@tomo80
- Obserwujący: 0Stan konta: 0.00Dodane środki: 400Yield: -7,50%
- Ilość kuponów: 2056Trafione kupony: 408Nietrafione kupony: 1535Nierozliczone kupony: 80
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Karesi Spor - Bahcesehir Koleji | 73:78 | +158.5 | 1.83 | ||
MMTS Kwidzyn - Azoty Pulawy | 32:25 | +53.5 | 1.51 | ||
Halden - Bodo | 32:32 | +57.5 | 1.80 | ||
Ribe-Esbjerg HH - Aalborg HK | 23:25 | +51.5 | 1.56 | ||
Pays Aix Uch - Usam Nimes | 29:23 | +53.5 | 1.64 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Minsk - FK Haradzieja | 0:2 | +2.5 | 1.72 | ||
Bakirkoy - Selcuklu belediyesi | 63:69 | +151.5 | 1.83 | ||
Dynamo Astrakhan - UOR No.2 Moscow | 34:27 | +59.5 | 1.75 | ||
Lorca FC - Ventspils | 0:4 | +2.5 | 1.30 | ||
MMTS Kwidzyn - Azoty Pulawy | 32:25 | +54.5 | 1.55 | ||
Halden - Bodo | 32:32 | +57.5 | 1.80 | ||
Ribe-Esbjerg HH - Aalborg HK | 23:25 | +52.5 | 1.80 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ranheim Trondheim - FH Hafnarfjordhur | 1:2 | +2.5 | 1.53 | ||
SKIF-Kuban Krasnodar - Spartak Moscow | 30:32 | +55.5 | 1.80 | ||
Eger-Eszterhazy SzSE - MKB Veszprem KC | 26:31 | +55.5 | 1.85 | ||
KS SPR Chrobry Glogow - Gornik Zabrze | 19:31 | +55.5 | 1.79 | ||
Mors -Thy Handbold - Arhus GF Handbold | 28:33 | +52.5 | 1.78 | ||
IFK Hassleholm - Solvesborgs GoIF | 4:0 | +2.5 | 1.39 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Hobro - FC Midtjylland | 1:2 | +2.5 | 1.85 | ||
Honefoss - Valdres FK | 6:1 | +2.5 | 1.39 | ||
Radomlje - Garmin Sencur | -:- | +2.5 | 1.39 | ||
Crotone - Spal | 2:3 | +1.5 | 1.44 | ||
HSG Wetzlar - TuS N-Lubbecke | 25:20 | +49.5 | 1.78 | ||
Stromsgodset IF - Sparta Sarpsborg | 2:3 | +2.5 | 1.60 | ||
HK Aranas - OV Helsingborg HK | 35:28 | +50.5 | 1.47 | ||
AFC United - Akropolis | 2:2 | +2.5 | 1.60 | ||
Metz - HC Vardar PRO - Skopje | 24:22 | +51.5 | 1.52 | ||
St. Gallen - FC Lugano | 3:0 | +2.5 | 1.89 | ||
Lugi HF - Saint-Raphael | 28:30 | +51.5 | 1.47 | ||
Wacker Thun - BM Granollers | 26:23 | +52.5 | 1.48 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FK UFA - Red Arrows FC | 2:1 | +2.5 | 1.44 | ||
FK Pardubice - FK Dobrovice | 5:1 | +2.5 | 1.57 | ||
Kristiandstad - Puente Genil | 21:26 | +54.5 | 1.48 | ||
Riihimaki Cocks - FA Goppingen | 20:31 | +54.5 | 1.53 | ||
GOG Svendborg TGI - Skanderborg Handball | 28:27 | +51.5 | 1.59 | ||
Asane - SK Brann Bergen | 0:2 | +2.5 | 1.36 | ||
Sogndal - Floro | -:- | +2.5 | 1.53 | ||
Anaitasuna - Fuchse Berlin | 28:30 | +53.5 | 1.41 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Pusamania Borneo - Mitra Kukar | 2:0 | +2.5 | 1.64 | ||
KFCO Beerschot-Wilrijk - SC Cham | 0:1 | +2.5 | 1.36 | ||
Ruch Chorzow - Fotbal Trinec | 1:1 | +2.5 | 1.60 | ||
Belasica Strumica - FK Teteks | 2:0 | +2.5 | 1.53 | ||
Usti nad Labem - Banik Sokolov | 3:2 | +2.5 | 1.60 | ||
Hradec Kralova - SK Prevysov | -:- | +2.5 | 1.47 | ||
Cegledi - Oroshaza | 25:19 | +47.5 | 1.80 | ||
SC Kalsdorf - FC Bad Radkersburg | 0:2 | +2.5 | 1.30 | ||
Eskilstuna GUIF - HK Malmo | 26:24 | +49.5 | 1.40 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ricoh HK - HK Aranas | 39:18 | +49.5 | 1.85 | ||
Hammarby HB - Lugi HF | 20:29 | +52.5 | 1.88 | ||
Skovde AIK - VA¥rgA¥rda IK | 3:1 | +2.5 | 1.36 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Bodo Glimt - Sandefjord Fb | 2:1 | +2.5 | 1.57 | ||
Asane - Lysekloster | 1:0 | +2.5 | 1.39 | ||
TJ Jiskra Usti Nad Orlici - FK Prostejov | 4:3 | +2.5 | 1.64 | ||
Luxemburg - Karlsruher | 3:1 | +2.5 | 1.80 | ||
Ricoh HK - HK Aranas | 39:18 | +49.5 | 1.85 | ||
Hammarby HB - Lugi HF | 20:29 | +51.5 | 1.63 | ||
Skovde AIK - VA¥rgA¥rda IK | 3:1 | +2.5 | 1.36 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
MFC Metalurg Zaporizhya - Hirnyk Kryvyi Rih | 0:2 | +2.5 | 1.50 | ||
MFK Frydek-Mistek - Mohelnice | 0:2 | +2.5 | 1.40 | ||
Selcuklu belediyesi - Afyon Belediyesi | 89:71 | +155.5 | 1.83 | ||
SC Cham - FC Cartagena B | 2:0 | +2.5 | 1.62 | ||
Ferencvaros - MKB Veszprem KC | 26:31 | +57.5 | 1.80 | ||
FC Linkoping City - AFK Linkoping | 1:4 | +2.5 | 1.35 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Riga FC - Luch Energia | 0:2 | +2.5 | 2.06 | ||
Aarhus GF - SonderjyskE | 0:0 | +2.5 | 1.82 | ||
OV Helsingborg HK - Redbergslid | 21:30 | +53.5 | 1.54 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
BK Fremad Amager - BK Frem | 2:0 | +2.5 | 1.57 | ||
Honefoss - Moss | 0:4 | +2.5 | 1.44 | ||
VFL Gummersbach - TSG Lu-Friesenheim | 31:26 | +51.5 | 1.58 | ||
Minden Hannover - Huttenberg | 35:28 | +53.5 | 1.48 | ||
TM Tonder - Bjerringbro-Silkeborg | 31:32 | +51.5 | 1.43 | ||
HK Malmo - Alingsas | 23:21 | +50.5 | 2.00 | ||
NK Bravo - Olympija Ljubljana | 2:3 | +2.5 | 1.55 | ||
RK Nexe - Riihimaki Cocks | 31:24 | +54.5 | 1.64 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Hradec Kralova - Viktorie Jirny | 1:3 | +2.5 | 1.36 | ||
Slavoj Vysehrad - 1. Pribram | 1:3 | +2.5 | 1.39 | ||
Slavia Kromeriz - MFk Skalica | 2:1 | +2.5 | 1.60 | ||
AS Stiinta Miroslava - CSM Roman | 1:0 | +2.5 | 1.36 | ||
Orgryte IS - Utsiktens BK | 3:0 | +2.5 | 1.61 | ||
Loko Vltavin - MAS Taborsko | 2:1 | +2.5 | 1.39 | ||
FC Sellier & Bellot Vlasim - Litomericko | 0:: | +2.5 | 1.45 | ||
AEK Athens - Goztepe | 32:23 | +55.5 | 1.85 | ||
Wacker Burghausen - Wacker Innsbruck | 1:0 | +2.5 | 1.62 | ||
Viktoria Zizkov - MFK Chrudim | 1:3 | +2.5 | 1.52 | ||
Fyllingen - HC Eurofarm Rabotnik | 36:28 | +52.5 | 1.75 | ||
KIF Kolding Kbh. - GOG Svendborg TGI | 32:31 | +51.5 | 1.47 | ||
NK Maribor - NK Cejle | 1:1 | +2.5 | 1.64 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FK Isloch Minsk - Torpedo Minsk | 0:2 | +2.5 | 1.62 | ||
Hradec Kralova - Viktorie Jirny | 1:3 | +2.5 | 1.35 | ||
Sportul Snagov - FC Paulesti | 2:2 | +2.5 | 1.39 | ||
Slavia Kromeriz - MFk Skalica | 2:1 | +2.5 | 1.60 | ||
MFK Vyskov - MFK Frydek-Mistek | 0:5 | +2.5 | 1.50 | ||
Akademisk Boldklub - Nykobing | 2:2 | +2.5 | 1.55 | ||
Hellerup IK - Landskrona Bois | 2:0 | +2.5 | 1.55 | ||
Graffin Vlasim - Litomerice | 1:0 | +2.5 | 1.44 | ||
AEK Athens - Goztepe | 32:23 | +55.5 | 1.85 | ||
Wacker Burghausen - Wacker Innsbruck | 1:0 | +2.5 | 1.75 | ||
Viktoria Zizkov - MFK Chrudim | 1:3 | +2.5 | 1.52 | ||
Fyllingen - HC Eurofarm Rabotnik | 36:28 | +52.5 | 1.75 | ||
KIF Kolding Kbh. - GOG Svendborg TGI | 32:31 | +51.5 | 1.47 | ||
Ademar - Bidasoa Irun | 33:29 | +51.5 | 1.53 | ||
Wacker Thun - Chambery HB | 25:29 | +50.5 | 1.49 | ||
Koper - FA Goppingen | 20:25 | +53.5 | 1.78 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
IK Start - FK Arendal | 5:0 | +2.5 | 1.40 | ||
Szekszardi UFC - Paksi SE II | 1:1 | +2.5 | 1.39 | ||
Norddsjaelland - OB Odense | 2:1 | +2.5 | 1.55 | ||
Ystads IF HF - Savehof IK | 29:30 | +54.5 | 1.64 | ||
SC Wiener Viktoria - Wiener Sport-Club | 2:2 | +2.5 | 1.39 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Otelul Galati - CSM Ramnicu Sarat | 1:1 | +2.5 | 1.30 | ||
Podhale Nowy Targ - FK Pohronie | 2:2 | +2.5 | 1.60 | ||
Cingoli - Albatro | 24:25 | +48.5 | 1.95 | ||
SC Wiener Neustadte - Szombathelyi Haladas FC | 1:1 | +2.5 | 1.67 | ||
Krsko Posavlje - TSV Hartberg | 0:2 | +2.5 | 1.64 | ||
Bayern Munchen II - Liefering Salzburg | 2:2 | +2.5 | 1.44 | ||
Ranheim Trondheim - Levanger | 3:2 | +2.5 | 1.55 | ||
IK Start - FK Arendal | 5:0 | +2.5 | 1.39 | ||
FC Marchfeld Mannsdorf - SV Leobendorf | 1:0 | +2.5 | 1.30 | ||
FK Austria Vienna II - Kapfenberger SV | 2:2 | +2.5 | 1.35 | ||
St Jakob/Rosental - ASKO Kottmannsdorf | 1:2 | +2.5 | 1.39 | ||
SC Wiener Viktoria - Wiener Sport-Club | 2:2 | +2.5 | 1.35 | ||
BM. Huesca - MMT Seguros Zamora | 33:25 | +50.5 | 1.45 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Torpedo Dimitrovgrad - Krylia Sovetov II | 2:3 | +2.5 | 1.64 | ||
CSM Ramnicu Sarat - Otelul Galati | 2:2 | +2.5 | 1.50 | ||
FK Gomel - Ruch Chorzow | 0:3 | +2.5 | 1.89 | ||
Vendsyssel FF - Boldklubben af 1893 | 1:2 | +2.5 | 1.39 | ||
CS Soimii Lipova - ACS Ghiroda | 4:3 | +2.5 | 1.42 | ||
Ventspils - Wsg Swarovski Wattens | 3:0 | +2.5 | 1.75 | ||
Stromsgodset IF - Sandefjord Fb | 6:0 | +2.5 | 1.67 | ||
Lugi HF - Fuchse Berlin | 27:32 | +54.5 | 1.85 | ||
Alingsas - HK Malmo | 19:26 | +49.5 | 1.60 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon | 1:2 | +2.5 | 1.80 | ||
CSM Ramnicu Sarat - Otelul Galati | 2:2 | +2.5 | 1.50 | ||
Vendsyssel FF - Boldklubben af 1893 | 1:2 | +2.5 | 1.39 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ujpest FC - Gyirmot Sportegyesulet | 2:1 | +2.5 | 1.55 | ||
Slavoj Vysehrad - Usti nad Labem | 2:1 | +2.5 | 1.53 | ||
Molde - Kristiansund | 1:0 | +2.5 | 1.72 | ||
Borislav 2009 - Sokol Markovo | 2:2 | +2.5 | 1.70 | ||
Sparta Prague U19 - Viktorie Jirny | 2:1 | +2.5 | 1.39 | ||
SV Hoengg - Lucerne II | 0:0 | +2.5 | 1.39 | ||
FK Mohelnice - Velke Losiny | 2:0 | +2.5 | 1.36 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Udon Thani FC - Khonkaen | 3:2 | +2.5 | 1.75 | ||
Rubin Kazan II - Krylia Sovetov II | 2:2 | +2.5 | 1.89 | ||
Slaven Koprivnica - BFC Siofok | -:- | +2.5 | 1.62 | ||
PFC Dobrudzha Dobrich - Ludogorets Razgrad II | 0:3 | +2.5 | 1.70 | ||
Slavoj Vysehrad - Usti n.L. | 3:1 | +2.5 | 1.50 | ||
Sparta Prague U19 - Viktorie Jirny | 2:1 | +2.5 | 1.39 | ||
SV Hoengg - Lucerne II | 0:0 | +2.5 | 1.39 | ||
Sigma Olomouc U19 - HFK Olomouc | 3:1 | +2.5 | 1.44 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Nomme Kalju FC - Rigas FS | 2:0 | +2.5 | 1.47 | ||
Dynamo Astrakhan - Chehovskie Medvedi | 28:34 | +58.5 | 1.85 | ||
Slavia Kromeriz - MFK Frydek-Mistek | 2:3 | +2.5 | 1.55 | ||
IFK Norrkoping - Jonkopings Sodra | 1:0 | +2.5 | 1.68 | ||
Bardejov - Odeva Lipany | 1:1 | +2.5 | 1.57 | ||
ND Dravinja - NK Farmtech Verzej | 2:0 | +2.5 | 1.75 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Krylia Sovetov II - FC Ufa Reserves | 2:0 | +2.5 | 1.89 | ||
Sportul Snagov - Balotesti | 2:0 | +2.5 | 1.60 | ||
Italy Serie B - Italy | -:- | +2.5 | 1.72 | ||
BW Linz - MAS Taborsko | 2:4 | +2.5 | 1.50 | ||
Slavia Kromeriz - MFK Frydek-Mistek | 2:3 | +2.5 | 1.55 | ||
Eskilstuna GUIF - HK Aranas | 29:28 | +51.5 | 1.63 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Ufa Reserves - Kamaz Chelny | 1:2 | +2.5 | 1.72 | ||
SBC Red Lions - ADMU Blue Eagles | 75:77 | +143.5 | 1.83 | ||
FC Orenburg II - Volga Ulyanovsk | 1:2 | +2.5 | 1.85 | ||
FC Slutsk - FK Lokomotiv Gomel | 3:2 | +2.5 | 1.64 | ||
Videoton Fehervar - Tianjin Teda | 3:1 | +2.5 | 1.60 | ||
USV Gnas - UFC Fehring | 2:1 | +2.5 | 1.32 | ||
Redbergslid - Alingsas | 33:28 | +52.5 | 1.85 | ||
Arhus GF Handbold - Flensburg-Handewitt | 33:15 | +52.5 | 1.42 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Nosta Novotroitsk - Krylia Sovetov II | 2:0 | +2.5 | 1.44 | ||
LPU Pirates - SSC - R Stags | 85:80 | +141.5 | 1.83 | ||
SBC Red Lions - ADMU Blue Eagles | 75:77 | +143.5 | 1.83 | ||
FC Slutsk - FK Lokomotiv Gomel | 3:2 | +2.5 | 1.64 | ||
Videoton Fehervar - Tianjin Teda | 3:1 | +2.5 | 1.60 | ||
Redbergslid - Alingsas | 33:28 | +52.5 | 1.85 | ||
Arhus GF Handbold - Flensburg-Handewitt | 33:15 | +54.5 | 1.85 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Crvena Zvezda Mali Mokri Lug - FK Borac Ostruznica | 2:0 | +2.5 | 1.39 | ||
Ho Chi Minh City - Binh Phuoc | 2:0 | +2.5 | 1.64 | ||
Grorud - Alta | 0:3 | +2.5 | 1.60 | ||
TuS N-Lubbecke - Bittenfeld | 24:21 | +49.5 | 1.90 | ||
Orebro SK - Degerfors IF | 1:0 | +2.5 | 1.65 | ||
Thuringer HC - Metz | 29:31 | +48.5 | 1.52 | ||
SK Unicov - MFK Vitkovice | 0:2 | +2.5 | 1.64 | ||
FK Tambov - Chertanovo | 0:0 | +2.5 | 1.70 | ||
Tartu FC Santos - JK Tallinna Kalev II | 2:0 | +2.5 | 1.50 | ||
Guizhou Hengfeng Zhicheng - Wsg Swarovski Wattens | 2:0 | +2.5 | 1.50 | ||
Ranheim Trondheim - Nardo | 6:0 | +2.5 | 1.39 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
CS Mioveni - CS Metaloglobus Bucuresti | 0:2 | +2.5 | 1.44 | ||
MSK Zilina B - MFK Frydek-Mistek | 1:1 | +2.5 | 1.61 | ||
Usti nad Labem - SK Sokol Brozany | 2:0 | +2.5 | 1.50 | ||
FC Tatran Presov - Bardejov | 1:0 | +2.5 | 1.60 | ||
1. Pribram - Loko Vltavin | 2:0 | +2.5 | 1.64 | ||
MKS Puszcza Niepolomice - Opava | 2:4 | +2.5 | 1.60 | ||
TSV Hartberg - SK Sturm Graz | -:- | +2.5 | 1.50 | ||
Kongsvinger - Nybergsund | 4:0 | +2.5 | 1.57 | ||
MSK Zilina - FK Aquacity Poprad | 2:4 | +2.5 | 1.44 | ||
TSV Hartberg - SG Traiskirchen | 1:1 | +2.5 | 1.55 | ||
FK Teplice - MAS Taborsko | 1:0 | +2.5 | 1.64 | ||
Bohemians FC - MFK Ruzomberok | 1:0 | +2.5 | 1.64 | ||
Sligo Rovers - Cabinteely | 3:3 | +2.5 | 1.55 | ||
Metta/LU - JK Tallinna Kalev | 2:2 | +2.5 | 1.44 | ||
Valerenga 2 - Follo | 2:0 | +2.5 | 1.30 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ho Chi Minh City - Siheung City AC | -:- | +2.5 | 1.36 | ||
CS Afumati - ACS Olimpic Cetate Rasnov | 3:2 | +2.5 | 1.57 | ||
Viktoria Zizkov - MFK Ruzomberok | 2:1 | +2.5 | 1.72 | ||
Mumbai Customs - Mumbai Strikers | 2:1 | +2.5 | 1.39 | ||
Nomme Kalju FC - FC Espoo | 1:1 | +2.5 | 1.39 | ||
Djurgardens IF - Assyriska BK | 1:1 | +2.5 | 1.47 | ||
SKA-Khabarovsk - Brno XI | 1:0 | +2.5 | 1.80 | ||
TSV 1860 Munchen - Beijing Renhe | 2:1 | +2.5 | 1.55 | ||
IFK Goteborg - Meizhou Meixian Techand FC | 3:1 | +2.5 | 1.39 | ||
IK Start - Sandefjord Fb | 1:2 | +2.5 | 1.35 | ||
Ferencvaros - Eger-Eszterhazy SzSE | 30:25 | +47.5 | 1.75 | ||
Kapfenberger SV - TUS Bad Gleichenberg | 3:3 | +2.5 | 1.30 | ||
ROT Weiss Oberhausen - TSV Steinbach | 2:2 | +2.5 | 1.50 | ||
Raufoss - Elverum | 3:3 | +2.5 | 1.42 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Central Bank of India - HDFC Bank | 0:1 | +2.5 | 1.44 | ||
FC Lokomotiv Moskva - Veles | 2:0 | +2.5 | 1.64 | ||
Elche - Changchun Yatai | 0:2 | +2.5 | 1.60 | ||
Gyirmot Sportegyesulet - Szolnoki MAV FC | 3:1 | +2.5 | 1.57 | ||
Vitosha Sofia - Lokomotiv Sofia | 1:0 | +2.5 | 1.57 | ||
FK Proleter Novi Sad - FK Decic Tuzi | 0:1 | +2.5 | 1.64 | ||
SK Brann Bergen - Viking FK | 3:2 | +2.5 | 1.35 | ||
FC Dynamo Kiev - Tianjin Teda | 3:1 | +2.5 | 1.36 | ||
Bardejov - MFK Vranov nad Toplou | 3:4 | +2.5 | 1.70 | ||
ASV St. Martin an der Raab - UFC Fehring | 1:9 | +2.5 | 1.22 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Da Nang - Quang Ninh | 1:2 | +2.5 | 1.64 | ||
FK Pardubice - FC Slovan Liberec | -:- | +2.5 | 1.36 | ||
Keruleti TVE - Budapest Honved II | 3:2 | +2.5 | 1.55 | ||
Tavria-Skif - Dnipro Dnipropetrovsk | 2:1 | +2.5 | 1.36 | ||
DVSC Debrecen - GKS Dospel Katowice | 0:2 | +2.5 | 1.50 | ||
Cherno More - Ludogorets Razgrad II | 1:4 | +2.5 | 1.57 | ||
SC Wiener Neustadte - AS Trencin | -:- | +2.5 | 1.64 | ||
NK Osijek II - HNK Gorica | 0:1 | +2.5 | 1.64 | ||
FC Viktoria Plzen - Guizhou Hengfeng Zhicheng | 2:1 | +2.5 | 1.44 | ||
Hodmezovasarhelyi - Mehkereki SE | 3:2 | +2.5 | 1.44 | ||
Jammerbugt - AaB 2 | 9:1 | +2.5 | 1.36 | ||
SK Sturm Graz - Lafnitz | 3:5 | +2.5 | 1.39 | ||
SV Hirschstetten - SV Gerasdorf Stammersdorf | -:- | +2.5 | 1.30 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Air India FC - Mumbai Port Trust | 2:0 | +2.5 | 1.57 | ||
Bardejov - FK Tatran Liptovsky Mikulas | 0:0 | +2.5 | 1.60 | ||
IFK Norrkoping - Shamrock Rovers FC | 1:1 | +2.5 | 1.72 | ||
Partizan Belgrad - FK Liepaja | 0:1 | +2.5 | 1.60 | ||
SV Gerasdorf Stammersdorf - ASV Spratzern | 4:4 | +2.5 | 1.25 | ||
Ismaning - Buchbach | 2:0 | +2.5 | 1.30 | ||
Bergisch Gladbach 09 - Bonner SC | 0:2 | +2.5 | 1.30 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Slutsk - FK Isloch Minsk | 1:0 | +2.5 | 1.95 | ||
ASK Mochart Koflach - Voitsberg | 0:2 | +2.5 | 1.30 | ||
Gyori Eto - Nykobing F. | 32:23 | +50.5 | 1.50 | ||
IFK Skovde - Lugi HF | 30:32 | +52.5 | 1.63 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Toshlok FK - Yozyovon Lochinlari | 0:2 | +2.5 | 1.64 | ||
Chertanovo - Kaluga | 3:1 | +2.5 | 1.53 | ||
Fenerbahce Ulker - Anadolu Efes Istanbul | 100:74 | +151.5 | 1.45 | ||
Ubon UMT FC - Boeung Ket FC | 2:0 | +2.5 | 1.44 | ||
Chiang Mai FC - Chiangrai United | 2:1 | +2.5 | 1.39 | ||
MFK Okd Karvina - FC Nitra | 0:4 | +2.5 | 1.95 | ||
FC Flora Tallinn - THE Spartans FC | 2:0 | +2.5 | 1.64 | ||
FC Viktoria Plzen - SV Josko Fenster Ried | 0:0 | +2.5 | 1.62 | ||
OIF Arendal - Baekkelaget Elite | 25:22 | +56.5 | 1.85 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sementchi Kuvasoy - FK Istiklol Fergana | 0:2 | +2.5 | 1.53 | ||
BKS Stal Bielsko Biala - KS Spojnia Landek | 1:2 | +2.5 | 1.30 | ||
Viktoria Otrokovice - FC Vsetin | 3:0 | +2.5 | 1.64 | ||
FK Pardubice - FK Mohelnice | 8:0 | +2.5 | 1.39 | ||
Buriram FC - Nakhon Ratchasima FC | 1:0 | +2.5 | 1.44 | ||
Universitatea Cluj - Unirea Dej | 6:1 | +2.5 | 1.44 | ||
FK Brodarac - FK IM Rakovica | 2:0 | +2.5 | 1.64 | ||
Sandecja Nowy Sacz - RKS Garbarnia Krakow | 6:0 | +2.5 | 1.89 | ||
MFK Vitkovice - Odra Petrkovice | 5:4 | +2.5 | 1.39 | ||
Stechovice - FK Olympia Praha | 0:3 | +2.5 | 1.64 | ||
Domzale NK - NK Sampion | 6:0 | +2.5 | 1.32 | ||
Chattanooga FC - FC Dallas | 1:1 | +2.5 | 1.44 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Valerenga - Kristiansund | 2:1 | +2.5 | 1.60 | ||
Duna Aszfalt Tvse - Dunaharaszti MTK | 0:2 | +2.5 | 1.60 | ||
Domzale NK - NK Sampion | -:- | +2.5 | 1.40 | ||
SCU Ardagger - St Polten II | 2:0 | +2.5 | 1.25 | ||
Levadia - Narva Trans | 1:1 | +2.5 | 1.36 | ||
MFK Vyskov - FK Prostejov | 3:2 | +2.5 | 1.55 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SKIF-Kuban Krasnodar - Perm | 36:34 | +54.5 | 1.85 | ||
Orgryte IS - Savedalens IF | 2:0 | +2.5 | 1.30 | ||
FC Brunninghausen - SSVg Velbert | 2:2 | +2.5 | 1.33 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj - MFK Ruzomberok | 1:2 | +2.5 | 1.95 | ||
F91 Dudelange - Orebro SK | 0:0 | +2.5 | 1.44 | ||
Budafoki MTE - NK Siroki Brijeg | 2:3 | +2.5 | 1.70 | ||
Ranheim Trondheim - Stjordals-Blink | 2:0 | +2.5 | 1.30 | ||
Orgryte IS - Savedalens IF | 2:0 | +2.5 | 1.30 | ||
FC Brunninghausen - SSVg Velbert | 2:2 | +2.5 | 1.33 |
Brak danych do wyświetlenia