | 1:4 | 2 | 1.70 | ||
FC Vitebsk - FC Slavia Mozyr | 1:1 | 1 | 2.07 | ||
FK Botsor Brest - FC Zorka Bdu | 0:3 | 2 | 1.05 | ||
FK Bumprom - FC Zhlobin | 4:0 | 1 | 1.78 | ||
FC Baranovichi - Ivatsevichi | 9:1 | 1 | 1.85 | ||
FC Ruh Brest - FK Haradzieja | 1:1 | 1 | 1.93 | ||
Lokomotiv Gomel - FC Naftan Novopolotsk | 3:3 | 1 | 1.56 | ||
FC Volna Pinsk - FC Oshmyany | 3:2 | 1 | 1.81 | ||
Bobruichanka - Neman Grodno | 0:6 | 2 | 1.09 | ||
Dinamo Minsk - Slutsksakhar Slutsk | 1:2 | 1 | 1.62 |
Brak danych do wyświetlenia