@fenix19
- Obserwujący: 0Stan konta: 1000.00Dodane środki: 0Yield: -21,22%
- Ilość kuponów: 5158Trafione kupony: 773Nietrafione kupony: 4356Nierozliczone kupony: 6
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Genoa - FC Parma | 1:2 | 1 | 2.44 | ||
West Ham United - Aston Villa | 2:1 | 1 | 2.34 | ||
Entella - SPAL Ferrara | 0:1 | 2 | 2.11 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
AIK IF - Kalmar FF | 0:1 | 1 | 1.77 | ||
Hammarby - IFK Norrkoping | 0:1 | 1 | 2.39 | ||
VFL Bochum - F.Dusseldorf | 5:0 | 1 | 2.18 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lechia Gdansk - Lech Poznan | 0:1 | 2 | 1.99 | ||
Torino FC - Sampdoria | 2:2 | 1 | 2.41 | ||
GS Apollon Smyrnis - Volos Nps | 3:3 | 1 | 2.32 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Vitoria Sernache - Uniao De Leiria | 0:1 | 2 | 2.48 | ||
Sivasspor - Goztepespor | 0:1 | 1 | 1.77 | ||
Kayserispor - Centone Karagumruk | 0:0 | 2 | 2.40 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FK Radnicki Nis - FK Vojvodina | 0:1 | 2 | 2.26 | ||
Proleter Nowy Sad - FK Javor Matis | 2:1 | 1 | 1.96 | ||
Sp.Subotica - FK Radnik Surdulica | 0:0 | 1 | 1.88 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lazio Roma - Udinese Calcio | 1:3 | 1 | 1.69 | ||
Olympique Lyon - Stade Reims | 3:0 | 1 | 1.47 | ||
Feyenoord Rotterdam - Utrecht | 1:1 | 1 | 1.80 | ||
Wolfsberg AC - SV Josko Fenster Ried | 1:1 | 1 | 1.51 | ||
AC Milan - Fiorentina | 2:0 | 1 | 1.56 | ||
Rakow Czestochowa - KS Warta Poznan | 1:0 | 1 | 1.37 | ||
Bayer Leverkusen - Hertha Berlin | 0:0 | 1 | 1.73 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Southampton FC - Manchester United FC | 2:3 | 2 | 1.89 | ||
Metalac Gornji - FK Zlatibor | 2:0 | 1 | 1.96 | ||
FK Vozdovac - Mladost Lucani | 3:2 | X | 3.26 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Southampton FC - Manchester United FC | 2:3 | 2 | 1.89 | ||
Metalac Gornji - FK Zlatibor | 2:0 | 1 | 1.96 | ||
FK Vozdovac - Mladost Lucani | 3:2 | X | 3.26 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Southampton FC - Manchester United FC | 2:3 | X | 3.41 | ||
Metalac Gornji - FK Zlatibor | 2:0 | 1 | 1.96 | ||
FK Vozdovac - Mladost Lucani | 3:2 | 1 | 2.01 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Metz - Dinamo Brest | 0:2 | 1 | 2.27 | ||
RC Lens - Angers SCO | 1:3 | X | 3.29 | ||
FK Napredak - Backa Palanka | 0:0 | 1 | 1.74 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Metz - Dinamo Brest | 0:2 | X | 3.29 | ||
RC Lens - Angers SCO | 1:3 | 1 | 2.19 | ||
FK Napredak - Backa Palanka | 0:0 | 1 | 1.74 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Metz - Dinamo Brest | 0:2 | 1 | 2.27 | ||
RC Lens - Angers SCO | 1:3 | 1 | 2.19 | ||
FK Napredak - Backa Palanka | 0:0 | X | 3.74 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
R. Kazan - Cska Moscow | 1:0 | 2 | 2.09 | ||
Ostersund - IFK Goteborg | 0:4 | X | 3.28 | ||
Feyenoord Rotterdam - Utrecht | 1:1 | 1 | 1.80 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
R. Kazan - Cska Moscow | 1:0 | 2 | 2.09 | ||
Ostersund - IFK Goteborg | 0:4 | 2 | 2.02 | ||
Feyenoord Rotterdam - Utrecht | 1:1 | X | 3.87 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
R. Kazan - Cska Moscow | 1:0 | X | 3.25 | ||
Ostersund - IFK Goteborg | 0:4 | 2 | 2.02 | ||
Feyenoord Rotterdam - Utrecht | 1:1 | 1 | 1.80 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Kasimpasa Istanbul - Darica Genclerbirligi SK | 2:0 | 1 | 1.80 | ||
Mezokovesd-Zsory SE - Diosgyori Vtk | 2:1 | X | 3.40 | ||
FC Groningen - Willem II | 1:0 | 1 | 1.91 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Kasimpasa Istanbul - Darica Genclerbirligi SK | 2:0 | X | 3.20 | ||
Mezokovesd-Zsory SE - Diosgyori Vtk | 2:1 | 1 | 2.09 | ||
FC Groningen - Willem II | 1:0 | 1 | 1.91 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Kasimpasa Istanbul - Darica Genclerbirligi SK | 2:0 | 1 | 1.80 | ||
Mezokovesd-Zsory SE - Diosgyori Vtk | 2:1 | 1 | 2.09 | ||
FC Groningen - Willem II | 1:0 | X | 3.48 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Hannover 96 - KSV Holstein Kiel | 0:3 | 1 | 1.99 | ||
Mechelen - Beerschot VA | 2:3 | X | 3.72 | ||
AC Horsens - Velje | 3:1 | 2 | 2.27 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Hannover 96 - KSV Holstein Kiel | 0:3 | X | 3.42 | ||
Mechelen - Beerschot VA | 2:3 | 1 | 2.09 | ||
AC Horsens - Velje | 3:1 | 2 | 2.27 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Hannover 96 - KSV Holstein Kiel | 0:3 | 1 | 1.99 | ||
Mechelen - Beerschot VA | 2:3 | 1 | 2.09 | ||
AC Horsens - Velje | 3:1 | 2 | 2.27 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
MKS Kluczbork - GKS Pniowek 74 Pawlowice | 0:3 | 2 | 2.15 | ||
NK Bravo - NK Cejle | 2:1 | X | 3.53 | ||
1 FC Heidenheim - Hamburger SV | 3:2 | 2 | 2.00 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
MKS Kluczbork - GKS Pniowek 74 Pawlowice | 0:3 | X | 3.50 | ||
NK Bravo - NK Cejle | 2:1 | 2 | 2.17 | ||
1 FC Heidenheim - Hamburger SV | 3:2 | 2 | 2.00 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
MKS Kluczbork - GKS Pniowek 74 Pawlowice | 0:3 | 2 | 2.15 | ||
NK Bravo - NK Cejle | 2:1 | 2 | 2.17 | ||
1 FC Heidenheim - Hamburger SV | 3:2 | X | 3.37 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FK UFA - FK Tambov | 4:0 | 1 | 2.28 | ||
LKS Lagow - Stal Stalowa Wola | 1:4 | X | 3.47 | ||
Widzew Lodz - Arka Gdynia | 2:1 | 2 | 2.22 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FK UFA - FK Tambov | 4:0 | X | 2.88 | ||
LKS Lagow - Stal Stalowa Wola | 1:4 | 2 | 1.84 | ||
Widzew Lodz - Arka Gdynia | 2:1 | 2 | 2.22 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FK UFA - FK Tambov | 4:0 | 1 | 2.28 | ||
LKS Lagow - Stal Stalowa Wola | 1:4 | 2 | 1.84 | ||
Widzew Lodz - Arka Gdynia | 2:1 | X | 3.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Everton - Leeds United AFC | 0:1 | 1 | 1.99 | ||
Huesca - FC Sevilla | 0:1 | X | 3.04 | ||
ES Troyes AC - SC Amiens | 2:1 | 1 | 2.03 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Everton - Leeds United AFC | 0:1 | X | 3.58 | ||
Huesca - FC Sevilla | 0:1 | 2 | 1.87 | ||
ES Troyes AC - SC Amiens | 2:1 | 1 | 2.03 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Everton - Leeds United AFC | 0:1 | 1 | 1.99 | ||
Huesca - FC Sevilla | 0:1 | 2 | 1.87 | ||
ES Troyes AC - SC Amiens | 2:1 | X | 3.15 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sokol Ostroda - Chojniczanka Chojnice | 3:0 | X | 3.15 | ||
FC Vaduz - FC Sion | 4:1 | 2 | 2.17 | ||
Cercle Bruges - KRC Genk | 1:5 | 2 | 2.01 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sokol Ostroda - Chojniczanka Chojnice | 3:0 | 2 | 2.16 | ||
FC Vaduz - FC Sion | 4:1 | X | 3.34 | ||
Cercle Bruges - KRC Genk | 1:5 | 2 | 2.01 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sokol Ostroda - Chojniczanka Chojnice | 3:0 | 2 | 2.16 | ||
FC Vaduz - FC Sion | 4:1 | 2 | 2.17 | ||
Cercle Bruges - KRC Genk | 1:5 | X | 3.52 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Olympique de Marseille - FC Nantes | 3:1 | 1 | 1.97 | ||
Rizespor - Galatasaray SK | 0:4 | X | 3.25 | ||
TS Podbeskidzie Bielsko Biala - WKS Slask Wroclaw | 0:2 | 2 | 2.12 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Olympique de Marseille - FC Nantes | 3:1 | X | 3.36 | ||
Rizespor - Galatasaray SK | 0:4 | 2 | 1.94 | ||
TS Podbeskidzie Bielsko Biala - WKS Slask Wroclaw | 0:2 | 2 | 2.12 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Olympique de Marseille - FC Nantes | 3:1 | 1 | 1.97 | ||
Rizespor - Galatasaray SK | 0:4 | 2 | 1.94 | ||
TS Podbeskidzie Bielsko Biala - WKS Slask Wroclaw | 0:2 | X | 3.48 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ipswich Town - Charlton | 0:2 | X | 3.03 | ||
Oxford - Swindon Town FC | 1:2 | 1 | 1.80 | ||
GKS Olimpia Grudziadz - RKS Garbarnia Krakow | 1:2 | 1 | 2.01 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ipswich Town - Charlton | 0:2 | 1 | 2.33 | ||
Oxford - Swindon Town FC | 1:2 | 1 | 1.80 | ||
GKS Olimpia Grudziadz - RKS Garbarnia Krakow | 1:2 | X | 3.31 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ipswich Town - Charlton | 0:2 | 1 | 2.33 | ||
Oxford - Swindon Town FC | 1:2 | X | 3.61 | ||
GKS Olimpia Grudziadz - RKS Garbarnia Krakow | 1:2 | 1 | 2.01 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rotherham Utd - Bournemouth AFC | 2:2 | X | 3.33 | ||
Blackburn Rovers - Barnsley FC | 2:1 | 1 | 1.98 | ||
Watford - Preston North End | 4:1 | 1 | 2.06 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rotherham Utd - Bournemouth AFC | 2:2 | 2 | 1.96 | ||
Blackburn Rovers - Barnsley FC | 2:1 | X | 3.19 | ||
Watford - Preston North End | 4:1 | 1 | 2.06 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rotherham Utd - Bournemouth AFC | 2:2 | 2 | 1.96 | ||
Blackburn Rovers - Barnsley FC | 2:1 | 1 | 1.98 | ||
Watford - Preston North End | 4:1 | X | 3.23 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Warta Gorzow - LKS Goczalkowice-Zdroj | 1:2 | 2 | 1.78 | ||
Unia Skierniewice - Legia Warsaw II | 0:2 | X | 3.53 | ||
Piast Zmigrod - Miedz Legnica | 1:1 | 1 | 2.18 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Warta Gorzow - LKS Goczalkowice-Zdroj | 1:2 | 2 | 1.78 | ||
Unia Skierniewice - Legia Warsaw II | 0:2 | 1 | 2.29 | ||
Piast Zmigrod - Miedz Legnica | 1:1 | X | 3.48 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Warta Gorzow - LKS Goczalkowice-Zdroj | 1:2 | X | 3.71 | ||
Unia Skierniewice - Legia Warsaw II | 0:2 | 1 | 2.29 | ||
Piast Zmigrod - Miedz Legnica | 1:1 | 1 | 2.18 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SV Sandhausen - FC Erzgebirge Aue | 1:4 | 1 | 2.11 | ||
MKS Kutno - MLKS Znicz Biala Piska | 0:3 | X | 3.52 | ||
MKS Polonia Stal Swidnica - Foto-Higiena Gac | 0:5 | 2 | 2.07 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SV Sandhausen - FC Erzgebirge Aue | 1:4 | X | 3.15 | ||
MKS Kutno - MLKS Znicz Biala Piska | 0:3 | 1 | 2.15 | ||
MKS Polonia Stal Swidnica - Foto-Higiena Gac | 0:5 | 2 | 2.07 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SV Sandhausen - FC Erzgebirge Aue | 1:4 | 1 | 2.11 | ||
MKS Kutno - MLKS Znicz Biala Piska | 0:3 | 1 | 2.15 | ||
MKS Polonia Stal Swidnica - Foto-Higiena Gac | 0:5 | X | 3.53 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SSV Jahn Regensburg - Wurzb.Kickers | 2:1 | 1 | 2.05 | ||
Pogon Szczecin - Slask II Wroclaw | 1:2 | X | 3.67 | ||
Lech Poznan II - Wigry Suwalki | 1:1 | 2 | 1.82 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SSV Jahn Regensburg - Wurzb.Kickers | 2:1 | 1 | 2.05 | ||
Pogon Szczecin - Slask II Wroclaw | 1:2 | 1 | 1.98 | ||
Lech Poznan II - Wigry Suwalki | 1:1 | X | 3.79 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SSV Jahn Regensburg - Wurzb.Kickers | 2:1 | X | 3.41 | ||
Pogon Szczecin - Slask II Wroclaw | 1:2 | 1 | 1.98 | ||
Lech Poznan II - Wigry Suwalki | 1:1 | 2 | 1.82 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
MKS Puszcza Niepolomice - Stomil Olsztyn | 0:2 | 1 | 2.14 | ||
Termalica B-B Nieciecza - GKS Tychy 71 | 0:0 | X | 3.71 | ||
Hutnik Krakow - Bytovia Bytow | 3:1 | 2 | 1.82 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
MKS Puszcza Niepolomice - Stomil Olsztyn | 0:2 | X | 3.10 | ||
Termalica B-B Nieciecza - GKS Tychy 71 | 0:0 | 1 | 1.67 | ||
Hutnik Krakow - Bytovia Bytow | 3:1 | 2 | 1.82 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
MKS Puszcza Niepolomice - Stomil Olsztyn | 0:2 | 1 | 2.14 | ||
Termalica B-B Nieciecza - GKS Tychy 71 | 0:0 | 1 | 1.67 | ||
Hutnik Krakow - Bytovia Bytow | 3:1 | X | 3.44 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
PKS Olimpia Elblag - Blekitni Stargard S. | 4:2 | 1 | 2.11 | ||
RKS Radomsko - Bron Radom | 3:1 | 1 | 1.93 | ||
ZKS Olimpia Zambrow - TS Sokol Aleksandrow Lodzki | 1:4 | X | 3.74 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
PKS Olimpia Elblag - Blekitni Stargard S. | 4:2 | 1 | 2.11 | ||
RKS Radomsko - Bron Radom | 3:1 | X | 3.59 | ||
ZKS Olimpia Zambrow - TS Sokol Aleksandrow Lodzki | 1:4 | 2 | 1.75 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
PKS Olimpia Elblag - Blekitni Stargard S. | 4:2 | X | 3.05 | ||
RKS Radomsko - Bron Radom | 3:1 | 1 | 1.93 | ||
ZKS Olimpia Zambrow - TS Sokol Aleksandrow Lodzki | 1:4 | 2 | 1.75 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Belshina Bobruisk - FC Ruh Brest | 3:7 | 2 | 1.86 | ||
FC Slavia Mozyr - FC Zvezda-BGU Minsk | 2:1 | X | 3.07 | ||
KP Starogard Gdanski - Pomorzanin Torun | 1:0 | 1 | 1.73 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Belshina Bobruisk - FC Ruh Brest | 3:7 | X | 3.81 | ||
FC Slavia Mozyr - FC Zvezda-BGU Minsk | 2:1 | 1 | 2.35 | ||
KP Starogard Gdanski - Pomorzanin Torun | 1:0 | 1 | 1.73 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Belshina Bobruisk - FC Ruh Brest | 3:7 | 2 | 1.86 | ||
FC Slavia Mozyr - FC Zvezda-BGU Minsk | 2:1 | 1 | 2.35 | ||
KP Starogard Gdanski - Pomorzanin Torun | 1:0 | X | 3.80 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Gaziantep FK - Malatyaspor | 2:2 | 1 | 2.20 | ||
Dinamo Minsk - BATE Borisov | 0:0 | 2 | 1.82 | ||
Dinamo Brest - FC Neman Grodno | 3:1 | X | 3.52 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Gaziantep FK - Malatyaspor | 2:2 | X | 3.17 | ||
Dinamo Minsk - BATE Borisov | 0:0 | 2 | 1.82 | ||
Dinamo Brest - FC Neman Grodno | 3:1 | 1 | 1.94 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Gaziantep FK - Malatyaspor | 2:2 | 1 | 2.20 | ||
Dinamo Minsk - BATE Borisov | 0:0 | X | 3.30 | ||
Dinamo Brest - FC Neman Grodno | 3:1 | 1 | 1.94 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Malaga CF - CD Lugo | 2:2 | 1 | 2.07 | ||
CD Tondela - Vitoria Guimaraes | 0:2 | 2 | 2.22 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Real Valladolid - FC Levante | 1:1 | 1 | 2.56 | ||
Strasbourg - Stade Rennais FC | 1:1 | 2 | 2.47 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Crystal Palace - Newcastle United | 0:2 | 1 | 2.15 | ||
Chievo Verona - US Lecce | 1:2 | 1 | 2.36 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Fleetwood Town XI - Sunderland AFC | 1:1 | 2 | 2.38 | ||
K.A.S. Eupen - Royal Charleroi | 3:1 | 2 | 2.06 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Marcelo Tomas Barrios-Vera - Kopriva, Vit | 2:1 | 1 | 1.52 | ||
Janvier M. - Sakamoto P. | 1:2 | 1 | 1.64 | ||
Cerundolo, Francisco - Tirante, Thiago Agustin | 0:2 | 1 | 1.36 | ||
Martinez L / Meligeni Rodrigues Alves F - Duran G / Quiroz R | 2:0 | 1 | 1.69 | ||
Escobar G / Sitak A - Roca Batalla/Cervantes | 0:2 | 1 | 1.32 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Znicz Pruszkow - Skra Czestochowa | 0:5 | 1 | 2.50 | ||
Wisla Plock - Cracovia Krakow | 0:1 | 2 | 2.48 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Vfl Wolfsburg - Werder Вremen | 5:3 | 1 | 1.96 | ||
Crystal Palace - Newcastle United | 0:2 | 1 | 2.31 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ankaragucu - Trabzonspor | 0:1 | 2 | 1.88 | ||
Miedz Legnica - Odra Opole | 4:2 | 1 | 1.79 | ||
SV Darmstadt - Eintracht Bamberg | 4:0 | 1 | 1.77 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
St Pauli - Osnabruck | 0:1 | 1 | 2.28 | ||
Ujpest FC - Paksi Se | 1:1 | 2 | 2.07 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
KAA Gent - FK Red Star Belgrade | 0:2 | 1 | 2.41 | ||
Maccabi Tel-Aviv - Villarreal CF | 1:1 | 2 | 2.02 | ||
Molde - Arsenal London | 0:3 | 2 | 1.69 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
AEK Athen - Zorya Luhansk | 0:3 | 1 | 1.65 | ||
CSKA Sofia - Young Boys | 0:1 | 2 | 1.90 | ||
LASK Linz - FC Antwerp | 0:2 | 1 | 1.74 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Cska Moscow - Feyenoord Rotterdam | 0:0 | 1 | 2.14 | ||
Sparta Prague - Celtic FC | 4:1 | 1 | 2.17 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Fuenlabrada CF - Deportivo Ponferradina | 1:1 | 1 | 2.09 | ||
Independente - Nacional De Football | 0:0 | 1 | 1.71 | ||
Delfin SC - Palmeiras SP | 1:3 | 2 | 1.91 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Liverpool FC - Atalanta Bergamo | 0:2 | 1 | 1.66 | ||
SC Braga - Merelinense FC | -:- | 1 | 1.62 | ||
Club Bolivar - Club Atletico Lanus | 2:1 | 1 | 1.68 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Coventry City - Cardiff City FC | 1:0 | 2 | 2.10 | ||
Swansea City - Sheffield United FC | 1:1 | 1 | 1.93 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Tarnowskie Gory - Warta Gorzow | 1:2 | 1 | 1.71 | ||
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Stal Krasnik | 1:0 | 1 | 1.57 | ||
Cracovia Krakow II - Sokol Sieniawa | 1:2 | 2 | 1.81 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Safwat M. - Meligeni Rodrigues Alves F. | 0:2 | 2 | 1.37 | ||
Baez S / Olivieri G A - Redlicki M / Reese H | 0:2 | 2 | 1.42 | ||
Quiroz R. - Popko, D | 0:2 | 2 | 1.55 | ||
Altamirano C / Sachko V - de Jong J / Sels J | 2:0 | 2 | 1.42 | ||
Galan D E / Velotti A - Doumbia/Reboul | 2:1 | 2 | 1.43 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Casa Pia Atletico - Nacional M. | 1:1 | 2 | 1.81 | ||
Tarnowskie Gory - Warta Gorzow | 1:2 | 1 | 1.75 | ||
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Stal Krasnik | 1:0 | 1 | 1.66 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Racing Club - Flamengo-RJ | 1:1 | 2 | 2.26 | ||
MKS Puszcza Niepolomice - Termalica B-B Nieciecza | 0:0 | 2 | 2.09 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
LDU de Quito - Santos FC | 1:2 | 1 | 1.84 | ||
Bahia-BA - CA Union de Santa Fe | 1:0 | 1 | 1.86 | ||
Velez Sarsfield - Deportivo Cali | 2:0 | 1 | 1.79 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lazio Roma - Zenit St. Petersburg | 3:1 | 1 | 1.77 | ||
Paris Saint German - RB Leipzig | 1:0 | 1 | 1.71 | ||
Bournemouth AFC - Nottingham Forest | 2:0 | 1 | 1.83 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Barnsley FC - Brentford | 0:1 | 2 | 2.05 | ||
Atletico PR - River Plate FC | 1:1 | 2 | 2.21 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SPAL Ferrara - Monza | 2:0 | 1 | 2.30 | ||
Koper - NK Bravo | 2:1 | 1 | 2.07 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Coria F. - Mario V Martinez | 2:0 | 1 | 1.53 | ||
Hidalgo D / Sakamoto P - Cuevas M / Luz O | 1:2 | 2 | 1.55 | ||
Altamirano C / Sachko V - de Jong J / Sels J | 2:0 | 2 | 1.42 | ||
Galan D E / Velotti A - Doumbia/Reboul | 2:1 | 2 | 1.43 | ||
Cerundolo F / Olivo R - Roca Batalla/Cervantes | -:- | 2 | 1.66 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Wolverhampton - Southampton FC | 1:1 | 1 | 2.42 | ||
Athletic Club Bilbao - Betis Sevilla | 4:0 | 1 | 2.35 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Osnabruck - 1. FC Nurnberg | 1:4 | 1 | 2.32 | ||
Guingamp - AC Ajaccio | 2:2 | 1 | 2.16 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Jagiellonia Bialystok - Wisla Plock | 5:2 | 1 | 1.87 | ||
Academica Coimbra SF - Varzim FC | 1:0 | 1 | 1.83 | ||
Leuven - Sint-Truidense | 2:2 | 1 | 1.92 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Penafiel - CS Maritimo Madeira B | 2:2 | 2 | 2.12 | ||
GKS Piast Gliwice - Lechia Gdansk | 2:0 | 1 | 2.14 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Liverpool FC - Leicester City | 3:0 | 1 | 1.92 | ||
Vizela - Boavista FC | 0:0 | 2 | 1.79 | ||
SC Internacional RS - Fluminense | 1:2 | 1 | 1.89 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Angers SCO - Olympique Lyon | 0:1 | 2 | 1.81 | ||
Trabzonspor - BB Erzurum | 1:0 | 1 | 1.79 | ||
FK Vojvodina - FK Red Star Belgrade | 0:2 | 2 | 1.63 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
St.Gallen - FC Lausanne-Sports | 2:2 | 1 | 1.82 | ||
RKC Waalwijk - SC Heerenveen | 1:1 | 2 | 1.82 | ||
Angers SCO - Olympique Lyon | 0:1 | 2 | 1.81 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Fulham FC - Everton | 2:3 | 2 | 1.85 | ||
KS Polonia Nysa - KS Lechia Zielona Gora | 0:3 | 2 | 1.95 | ||
Wurzb.Kickers - Hannover 96 | 2:1 | 2 | 1.78 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Goias GO - Palmeiras SP | 1:0 | 2 | 1.62 | ||
SC Espinho - Gondomar SC | 2:1 | 1 | 1.73 | ||
Fiorentina - Benevento | 0:1 | 1 | 1.57 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Goias GO - Palmeiras SP | 1:0 | 2 | 1.62 | ||
FK Haradzieja - Dinamo Brest | 1:4 | 2 | 1.67 | ||
FC Zvezda-BGU Minsk - Dinamo Minsk | 2:3 | 2 | 1.63 | ||
Torpedo Zhodino - FC Isloch | 2:0 | 1 | 1.62 | ||
SC Espinho - Gondomar SC | 2:1 | 1 | 1.73 | ||
Fiorentina - Benevento | 0:1 | 1 | 1.57 | ||
Lech Poznan - Rakow Czestochowa | 3:3 | 1 | 1.86 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Eintracht Frankfurt - RB Leipzig | 1:1 | 2 | 1.95 | ||
Atletico PR - Santos FC | 1:0 | 1 | 2.17 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Olympique de Marseille - OGC Nice | -:- | 1 | 1.93 | ||
PEC Zwolle - Utrecht | 1:1 | 2 | 1.97 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Real Oviedo - Fuenlabrada CF | 1:1 | 1 | 2.38 | ||
Atletico Madrid - FC Barcelona | 1:0 | 2 | 2.48 |
Brak danych do wyświetlenia