@tomo80
- Obserwujący: 0Stan konta: 0.00Dodane środki: 500Yield: -7,37%
- Ilość kuponów: 2052Trafione kupony: 408Nietrafione kupony: 1533Nierozliczone kupony: 78
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Wisla Plock - Korona Kielce | 1:4 | +2.5 | 2.30 | ||
Lechia Gdansk - Arka Gdynia | 4:3 | +2.5 | 1.98 | ||
Esbjerg FB - AaB Aalborg | 1:1 | +2.5 | 2.17 | ||
FC Ruh Brest - Dinamo Brest | 1:4 | +2.5 | 2.13 | ||
FK Macva - FK Vozdovac | 0:1 | +2.5 | 2.46 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Minsk - Slutsksakhar Slutsk | 3:3 | 1 | 1.42 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Chiefs Esports Club - Bantz | 2:0 | 1 | 1.22 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
O2 Esports - Very1zgaming | 1:0 | 1 | 1.50 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Karlsruher - St Pauli | 1:1 | +2.5 | 1.90 | ||
FK Radnik Surdulica - Proleter Nowy Sad | 1:1 | +2.5 | 2.23 | ||
FC Oleksandriya - Zorya Luhansk | 1:0 | +2.5 | 2.22 | ||
Abff Wu-19 - Wfc Dnepr-mogilev | -:- | +3.5 | 1.70 | ||
Dinamo Minsk - Shakhtyor Soligorsk | 0:1 | +2.5 | 2.28 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FK Vojvodina - Cukaricki Belgrade | 1:1 | +2.5 | 2.19 | ||
Torpedo Zhodino - FC Smolevichi-STI | -:- | +2.5 | 2.27 | ||
WKS Slask Wroclaw - Rakow Czestochowa | 1:1 | +2.5 | 1.92 | ||
Osnabruck - SSV Jahn Regensburg | 2:2 | +2.5 | 1.94 | ||
Silkeborg IF - Norddsjaelland | 0:2 | +2.5 | 1.62 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SK Rapid Vienna - SV Horn | 3:0 | 1 | 1.21 | ||
Aarhus GF - Randers FC | 1:1 | +2.5 | 2.12 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Vinh Long - Ho Chi Minh City 2 | 2:1 | 1 | 1.35 | ||
Koge - Nykobing | 1:2 | 1 | 2.11 | ||
Hobro - Viborg FF | 1:1 | 1 | 1.93 | ||
Broendby - Lyngby | 2:1 | 1 | 1.64 | ||
FC Kobenhagen - SonderjyskE | 3:1 | 1 | 1.49 | ||
FK Apos Blansko - SFK Vrchovina | -:- | 1 | 1.86 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Wfc Botsor Brest - WFC Bobruichanka | 0:2 | +4.5 | 2.06 | ||
Slutsksakhar Slutsk - FC Ruh Brest | 1:1 | +2.5 | 2.29 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Slavia Mozyr - FK Haradzieja | 1:1 | +2.5 | 2.27 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Shakhtyor Soligorsk - FC Belshina Bobruisk | 4:0 | 1 | 1.28 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Nebitci II - Kopetdag Asgabat II | 5:2 | 1 | 2.04 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Esbjerg FB - FC Fredericia | 1:1 | 1 | 1.64 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Paernu Linnameeskond W. - Laanemaa JK Haapsalu | 8:0 | 1 | 1.33 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Neman Grodno - Torpedo Zhodino | 3:1 | +2.5 | 2.55 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
TyLoo - BTRG.IMBA | -:- | 1 | 1.18 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Station7 - Morning Light | -:- | 1 | 1.69 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Starluck - Clcombat | 0:2 | 1 | 1.36 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Chaos Esports Club - District 7 | 16:2 | 1 | 1.13 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Infamous - 0-900 Skr | -:- | 1 | 1.40 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Chaos Esports Club - Buffdaddys Paypal | 16:7 | 1 | 1.09 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Dinamo Brest - BATE Borisov | 1:3 | +2.5 | 2.23 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Torpedo Zhodino - FK Haradzieja | 3:1 | +2.5 | 2.52 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Abff Wu-19 - WFC Bobruichanka | 4:3 | +4.5 | 1.79 | ||
FC Vitebsk - Shakhtyor Soligorsk | 0:0 | +2.5 | 2.62 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Isloch - Belshina Bobrujsk | 5:2 | 1 | 1.39 | ||
FC Meliorator Zhitkovichi - FC BGU Minsk | 2:1 | 1 | 1.24 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Royal Never Give Up - Invictus Gaming | 2:0 | 1 | 1.70 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Slutsksakhar Slutsk - FC Zvezda-BGU Minsk | 1:2 | +2.5 | 2.08 | ||
FK Haradzieja - Minsk | 1:1 | +2.5 | 2.44 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
AGO - Mustang Crew | 1:0 | 1 | 1.28 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sochi (shanin A) - Tambov | 3:2 | 1 | 1.40 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sirius - Aster.Aries | 2:1 | 1 | 1.78 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Heroic - Secret | 2:0 | 1 | 1.71 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Belshina Bobruisk - Dinamo Brest | 0:3 | +2.5 | 2.05 | ||
FC Vitebsk - FC Slavia Mozyr | 2:3 | +2.5 | 2.45 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Ruh Brest - FK Haradzieja | 1:1 | +2.5 | 2.82 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Westcoastunt - PWR Pele Warriors | -:- | 1 | 1.80 | ||
Celta de Vigo (Smile) - Levante (DZEKON) | -:- | 1 | 1.78 |
Brak danych do wyświetlenia