@fenix19
- Obserwujący: 0Stan konta: 1000.00Dodane środki: 0Yield: -21,22%
- Ilość kuponów: 5158Trafione kupony: 773Nietrafione kupony: 4356Nierozliczone kupony: 6
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 3:1 | 1 | 1.72 | ||
SC Wiener Viktoria - Floridsdorfer AC | 0:2 | 1 | 3.50 | ||
Slovan Bratislava - FC Fastav Zlin | 1:1 | 2 | 3.09 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 3:1 | 2 | 3.84 | ||
SC Wiener Viktoria - Floridsdorfer AC | 0:2 | 2 | 1.72 | ||
Slovan Bratislava - FC Fastav Zlin | 1:1 | 2 | 3.09 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 3:1 | 2 | 3.84 | ||
SC Wiener Viktoria - Floridsdorfer AC | 0:2 | 1 | 3.50 | ||
Slovan Bratislava - FC Fastav Zlin | 1:1 | 1 | 1.97 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 3:1 | 1 | 1.72 | ||
SC Wiener Viktoria - Floridsdorfer AC | 0:2 | 2 | 1.72 | ||
Slovan Bratislava - FC Fastav Zlin | 1:1 | 2 | 3.09 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 3:1 | 2 | 3.84 | ||
SC Wiener Viktoria - Floridsdorfer AC | 0:2 | 2 | 1.72 | ||
Slovan Bratislava - FC Fastav Zlin | 1:1 | 1 | 1.97 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lech Poznan - Zaglebie Lubin | 3:1 | 1 | 1.72 | ||
SC Wiener Viktoria - Floridsdorfer AC | 0:2 | 1 | 3.50 | ||
Slovan Bratislava - FC Fastav Zlin | 1:1 | 1 | 1.97 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi Haladas FC - Zalaegerszeg | 1:1 | 2 | 1.92 | ||
NK Nafta 1903 - Aluminij Kidricevo | 3:2 | 1 | 3.32 | ||
Fortaleza FC - Chapecoense-SC | 3:2 | 1 | 1.74 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi Haladas FC - Zalaegerszeg | 1:1 | 2 | 1.92 | ||
NK Nafta 1903 - Aluminij Kidricevo | 3:2 | 1 | 3.32 | ||
Fortaleza FC - Chapecoense-SC | 3:2 | 2 | 5.45 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi Haladas FC - Zalaegerszeg | 1:1 | 1 | 3.64 | ||
NK Nafta 1903 - Aluminij Kidricevo | 3:2 | 1 | 3.32 | ||
Fortaleza FC - Chapecoense-SC | 3:2 | 1 | 1.74 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi Haladas FC - Zalaegerszeg | 1:1 | 1 | 3.64 | ||
NK Nafta 1903 - Aluminij Kidricevo | 3:2 | 2 | 1.92 | ||
Fortaleza FC - Chapecoense-SC | 3:2 | 2 | 5.45 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi Haladas FC - Zalaegerszeg | 1:1 | 1 | 3.64 | ||
NK Nafta 1903 - Aluminij Kidricevo | 3:2 | 2 | 1.92 | ||
Fortaleza FC - Chapecoense-SC | 3:2 | 1 | 1.74 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi Haladas FC - Zalaegerszeg | 1:1 | 2 | 1.92 | ||
NK Nafta 1903 - Aluminij Kidricevo | 3:2 | 2 | 1.92 | ||
Fortaleza FC - Chapecoense-SC | 3:2 | 2 | 5.45 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Inter Turku - FC Lahti | 1:1 | 2 | 4.85 | ||
KTP - Ilves | 1:1 | 2 | 1.56 | ||
Seinajoen Jalkapallokerho - IFK Mariehamn | 3:0 | 1 | 1.76 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Inter Turku - FC Lahti | 1:1 | 2 | 4.85 | ||
KTP - Ilves | 1:1 | 1 | 6.40 | ||
Seinajoen Jalkapallokerho - IFK Mariehamn | 3:0 | 1 | 1.76 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Inter Turku - FC Lahti | 1:1 | 2 | 4.85 | ||
KTP - Ilves | 1:1 | 2 | 1.56 | ||
Seinajoen Jalkapallokerho - IFK Mariehamn | 3:0 | 2 | 5.15 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Inter Turku - FC Lahti | 1:1 | 1 | 1.81 | ||
KTP - Ilves | 1:1 | 1 | 6.40 | ||
Seinajoen Jalkapallokerho - IFK Mariehamn | 3:0 | 2 | 5.15 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Inter Turku - FC Lahti | 1:1 | 1 | 1.81 | ||
KTP - Ilves | 1:1 | 2 | 1.56 | ||
Seinajoen Jalkapallokerho - IFK Mariehamn | 3:0 | 2 | 5.15 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Inter Turku - FC Lahti | 1:1 | 1 | 1.81 | ||
KTP - Ilves | 1:1 | 1 | 6.40 | ||
Seinajoen Jalkapallokerho - IFK Mariehamn | 3:0 | 1 | 1.76 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Hannover 96 - Viktoria Berlin | 1:0 | 2 | 6.65 | ||
HNK Gorica - UTA Batrana Doamna | 1:1 | 1 | 1.57 | ||
FC Haka Valkeakoski - Honka Espoo | 1:1 | 2 | 2.61 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Hannover 96 - Viktoria Berlin | 1:0 | 2 | 6.65 | ||
HNK Gorica - UTA Batrana Doamna | 1:1 | 1 | 1.57 | ||
FC Haka Valkeakoski - Honka Espoo | 1:1 | 1 | 3.01 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Hannover 96 - Viktoria Berlin | 1:0 | 2 | 6.65 | ||
HNK Gorica - UTA Batrana Doamna | 1:1 | 2 | 4.70 | ||
FC Haka Valkeakoski - Honka Espoo | 1:1 | 2 | 2.61 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Hannover 96 - Viktoria Berlin | 1:0 | 1 | 1.31 | ||
HNK Gorica - UTA Batrana Doamna | 1:1 | 2 | 4.70 | ||
FC Haka Valkeakoski - Honka Espoo | 1:1 | 1 | 3.01 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Hannover 96 - Viktoria Berlin | 1:0 | 1 | 1.31 | ||
HNK Gorica - UTA Batrana Doamna | 1:1 | 2 | 4.70 | ||
FC Haka Valkeakoski - Honka Espoo | 1:1 | 2 | 2.61 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Hannover 96 - Viktoria Berlin | 1:0 | 1 | 1.31 | ||
HNK Gorica - UTA Batrana Doamna | 1:1 | 1 | 1.57 | ||
FC Haka Valkeakoski - Honka Espoo | 1:1 | 1 | 3.01 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sint-Truidense - Lierse Kempenzonen | 2:1 | 2 | 7.20 | ||
Metalac Gornji - FK Vozdovac | 1:0 | 2 | 2.48 | ||
FK Pardubice - FK Mlada Boleslav | 1:1 | 1 | 2.21 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sint-Truidense - Lierse Kempenzonen | 2:1 | 2 | 7.20 | ||
Metalac Gornji - FK Vozdovac | 1:0 | 2 | 2.48 | ||
FK Pardubice - FK Mlada Boleslav | 1:1 | 2 | 2.64 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sint-Truidense - Lierse Kempenzonen | 2:1 | 2 | 7.20 | ||
Metalac Gornji - FK Vozdovac | 1:0 | 1 | 2.48 | ||
FK Pardubice - FK Mlada Boleslav | 1:1 | 1 | 2.21 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sint-Truidense - Lierse Kempenzonen | 2:1 | 1 | 1.38 | ||
Metalac Gornji - FK Vozdovac | 1:0 | 1 | 2.48 | ||
FK Pardubice - FK Mlada Boleslav | 1:1 | 2 | 2.64 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sint-Truidense - Lierse Kempenzonen | 2:1 | 1 | 1.38 | ||
Metalac Gornji - FK Vozdovac | 1:0 | 1 | 2.48 | ||
FK Pardubice - FK Mlada Boleslav | 1:1 | 1 | 2.21 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sint-Truidense - Lierse Kempenzonen | 2:1 | 1 | 1.38 | ||
Metalac Gornji - FK Vozdovac | 1:0 | 2 | 2.48 | ||
FK Pardubice - FK Mlada Boleslav | 1:1 | 2 | 2.64 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Viktoria Plzen - 1 FK Pribram | 3:0 | 1 | 1.35 | ||
PFK Botev Plovdiv - Proleter Nowy Sad | 1:1 | 2 | 2.21 | ||
FC Khimki - Fakel | 0:1 | 2 | 5.65 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Viktoria Plzen - 1 FK Pribram | 3:0 | 1 | 1.35 | ||
PFK Botev Plovdiv - Proleter Nowy Sad | 1:1 | 1 | 2.78 | ||
FC Khimki - Fakel | 0:1 | 2 | 5.65 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Viktoria Plzen - 1 FK Pribram | 3:0 | 2 | 6.50 | ||
PFK Botev Plovdiv - Proleter Nowy Sad | 1:1 | 2 | 2.21 | ||
FC Khimki - Fakel | 0:1 | 2 | 5.65 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Viktoria Plzen - 1 FK Pribram | 3:0 | 2 | 6.50 | ||
PFK Botev Plovdiv - Proleter Nowy Sad | 1:1 | 1 | 2.78 | ||
FC Khimki - Fakel | 0:1 | 1 | 1.49 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Viktoria Plzen - 1 FK Pribram | 3:0 | 2 | 6.50 | ||
PFK Botev Plovdiv - Proleter Nowy Sad | 1:1 | 2 | 2.21 | ||
FC Khimki - Fakel | 0:1 | 1 | 1.49 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Viktoria Plzen - 1 FK Pribram | 3:0 | 1 | 1.35 | ||
PFK Botev Plovdiv - Proleter Nowy Sad | 1:1 | 1 | 2.78 | ||
FC Khimki - Fakel | 0:1 | 1 | 1.49 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
AaB Aalborg - Esbjerg FB | 0:0 | 2 | 4.20 | ||
Legia Warszawa - Lechia Danzig | 3:2 | 1 | 1.85 | ||
AS Eupen - Seraing | 2:1 | 1 | 2.00 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
AaB Aalborg - Esbjerg FB | 0:0 | 2 | 4.20 | ||
Legia Warszawa - Lechia Danzig | 3:2 | 1 | 1.85 | ||
AS Eupen - Seraing | 2:1 | 2 | 3.07 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
AaB Aalborg - Esbjerg FB | 0:0 | 2 | 4.20 | ||
Legia Warszawa - Lechia Danzig | 3:2 | 2 | 3.77 | ||
AS Eupen - Seraing | 2:1 | 1 | 2.00 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
AaB Aalborg - Esbjerg FB | 0:0 | 1 | 1.74 | ||
Legia Warszawa - Lechia Danzig | 3:2 | 2 | 3.77 | ||
AS Eupen - Seraing | 2:1 | 2 | 3.07 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
AaB Aalborg - Esbjerg FB | 0:0 | 1 | 1.74 | ||
Legia Warszawa - Lechia Danzig | 3:2 | 2 | 3.77 | ||
AS Eupen - Seraing | 2:1 | 1 | 2.00 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
AaB Aalborg - Esbjerg FB | 0:0 | 1 | 1.74 | ||
Legia Warszawa - Lechia Danzig | 3:2 | 1 | 1.85 | ||
AS Eupen - Seraing | 2:1 | 2 | 3.07 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Fakel - Volgar Astrakhan | 2:1 | 2 | 2.86 | ||
Bohemians FC Dublin - FC Sellier & Bellot Vlasim | 3:5 | 1 | 1.56 | ||
FC Slovan Liberec - Usti nad Labem | 3:1 | 1 | 1.49 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Fakel - Volgar Astrakhan | 2:1 | 2 | 2.86 | ||
Bohemians FC Dublin - FC Sellier & Bellot Vlasim | 3:5 | 1 | 1.56 | ||
FC Slovan Liberec - Usti nad Labem | 3:1 | 2 | 5.50 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Fakel - Volgar Astrakhan | 2:1 | 2 | 2.86 | ||
Bohemians FC Dublin - FC Sellier & Bellot Vlasim | 3:5 | 2 | 5.05 | ||
FC Slovan Liberec - Usti nad Labem | 3:1 | 1 | 1.49 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Fakel - Volgar Astrakhan | 2:1 | 1 | 2.27 | ||
Bohemians FC Dublin - FC Sellier & Bellot Vlasim | 3:5 | 2 | 5.05 | ||
FC Slovan Liberec - Usti nad Labem | 3:1 | 2 | 5.50 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Fakel - Volgar Astrakhan | 2:1 | 1 | 2.27 | ||
Bohemians FC Dublin - FC Sellier & Bellot Vlasim | 3:5 | 2 | 5.05 | ||
FC Slovan Liberec - Usti nad Labem | 3:1 | 1 | 1.49 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Fakel - Volgar Astrakhan | 2:1 | 1 | 2.27 | ||
Bohemians FC Dublin - FC Sellier & Bellot Vlasim | 3:5 | 1 | 1.56 | ||
FC Slovan Liberec - Usti nad Labem | 3:1 | 2 | 5.50 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Neusiedl Am See - ASK Horitschon/U | 2:1 | 2 | 5.55 | ||
FC Dumbarton - Morton | 0:0 | 2 | 1.91 | ||
Sweden - Ukraine | 1:1 | 1 | 2.48 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Neusiedl Am See - ASK Horitschon/U | 2:1 | 2 | 5.55 | ||
FC Dumbarton - Morton | 0:0 | 2 | 1.91 | ||
Sweden - Ukraine | 1:1 | 2 | 3.29 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Neusiedl Am See - ASK Horitschon/U | 2:1 | 2 | 5.55 | ||
FC Dumbarton - Morton | 0:0 | 1 | 3.33 | ||
Sweden - Ukraine | 1:1 | 1 | 2.48 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Neusiedl Am See - ASK Horitschon/U | 2:1 | 1 | 1.36 | ||
FC Dumbarton - Morton | 0:0 | 1 | 3.33 | ||
Sweden - Ukraine | 1:1 | 2 | 3.29 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Neusiedl Am See - ASK Horitschon/U | 2:1 | 1 | 1.36 | ||
FC Dumbarton - Morton | 0:0 | 1 | 3.33 | ||
Sweden - Ukraine | 1:1 | 1 | 2.48 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Neusiedl Am See - ASK Horitschon/U | 2:1 | 1 | 1.36 | ||
FC Dumbarton - Morton | 0:0 | 2 | 1.91 | ||
Sweden - Ukraine | 1:1 | 2 | 3.29 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
WSG Tirol - Universitatea Craiova | 1:3 | 1 | 2.85 | ||
SV Donau - SV Stripfing | 0:5 | 2 | 1.18 | ||
SC Rothis - Schruns | 6:1 | 1 | 1.23 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
WSG Tirol - Universitatea Craiova | 1:3 | 1 | 2.85 | ||
SC Rothis - Schruns | 6:1 | 2 | 7.90 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
WSG Tirol - Universitatea Craiova | 1:3 | 1 | 2.85 | ||
SV Donau - SV Stripfing | 0:5 | 1 | 11.00 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
WSG Tirol - Universitatea Craiova | 1:3 | 2 | 2.24 | ||
SV Donau - SV Stripfing | 0:5 | 1 | 11.00 | ||
SC Rothis - Schruns | 6:1 | 2 | 7.90 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
WSG Tirol - Universitatea Craiova | 1:3 | 2 | 2.24 | ||
SV Donau - SV Stripfing | 0:5 | 1 | 11.00 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
WSG Tirol - Universitatea Craiova | 1:3 | 2 | 2.24 | ||
SC Rothis - Schruns | 6:1 | 2 | 7.90 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
England - Germany | 2:0 | 2 | 3.06 | ||
SV Allerheiligen - KHK Fuzinar | 5:2 | 2 | 2.09 | ||
NK Bravo - U Craiova 1948 SA | 1:1 | 2 | 2.38 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
England - Germany | 2:0 | 2 | 3.06 | ||
SV Allerheiligen - KHK Fuzinar | 5:2 | 1 | 2.71 | ||
NK Bravo - U Craiova 1948 SA | 1:1 | 2 | 2.38 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
England - Germany | 2:0 | 2 | 3.06 | ||
SV Allerheiligen - KHK Fuzinar | 5:2 | 2 | 2.09 | ||
NK Bravo - U Craiova 1948 SA | 1:1 | 1 | 2.67 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
England - Germany | 2:0 | 1 | 2.73 | ||
SV Allerheiligen - KHK Fuzinar | 5:2 | 1 | 2.71 | ||
NK Bravo - U Craiova 1948 SA | 1:1 | 1 | 2.67 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
England - Germany | 2:0 | 1 | 2.73 | ||
SV Allerheiligen - KHK Fuzinar | 5:2 | 2 | 2.09 | ||
NK Bravo - U Craiova 1948 SA | 1:1 | 1 | 2.67 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
England - Germany | 2:0 | 1 | 2.73 | ||
SV Allerheiligen - KHK Fuzinar | 5:2 | 1 | 2.71 | ||
NK Bravo - U Craiova 1948 SA | 1:1 | 2 | 2.38 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
RB Salzburg - Olympiacos Pireus | 3:0 | 1 | 2.06 | ||
HNK Hajduk Split - WKS Slask Wroclaw | 4:0 | 1 | 2.09 | ||
Borac - Olympija Ljubljana | -:- | 2 | 2.73 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
RB Salzburg - Olympiacos Pireus | 3:0 | 2 | 3.03 | ||
HNK Hajduk Split - WKS Slask Wroclaw | 4:0 | 1 | 2.09 | ||
Borac - Olympija Ljubljana | -:- | 2 | 2.73 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
RB Salzburg - Olympiacos Pireus | 3:0 | 1 | 2.06 | ||
HNK Hajduk Split - WKS Slask Wroclaw | 4:0 | 2 | 3.13 | ||
Borac - Olympija Ljubljana | -:- | 2 | 2.73 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
RB Salzburg - Olympiacos Pireus | 3:0 | 2 | 3.03 | ||
HNK Hajduk Split - WKS Slask Wroclaw | 4:0 | 2 | 3.13 | ||
Borac - Olympija Ljubljana | -:- | 1 | 2.31 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
RB Salzburg - Olympiacos Pireus | 3:0 | 1 | 2.06 | ||
HNK Hajduk Split - WKS Slask Wroclaw | 4:0 | 2 | 3.13 | ||
Borac - Olympija Ljubljana | -:- | 1 | 2.31 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
RB Salzburg - Olympiacos Pireus | 3:0 | 2 | 3.03 | ||
HNK Hajduk Split - WKS Slask Wroclaw | 4:0 | 1 | 2.09 | ||
Borac - Olympija Ljubljana | -:- | 1 | 2.31 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rapid Vienna II - FC Flyeralarm Admira II | 3:2 | 1 | 1.80 | ||
FC Orenburg - Gyirmot Sportegyesulet | 1:2 | 2 | 3.61 | ||
Spartak Moscow - FK Neftchi Baku | 1:2 | 1 | 1.57 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rapid Vienna II - FC Flyeralarm Admira II | 3:2 | 1 | 1.80 | ||
FC Orenburg - Gyirmot Sportegyesulet | 1:2 | 2 | 3.61 | ||
Spartak Moscow - FK Neftchi Baku | 1:2 | 2 | 4.85 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rapid Vienna II - FC Flyeralarm Admira II | 3:2 | 2 | 3.54 | ||
FC Orenburg - Gyirmot Sportegyesulet | 1:2 | 2 | 3.61 | ||
Spartak Moscow - FK Neftchi Baku | 1:2 | 1 | 1.57 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rapid Vienna II - FC Flyeralarm Admira II | 3:2 | 2 | 3.54 | ||
FC Orenburg - Gyirmot Sportegyesulet | 1:2 | 1 | 1.76 | ||
Spartak Moscow - FK Neftchi Baku | 1:2 | 2 | 4.85 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rapid Vienna II - FC Flyeralarm Admira II | 3:2 | 2 | 3.54 | ||
FC Orenburg - Gyirmot Sportegyesulet | 1:2 | 1 | 1.76 | ||
Spartak Moscow - FK Neftchi Baku | 1:2 | 1 | 1.57 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rapid Vienna II - FC Flyeralarm Admira II | 3:2 | 1 | 1.80 | ||
FC Orenburg - Gyirmot Sportegyesulet | 1:2 | 1 | 1.76 | ||
Spartak Moscow - FK Neftchi Baku | 1:2 | 2 | 4.85 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Arema FC - Persib Bandung | -:- | 1 | 2.58 | ||
Wolfsberg AC - FK UFA | 0:0 | 1 | 2.16 | ||
Pogon Szcecin - MFK Ruzomberok | 0:1 | 1 | 2.10 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Arema FC - Persib Bandung | -:- | 1 | 2.58 | ||
Wolfsberg AC - FK UFA | 0:0 | 1 | 2.16 | ||
Pogon Szcecin - MFK Ruzomberok | 0:1 | 2 | 3.01 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Arema FC - Persib Bandung | -:- | 1 | 2.58 | ||
Wolfsberg AC - FK UFA | 0:0 | 2 | 2.91 | ||
Pogon Szcecin - MFK Ruzomberok | 0:1 | 1 | 2.10 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Arema FC - Persib Bandung | -:- | 2 | 2.47 | ||
Wolfsberg AC - FK UFA | 0:0 | 2 | 2.91 | ||
Pogon Szcecin - MFK Ruzomberok | 0:1 | 2 | 3.01 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Arema FC - Persib Bandung | -:- | 2 | 2.47 | ||
Wolfsberg AC - FK UFA | 0:0 | 2 | 2.91 | ||
Pogon Szcecin - MFK Ruzomberok | 0:1 | 1 | 2.10 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Arema FC - Persib Bandung | -:- | 2 | 2.47 | ||
Wolfsberg AC - FK UFA | 0:0 | 1 | 2.16 | ||
Pogon Szcecin - MFK Ruzomberok | 0:1 | 2 | 3.01 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Uruguay - Paraguay | 1:0 | 1 | 1.85 | ||
Bolivia - Argentina | 1:4 | 1 | 15.50 | ||
1 FC Slovacko - FK Tatran Liptovsky Mikulas | 3:0 | 1 | 1.55 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Uruguay - Paraguay | 1:0 | 1 | 1.85 | ||
Bolivia - Argentina | 1:4 | 1 | 15.50 | ||
1 FC Slovacko - FK Tatran Liptovsky Mikulas | 3:0 | 2 | 5.40 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Uruguay - Paraguay | 1:0 | 2 | 4.55 | ||
Bolivia - Argentina | 1:4 | 1 | 15.50 | ||
1 FC Slovacko - FK Tatran Liptovsky Mikulas | 3:0 | 1 | 1.55 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Uruguay - Paraguay | 1:0 | 2 | 4.55 | ||
Bolivia - Argentina | 1:4 | 2 | 1.21 | ||
1 FC Slovacko - FK Tatran Liptovsky Mikulas | 3:0 | 2 | 5.40 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Uruguay - Paraguay | 1:0 | 2 | 4.55 | ||
Bolivia - Argentina | 1:4 | 2 | 1.21 | ||
1 FC Slovacko - FK Tatran Liptovsky Mikulas | 3:0 | 1 | 1.55 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Uruguay - Paraguay | 1:0 | 1 | 1.85 | ||
Bolivia - Argentina | 1:4 | 2 | 1.21 | ||
1 FC Slovacko - FK Tatran Liptovsky Mikulas | 3:0 | 2 | 5.40 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
CFR 1907 Cluj - Ujpest FC | 1:1 | 1 | 1.55 | ||
Croatia - Spain | 3:3 | 1 | 6.10 | ||
Bedford Town - Biggleswade FC | 0:1 | 1 | 1.63 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
CFR 1907 Cluj - Ujpest FC | 1:1 | 2 | 4.85 | ||
Croatia - Spain | 3:3 | 1 | 6.10 | ||
Bedford Town - Biggleswade FC | 0:1 | 1 | 1.63 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
CFR 1907 Cluj - Ujpest FC | 1:1 | 1 | 1.55 | ||
Croatia - Spain | 3:3 | 1 | 6.10 | ||
Bedford Town - Biggleswade FC | 0:1 | 2 | 4.30 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
CFR 1907 Cluj - Ujpest FC | 1:1 | 2 | 4.85 | ||
Croatia - Spain | 3:3 | 2 | 1.70 | ||
Bedford Town - Biggleswade FC | 0:1 | 2 | 4.30 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
CFR 1907 Cluj - Ujpest FC | 1:1 | 1 | 1.55 | ||
Croatia - Spain | 3:3 | 2 | 1.70 | ||
Bedford Town - Biggleswade FC | 0:1 | 2 | 4.30 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
CFR 1907 Cluj - Ujpest FC | 1:1 | 2 | 4.85 | ||
Croatia - Spain | 3:3 | 2 | 1.70 | ||
Bedford Town - Biggleswade FC | 0:1 | 1 | 1.63 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Broendby - SonderjyskE | 4:1 | 1 | 1.88 | ||
Sputnik Rechica - FC Vitebsk | 4:3 | 1 | 7.60 | ||
France - Switzerland | 3:3 | 1 | 1.65 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Broendby - SonderjyskE | 4:1 | 1 | 1.88 | ||
Sputnik Rechica - FC Vitebsk | 4:3 | 1 | 7.60 | ||
France - Switzerland | 3:3 | 2 | 6.50 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Broendby - SonderjyskE | 4:1 | 2 | 3.70 | ||
Sputnik Rechica - FC Vitebsk | 4:3 | 1 | 7.60 | ||
France - Switzerland | 3:3 | 1 | 1.65 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Broendby - SonderjyskE | 4:1 | 2 | 3.70 | ||
Sputnik Rechica - FC Vitebsk | 4:3 | 2 | 1.38 | ||
France - Switzerland | 3:3 | 2 | 6.50 |
Brak danych do wyświetlenia