@kubas20
- Obserwujący: 0Stan konta: 1000.00Dodane środki: 0Yield: -63,19%
- Ilość kuponów: 1281Trafione kupony: 73Nietrafione kupony: 1200Nierozliczone kupony: 4
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Elazer - MaNa | 1:2 | 1 | 1.30 | ||
mousesports - Virtus.Pro | 2:0 | 1 | 1.19 | ||
Empire - Unique | 1:0 | 1 | 1.23 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FURIA eSports - Thunder Predator | 2:0 | 1 | 4.00 | ||
Cyberium - Jojo | 2:0 | 1 | 1.39 | ||
Vampire Gaming - Immortal Gaming | 2:0 | 1 | 1.79 | ||
Khan - Nemiga Gaming | 2:0 | 1 | 1.46 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Vrango IF - Knippla IK | -:- | 1 | 1.88 | ||
Vraango IF - Knippla IK | 3:1 | 1 | 1.91 | ||
Myresjo IF - Vimmerby | 1:6 | 1 | 2.15 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Krumkachy - FC Smorgon | -:- | 1 | 1.68 | ||
Krumkachy Minsk - Smorgon | 1:0 | 1 | 1.58 | ||
Eskilsminne IF - Angelholms FF | 0:0 | 1 | 1.66 | ||
Sandareds IF - Kronangs IF | 2:2 | 1 | 1.64 | ||
Lindome GIF - Vastra Frolunda | -:- | 1 | 1.36 | ||
Nike - BK Flagg | 0:0 | 1 | 1.35 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Minsk - Dinamo Minsk II | 2:2 | 1 | 2.36 | ||
FC Slutsk - Dinamo Brest II | -:- | 2 | 2.30 | ||
Slavia Mozyr - Bate Borisov II | 4:2 | 2 | 1.48 | ||
Lunds BK - IFK Malmo FK | -:- | 1 | 1.36 | ||
Lunds BK - IFK Malmo | 3:1 | 1 | 1.35 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Torpedo Zhodino II - Belshina Bobrujsk | 1:0 | 2 | 2.15 | ||
Kalmar FF - Jonkopings Sodra | 3:0 | 1 | 1.44 | ||
Markaryds IF - Delary/Pjatteryd | 5:1 | 1 | 1.46 | ||
IF Vaster - IK Virgo | 2:0 | 2 | 1.60 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Landskrona Bois - Torns IF | -:- | 1 | 1.46 | ||
Oskarshamns - FK Almeboda/Linneryd | -:- | 1 | 1.41 | ||
Sandsbro AIK - Ingelstads IK | 3:1 | 2 | 1.36 | ||
Skegrie BK - Uppakra IF | 0:3 | 1 | 1.93 | ||
Aby IF - IK Sleipner | 2:0 | X | 5.05 | ||
Curva Nord - Traktor | 2:5 | 2 | 1.42 | ||
Sandarna BK - Asa IF | 5:5 | 1 | 2.24 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Gilport Lions - Morupule Wanderes | 1:3 | 1 | 2.06 | ||
Angelholms FF - BK Astrio | 1:2 | 1 | 1.20 | ||
Almhults IF - Lonsboda Goif | 2:1 | 1 | 1.11 | ||
Alets IK - Sperlingsholms IF | 3:3 | 1 | 1.14 | ||
Tomelilla IF - Lunds BK U19 | 3:4 | 1 | 1.58 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
IFK Haninge - Taby FK | 2:1 | 1 | 2.32 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Oka Stupino - FC Ozery | 6:4 | 1 | 1.28 | ||
FC Stupino - FC Ozery | 6:4 | 1 | 1.28 | ||
Taftea IK - Sandviks IK | -:- | 1 | 1.97 | ||
Sokol Saratov - FK Olimp Khimki | 0:0 | 1 | 1.99 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
BK Hacken - Jonkopings Sodra | 6:1 | 1 | 1.49 | ||
IFK Berga - Hanvikens SK | 4:1 | 1 | 1.23 | ||
Qviding FIF - Stenungsunds IF | 2:1 | 1 | 1.81 | ||
Lindsdals IF - Oskarshamns | 0:1 | 2 | 1.40 | ||
Vaxjo Dff - Gransholms IF | -:- | 1 | 1.93 | ||
Vaxjo BK - Gransholms IF | 2:2 | 1 | 1.87 | ||
IFK Osby - VMA IK | 2:0 | 2 | 1.44 | ||
BK Forward - Enkopings SK | -:- | 1 | 1.55 | ||
FC Gomel - FC Lida | 2:4 | 1 | 1.79 | ||
Lunds BK - Osterlen FF | 3:0 | 1 | 1.56 | ||
BK Forward - Enkoping Sk | 1:0 | 1 | 1.57 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Oxelosunds IK - IFK Nykoping | 0:8 | 2 | 1.04 | ||
Stafsinge IF - Varobacka GIF | -:- | 1 | 1.92 | ||
Lunds SK - Skabersjo IF | -:- | 1 | 2.10 | ||
Lunds BK - Skabersjo | 4:3 | X | 4.55 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Chelyabinsk - FK Tyumen | 1:2 | 1 | 1.68 | ||
Lagans AIK - Waggeryds IK | 0:2 | 1 | 1.84 | ||
Anderslovs BoIK - Ystads IF | -:- | 2 | 1.38 | ||
Anderslovs BoIK - Ystads IF FF | -:- | 2 | 1.49 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Orgryte IS - FC Trollhattan | -:- | 1 | 1.52 | ||
Fc Peresvet-2 Domodedovo - Oka Stupino | -:- | 1 | 1.87 | ||
BK Forward - IK Sturehov | 3:0 | 1 | 1.18 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Goztepespor - Rizespor | 2:0 | 1 | 1.75 | ||
Astrio - Ullareds Ik | 3:1 | 2 | 1.56 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FK Tambov - Kryliya Sovetov | 3:0 | X | 2.86 | ||
Antalyaspor - Sivasspor | 1:0 | 2 | 2.15 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Kayserispor - Malatyaspor | 2:1 | 2 | 2.57 | ||
Soczi - FK Krasnodar | 2:0 | 2 | 1.89 | ||
Trabzonspor - Basaksehir | 1:1 | 2 | 2.87 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Orenburg - Spartak Moscow | 1:3 | 2 | 2.21 | ||
Denizlispor - Darica Genclerbirligi SK | 1:0 | 2 | 2.75 | ||
Fk Lviv - Karpaty Lvov | 1:1 | 1 | 2.45 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Akhmat Grozny - Dinamo Moscow | 2:3 | X | 2.88 | ||
Ankaragucu - Rizespor | 2:1 | 1 | 2.70 | ||
Kasimpasa - Goztepespor | 2:0 | X | 3.45 | ||
Arminia Вielefeld - Osnabruck | -:- | 1 | 1.72 | ||
Greuther Furth - Hamburger SV | -:- | X | 3.61 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Basaksehir - FC Kobenhagen | 1:0 | 2 | 4.45 | ||
LASK Linz - Manchester United FC | 0:5 | 1 | 3.28 | ||
Eintracht Frankfurt - FC Basel | 0:3 | 1 | 1.61 | ||
Vfl Wolfsburg - Shakhtar Donetsk | 1:2 | 2 | 3.49 | ||
Rangers FC - Bayer Leverkusen | 1:3 | 2 | 2.26 | ||
Olympiacos Pireus - Wolverhampton | 1:1 | X | 3.19 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Soczi - FC Orenburg | 5:1 | 1 | 2.33 | ||
Lechia Gdansk - GKS Piast Gliwice | 2:1 | 2 | 3.32 | ||
Malatyaspor - Trabzonspor | 0:2 | 2 | 2.05 | ||
Borussia M'gladbach - 1. FC Koln | 2:1 | 1 | 1.73 | ||
FC St Mirren - Hearts | 1:0 | X | 3.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
GKS Tychy 71 - Cracovia Krakow | 1:1 | 2 | 1.96 | ||
SD Eibar - Real Sociedad | 1:2 | X | 3.28 | ||
Blackpool - Tranmere Rovers | 1:2 | 1 | 1.69 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Spartak Moscow - FK Krasnodar | 0:1 | 1 | 2.41 | ||
Zenit St. Petersburg - FK UFA | 0:0 | 1 | 1.31 | ||
Korona Kielce - LKS Lodz | 1:0 | 2 | 3.39 | ||
TS Podbeskidzie Bielsko Biala - KS Warta Poznan | 2:0 | X | 3.31 | ||
VFB Stuttgart - Arminia Вielefeld | 1:1 | 1 | 1.82 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Legia Warsaw II - Bron Radom | 2:0 | 1 | 1.54 | ||
Rakow Czestochowa - Pogon Szczecin | 0:0 | 2 | 2.73 | ||
Stal Mielec - Termalica B-B Nieciecza | 0:3 | 1 | 1.57 | ||
Gornik Leczna - Widzew Lodz | 1:2 | X | 3.32 | ||
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszkow | 1:0 | X | 3.57 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Blekitni Stargard S. - Stal Stalowa Wola | 0:0 | 1 | 2.32 | ||
Legionovia Legio. - Lech Poznan II | 0:0 | X | 3.44 | ||
FC Vorskla Poltava - Olimpik Donetsk | 1:0 | 1 | 2.39 | ||
Skra Czestochowa - Elana Torun | 1:0 | 1 | 2.76 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Odra Opole - PGE Gks Belchatow | 1:0 | X | 3.27 | ||
1. FC Nurnberg - Hannover 96 | 0:3 | X | 3.26 | ||
Osnabruck - Wehen | 2:6 | X | 3.40 | ||
Gornik Zabrze - Cracovia Krakow | 3:2 | X | 3.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Bosnia Herzegovina - Israel | 1:0 | 1 | 1.50 | ||
Tabor - Triglav Kranj | 3:1 | X | 3.04 | ||
Cameroon - Zambia | 3:2 | 1 | 1.29 | ||
Rosenborg BK - Bodo Glimt | 3:1 | 1 | 1.82 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Olimpik Donetsk - Desna | 1:2 | 2 | 1.87 | ||
LKS Lodz - Zaglebie Lubin | 3:2 | X | 3.37 | ||
WKS Slask Wroclaw - Korona Kielce | 2:1 | 1 | 1.69 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lech Poznan - Gornik Zabrze | 4:1 | 2 | 5.80 | ||
Wisla Plock - Rakow Czestochowa | 0:2 | 2 | 2.84 | ||
Cracovia Krakow - Wisla Krakow SA | 0:2 | 1 | 1.93 | ||
Pogon Szczecin - Jagiellonia Bialystok | 1:2 | X | 3.57 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
KS Warta Poznan - Radomiak Radom | 3:0 | 1 | 2.31 | ||
Kayserispor - Goztepespor | 1:0 | X | 3.20 | ||
IFK Norrkoping - FC Linkoping City | 4:0 | 1 | 1.53 | ||
FC Midtjylland - SonderjyskE | 3:0 | 1 | 1.35 | ||
Cashpoint SCR Altach - RB Salzburg | 3:2 | 2 | 1.36 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lech Poznan II - Stal Rzeszow | -:- | 1 | 2.64 | ||
Znicz Pruszkow - Pogon Szczecin | 2:1 | X | 4.55 | ||
RKC Waalwijk - Utrecht | 2:1 | 2 | 1.65 | ||
AC Milan - Genoa | -:- | 1 | 1.48 | ||
Korona Kielce - Lechia Gdansk | 1:2 | X | 3.18 | ||
GKS Olimpia Grudziadz - Stal Mielec | 0:5 | 2 | 2.35 |
Brak danych do wyświetlenia