@jurek511
- Obserwujący: 0Stan konta: 1000.00Dodane środki: 0Yield: -11,04%
- Ilość kuponów: 3461Trafione kupony: 580Nietrafione kupony: 2862Nierozliczone kupony: 7
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Fubon Guardians 2 - Chinatrust Brothers 2 | 11:6 | 2 | 1.44 | ||
Uni-President Lions - Rakuten Monkeys | -:- | 2 | 1.33 | ||
Minsk - Slutsksakhar Slutsk | 3:3 | 1 | 1.42 | ||
WFC Bobruichanka - Minsk | 0:3 | 2 | 1.04 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Shichko, Yuri - Nazarchuk, Evgeny | 0:2 | 1 | 1.27 | ||
Rakuten Monkeys 2 - WEI Chuan Dragons 2 | -:- | 2 | 1.52 | ||
Fubon Guardians - Chinatrust Brothers | -:- | 1 | 1.79 | ||
FC Ruh Brest II - Dinamo Brest II | 4:0 | 1 | 1.26 | ||
Energetik Bgu Minsk II - FC Vitebsk | 5:2 | 1 | 1.57 | ||
FC Dinamo Brest 1960 - FC BGU Minsk | 3:0 | 1 | 1.07 | ||
Shakhtar-2 Petrikov - FC Zhlobin | 12:0 | 1 | 1.06 | ||
FC Lida - Khimik Svetlogorsk | 0:0 | 1 | 1.17 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Uni-President Lions - Rakuten Monkeys | -:- | 2 | 1.48 | ||
Fubon Guardians - Chinatrust Brothers | -:- | 1 | 1.74 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Fubon Guardians - Rakuten Monkeys | -:- | 2 | 1.41 | ||
Aarhus GF - Randers FC | 1:1 | 1 | 2.05 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Fubon Guardians - Rakuten Monkeys | -:- | 1 | 1.85 | ||
Uni-President Lions - Chinatrust Brothers | -:- | 2 | 1.50 | ||
Stal Mielec - Lech Poznan | 1:3 | 2 | 2.06 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rafalskaya, Anastasiya - Bairasheuskaya, Alena | 2:0 | 1 | 1.47 | ||
Uni-President Lions - Chinatrust Brothers | -:- | 2 | 1.52 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Narkevich, Yaroslav - Riman, Edward | -:- | 1 | 1.24 | ||
Borussia Dortmund - Bayern Munchen | 0:1 | 2 | 1.95 | ||
Miedz Legnica - Legia Warszawa | 1:2 | 2 | 1.54 | ||
RB Leipzig - Hertha Berlin | 2:2 | 1 | 1.37 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Krumkachy - FK Arsenal Dzerzhinsk | 2:0 | 1 | 1.75 | ||
Wfc Dnepr-mogilev - Wfc Neman | 0:1 | 2 | 1.01 | ||
Schalke - Augsburg | 0:3 | 1 | 1.99 | ||
Lokomotiv Gomel - Sputnik Rechica | 1:1 | 1 | 1.68 | ||
Skindzer, Zhan - Kolyshkov, Gleb | 2:0 | 1 | 1.17 | ||
Zhodino-uzhnoe - Volat Capital | -:- | 1 | 1.38 | ||
Traktor - Minsk | 2:0 | 1 | 1.35 | ||
Arena - Santos FC | 2:4 | 1 | 1.62 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Gomel - FC Volna Pinsk | 2:0 | 1 | 1.55 | ||
Bayern Munchen - Eintracht Frankfurt | 5:2 | 1 | 1.20 | ||
FC Vitebsk - Dinamo Minsk | 1:1 | 2 | 2.02 | ||
Gumenyuk, Roman - Budov, Daniil | 2:0 | 1 | 1.31 | ||
Laska, Annei - Filippovich, Vladimir | 2:0 | 1 | 1.53 | ||
Rakuten Monkeys 2 - Chinatrust Brothers 2 | 7:14 | 2 | 1.63 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rakuten Monkeys - Uni-President Lions | -:- | 1 | 1.32 | ||
Chinatrust Brothers - Fubon Guardians | -:- | 1 | 1.82 | ||
FC Isloch - Energetik Bgu Minsk II | 2:1 | 1 | 1.40 | ||
Randers FC - Vendsyssel FF | 2:1 | 1 | 1.53 | ||
Shakhtyor Soligorsk - FC Belshina Bobruisk | 4:0 | 1 | 1.28 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Neman Grodno - Torpedo Zhodino | 3:1 | 1 | 2.58 | ||
Chinatrust Brothers 2 - Uni-President Lions 2 | -:- | 1 | 1.64 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Uni-President Lions - Fubon Guardians | -:- | 2 | 1.53 | ||
Neman Grodno - Torpedo Zhodino II | -:- | 1 | 1.74 | ||
Hradec Kralova - FK Nachod | 4:2 | 1 | 1.11 | ||
FK Vojvodina - Backa Palanka | 1:1 | 1 | 1.40 | ||
Dinamo Brest - BATE Borisov | 1:3 | 2 | 2.41 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Silkina, Karina - Degolevich Ekaterina | 2:0 | 1 | 1.84 | ||
Riman, Edward - Martsinkevich, Zakhar | 2:0 | 2 | 1.35 | ||
Arena - Standard Liege | -:- | 1 | 2.25 | ||
Stolica - Dinamo Living Air | 2:3 | 2 | 1.73 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Maksimenko, Igor - Lopatko, Vasily | 0:2 | 1 | 1.45 | ||
Novik, Sergei - Fil, Maxim | 2:0 | 1 | 1.34 | ||
FK Ahal II - FC Altyn Asyr II | 2:6 | 2 | 1.20 | ||
Zhorov, Dmitriy - Kislyi, Pavel | 0:2 | 2 | 1.17 | ||
Werder Вremen - Bayer Leverkusen | 1:4 | 2 | 1.84 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Uni-President Lions - Chinatrust Brothers | -:- | 2 | 1.67 | ||
Fubon Guardians - Rakuten Monkeys | -:- | 2 | 1.46 | ||
WFC Bobruichanka - Wfc Dnepr-mogilev | 1:1 | 1 | 1.56 | ||
FC Dinamo BGUFK - Wfc Botsor Brest | 10:0 | 1 | 1.03 | ||
Kopetdag Asgabat II - FC Asgabat II | 2:1 | 1 | 1.26 | ||
1. FC Koln - FSV Mainz 05 | 2:2 | 1 | 1.98 | ||
Dinamo Minsk - FC Isloch | 1:0 | 1 | 1.85 | ||
Esteli - Chontales | -:- | 1 | 1.52 | ||
Tigres Del Chinandega - Carazo | -:- | 1 | 1.35 | ||
Boer - Masaya | 1:0 | 1 | 1.70 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Fubon Guardians - Rakuten Monkeys | -:- | 2 | 1.53 | ||
Uni-President Lions - Chinatrust Brothers | -:- | 1 | 1.78 | ||
Dinamo Minsk II - FC Isloch | 0:0 | 1 | 1.30 | ||
FK Montazhnik Mazyr - Dyush-3 Stenles Pinsk | -:- | 2 | 1.48 | ||
FC Ruh Brest II - FC Smolevichi II | -:- | 1 | 1.82 | ||
Wfc Neman - Abff Wu-19 | 2:1 | 1 | 1.02 | ||
RB Leipzig - SC Freiburg | 1:1 | 1 | 1.30 | ||
Shakhtyor Soligorsk - FC Slavia Mozyr | 2:0 | 1 | 1.56 | ||
FC Volna Pinsk - Khimik Svetlogorsk | 4:2 | 1 | 1.22 | ||
FC Lida - FC Oshmyany | 3:1 | 1 | 1.52 | ||
BATE Borisov - Slutsksakhar Slutsk | 3:0 | 1 | 1.37 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FK Pardubice - AFK Chrudim | 1:1 | 1 | 1.50 | ||
Fubon Guardians - Rakuten Monkeys | 6:7 | 2 | 1.27 | ||
Uni-President Lions - Chinatrust Brothers | 2:1 | 2 | 1.43 | ||
Shakhtyor Soligorsk II - FC Slavia Mozyr | 4:1 | 1 | 1.24 | ||
Energetik Bgu Minsk II - Dinamo Brest II | 2:1 | 1 | 1.62 | ||
Torpedo Zhodino - FK Haradzieja | 3:1 | 1 | 1.73 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Fubon Guardians 2 - Uni-President Lions 2 | 6:5 | 2 | 1.59 | ||
Fubon Guardians - Chinatrust Brothers | 61:78 | 1 | 1.64 | ||
Torpedo Zhodino II - FK Haradzieja | 9:4 | 1 | 1.17 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Binh Dinh - Fishsan Khanh Hoa | 6:0 | 1 | 1.22 | ||
Fubon Guardians - Chinatrust Brothers | 5:3 | 2 | 1.76 | ||
Uni-President Lions - Rakuten Monkeys | 3:15 | 2 | 1.27 | ||
Filin, Pavel - Urbanovich, Gennady | 1:2 | 1 | 1.39 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Merw II - FC Altyn Asyr II | 0:6 | 2 | 1.38 | ||
Zvezda VVS - Racing | -:- | 1 | 1.67 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lokomotiv Gomel - FC Krumkachy | 4:0 | 1 | 1.72 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
WEI Chuan Dragons 2 - Fubon Guardians 2 | 8:10 | 1 | 1.41 | ||
Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys | -:- | 2 | 1.39 | ||
Fubon Guardians - Uni-President Lions | -:- | 1 | 1.72 | ||
Abff Wu-19 - WFC Bobruichanka | 4:3 | 2 | 1.47 | ||
FC Osipovichi - Smiavtotrans | 2:0 | 1 | 1.38 | ||
Ostrovets - FC Chaika Zelva | 8:0 | 1 | 1.07 | ||
FC Dinamo Brest 1960 - Ivatsevichi | 5:1 | 1 | 1.38 | ||
Shakhtar-2 Petrikov - Fk Polock 2019 | 6:1 | 1 | 1.09 | ||
FC Baranovichi - FK Kronon Stolbtsy | 3:1 | 1 | 1.12 | ||
Naftan Novopolotsk - FC Slonim | 2:1 | 1 | 1.58 | ||
FC Naftan Novopolotsk - FC Slonim | 2:1 | 1 | 1.62 | ||
Dinamo Living Air - Sanderlend | -:- | 1 | 1.33 | ||
Zhodino-uzhnoe - Minsk | 3:0 | 1 | 1.33 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Dantos - Matagalpa | 6:5 | 1 | 1.55 | ||
Esteli - Boer | 8:16 | 1 | 1.61 | ||
Costa Caribe - Masaya | 4:9 | 1 | 1.55 | ||
Segovia - Carazo | 10:4 | 1 | 1.44 | ||
Uni-President Lions 2 - Chinatrust Brothers 2 | -:- | 2 | 1.41 | ||
Fubon Guardians - Uni-President Lions | -:- | 1 | 1.53 | ||
FC Neman Grodno - FC Ruh Brest | 2:4 | 1 | 2.38 | ||
FC Meliorator Zhitkovichi - FC BGU Minsk | 2:1 | 1 | 1.24 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rakuten Monkeys 2 - Fubon Guardians 2 | -:- | 2 | 1.59 | ||
Sanna Khanh Hoa U21 - Ben Tre U21 | 2:0 | 1 | 1.13 | ||
Neman Grodno - FC Ruh Brest II | 4:1 | 1 | 1.54 | ||
Slutsksakhar Slutsk - FC Zvezda-BGU Minsk | 1:2 | 1 | 2.04 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians | 15:6 | 1 | 1.37 | ||
Slutsksakhar Slutsk - FC Zvezda-BGU Minsk | 1:2 | 1 | 2.04 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
WEI Chuan Dragons 2 - Uni-President Lions 2 | -:- | 1 | 1.49 | ||
Rakuten Monkeys 2 - Chinatrust Brothers 2 | -:- | 2 | 1.60 | ||
Volat Capital - Curva Nord | -:- | 1 | 1.45 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions | -:- | 1 | 1.87 | ||
Zvezda VVS - Arena | -:- | 1 | 2.03 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Volodkevich, Ivan - Basalygo, Timofey | -:- | 1 | 1.38 | ||
Predushchenko, Evgeniy - Bandaryk, Anton | 2:0 | 1 | 1.18 | ||
FK Ahal II - Energetik II | -:- | 1 | 1.58 | ||
Geraskin, Nikita - Novik, Sergei | -:- | 1 | 1.30 | ||
Alfa - Zapad 3 | -:- | 2 | 1.95 | ||
Dinamo Living Air - Racing | -:- | 1 | 1.99 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers | -:- | 1 | 1.56 | ||
Uni-President Lions - Fubon Guardians | -:- | 2 | 1.64 | ||
FC Belshina Bobruisk - Dinamo Brest | 0:3 | 2 | 1.59 | ||
Sputnik Rechica - FC Granit Mikashevichi | 2:0 | 1 | 1.47 | ||
BATE Borisov - FC Neman Grodno | 3:1 | 1 | 1.34 | ||
Eksitek - Zhodino-uzhnoe | 2:3 | 1 | 1.25 | ||
Shakhtyor Soligorsk - FC Isloch | 4:0 | 1 | 1.63 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Victoria Maryina Gorka - Energetik-Bgatu | 2:2 | 1 | 1.78 | ||
FK Bumprom - FC Zhlobin | 4:0 | 1 | 1.78 | ||
FC Baranovichi - Ivatsevichi | 9:1 | 1 | 1.85 | ||
FC BGU Minsk - Ostrovets | 0:3 | 1 | 2.29 | ||
Dinamo Minsk - Slutsksakhar Slutsk | 1:2 | 1 | 1.62 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rivas - Segovia | -:- | 1 | 1.65 | ||
Boer - Jinotega | 4:2 | 1 | 1.45 | ||
Costa Caribe - Tigres Del Chinandega | 4:0 | 1 | 1.66 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Uni-President Lions 2 - Rakuten Monkeys 2 | -:- | 2 | 1.41 | ||
Dinamo Minsk II - Slutsksakhar Slutsk | 2:1 | 1 | 1.10 | ||
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers | -:- | 1 | 1.43 | ||
FC Ruh Brest II - FK Haradzieja | 2:0 | 1 | 1.04 |
Brak danych do wyświetlenia