Wybierz język

Mecze na żywo

  1. Piłka ręczna Ystads IF HF - IFK Karlskrona
  2. Koszykówka Telekom Bonn - Iberostar Tenerife
  3. Koszykówka Antwerp Giants - BC Lietkabelis
  4. Koszykówka SIG Strasbourg - U. Olimpija Ljubljana
  5. Koszykówka Asseco Arka Gdynia - Alba Berlin
  6. Koszykówka Asvel Lyon-Villeurbanne - Partizan NIS
  7. Koszykówka Manital Torino - BC Lietuvos Rytas
  8. Koszykówka Valencia BC - Zenit St. Petersburg
  9. Piłka ręczna Netherlands - Norway
  10. Tenis Banes M. - Smith, Roy
  11. Tenis Bolt A. - Santillan, A
  12. Hokej Carolina Hurricanes - Toronto Maple Leafs
  13. Hokej Buffalo Sabres - Los Angeles Kings
  14. Tenis Kelly, D - Saville, Luke
  15. Tenis Rinky Hijikata - J. Duckworth
  16. Hokej Washington Capitals - Detroit Red Wings
  17. Hokej Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks
  18. Hokej Minnesota Wild - Montreal Canadiens
  19. Koszykówka Houston Rockets - Portland Trail Blazers
  20. Koszykówka Phoenix Mercury - SA Spurs
  21. Hokej Colorado Avalanche - Edmonton Oilers
  22. Koszykówka Toronto Raptors - Los Angeles Clippers
  23. Piłka ręczna Denmark - Montenegro
  24. Koszykówka BC Uniks Kazan - Unicaja Malaga
  25. Koszykówka BC Lokomotiv Kuban - Kk Cedevita Zagreb
  26. Koszykówka TURK Telekom Ankara - Dolomiti Energia Trentino
  27. Koszykówka Neptunas - Oknoplast Bologna
  28. Piłka ręczna Sweden - Russia (Women)
  29. Hokej Slovan Bratislava - HC Dinamo Riga
  30. Koszykówka Anwil Wloclawek - BK Ventspils
  31. Koszykówka PAOK - Venezia
  32. Piłka ręczna Lugi HF - HK Malmo
  33. Koszykówka Crvena Zvezda Belgrade - Sassari
  34. Koszykówka KK Mornar Bar - Skyliners Frankfurt
  35. Koszykówka AS Monaco - Galatasaray SK
  36. Koszykówka Neckar RIESEN Ludwigsburg - Banvit BC
  37. Koszykówka Avellino - BC Nizhniy Novgorod
  38. Koszykówka Benetton Fribourg Olympic - Hapoel Unet Holon
  39. Koszykówka Montakit Fuenlabrada - Brose Basket Bamberg
  40. Koszykówka Nanterre - BK Opava
  41. Koszykówka Le Mans SB - UCAM Murcia
  42. Siatkówka Trentino Diatec - Milano
  43. Siatkówka Cucine Lube Civitanova - Modena Volley
  44. Piłka ręczna Serbia - France
  45. Piłka nożna Atletico PR - Junior F.C
  46. Koszykówka Cleveland Cavaliers - New York Knicks
  47. Koszykówka Charlotte Hornets - Detroit Pistons
  48. Koszykówka Indiana - Milwaukee Bucks
  49. Koszykówka Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets
  50. Koszykówka Washington - Boston Celtics
  51. Hokej Chicago Blackhawks - Pittsburgh Penguins
  52. Koszykówka New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder
  53. Koszykówka Dallas Mavericks - Atlanta Dream
  54. Koszykówka Utah Jazz - Miami Heat
  55. Hokej Anaheim Ducks - Dallas Stars
  56. Koszykówka Olympiacos Pireus - Anadolu Efes Istanbul
  57. Koszykówka CSKA Moscow - BC Khimki Moscow
  58. Piłka ręczna Eskilstuna GUIF - Kristiandstad
  59. Piłka ręczna IFK Ystads HK - Alingsas
  60. Piłka ręczna Onnered HK - IFK Skovde
  61. Piłka ręczna Redbergslid - Hammarby HB
  62. Koszykówka Fenerbahce Ulker - Armani Milano
  63. Hokej Nurnberg - Bremerhaven
  64. Koszykówka Guerino Vanoli - Laboral Kutxa
  65. Koszykówka Real Madrid - FC Barcelona Lassa
  66. Piłka nożna Huracan - Argentinos Juniors
  67. Piłka nożna Banik Ostrava - SK Sigma Olomouc
  68. Piłka nożna NK Lokomotiva Zagreb - HNK Gorica
  69. Piłka nożna MSV Duisburg - Hamburger SV
  70. Piłka nożna KSV Holstein Kiel - Arminia Вielefeld
  71. Piłka nożna Goztepespor - Bursaspor
  72. Piłka nożna OB Odense - AaB Aalborg
  73. Piłka nożna Concordia Chiajna - CSM Studentesc Iasi
  74. Hokej Adler Mannheim - Augsburger Panthers
  75. Hokej Eisbaren Berlin - Schwenninger
  76. Hokej Krefeld Pinguine - FC Ingolstadt
  77. Hokej Dusseldorfer EG - EHC Wolfsburg
  78. Hokej EHC Munich - Kolner Haie
  79. Hokej Iserlohn Roosters - Straubing Tigers
  80. Piłka nożna Willem II - Ado den Haag
  81. Piłka nożna Portimonense - Vitoria Setubal
  82. Piłka nożna GFC Ajaccio - AC Le Havre
  83. Piłka nożna Dinamo Brest - AS Beziers
  84. Piłka nożna LB Chateauroux - AJ Auxerre
  85. Piłka nożna FC Lorient - Chamois Niort FC
  86. Piłka nożna Orleans US - AC Ajaccio
  87. Piłka nożna FK Red Star Belgrade - FC Sochaux
  88. Piłka nożna 1. Nurnberg - Vfl Wolfsburg II
  89. Piłka nożna Royal Charleroi - KAA Gent
  90. Koszykówka Panathinaikos Athens - Darusafaka Dogus
  91. Koszykówka RASTA Vechta - Radiopharm Ulm
  92. Piłka nożna OGC Nice - AS Saint Etienne
  93. Piłka nożna WBA - Sheffield United FC
  94. Piłka nożna Livingston FC - Hearts
  95. Piłka nożna Celta Vigo - CD Leganes
  96. Koszykówka Gran Canaria - KK Buducnost
  97. Piłka nożna Malaga CF - Cadiz
  98. Piłka nożna SC Braga - CD Feirense
  99. Piłka nożna Rizespor - Alanyaspor
  100. Piłka nożna Sivasspor - Ankaragucu
  101. Piłka nożna CF Getafe - Real Sociedad
  102. Piłka nożna FC Union Berlin - VFL Bochum
  103. Piłka nożna St Pauli - Greuther Furth
  104. Piłka nożna Paderborn 07 - Dresden
  105. Piłka nożna FC Voluntari - Astra Ploiesti
  106. Piłka nożna Kombassan Konyaspor - Kasimpasa
  107. Piłka nożna Bohemians FC Dublin - FC Slovan Liberec
  108. Piłka nożna Opava - FK Mlada Boleslav
  109. Piłka nożna 1 FC Slovacko - FK Dukla Prague
  110. Piłka nożna Clermont Foot - RC Lens
  111. Piłka nożna Augsburg - Schalke
  112. Piłka nożna 1899 Hoffenheim - Borussia M'gladbach
  113. Piłka nożna F.Dusseldorf - SC Freiburg
  114. Piłka nożna VFB Stuttgart - Hertha Berlin
  115. Piłka nożna Hannover 96 - Bayern Munchen
  116. Piłka nożna Bolton Wanderers - Leeds United AFC
  117. Piłka nożna Randers FC - Velje
  118. Piłka nożna Kilmarnock FC - Dundee FC
  119. Piłka nożna Granada CF - Real Oviedo
  120. Piłka nożna Real Valladolid - Atletico Madrid
  121. Piłka nożna Dijon FCO - Paris Saint German
  122. Piłka nożna 1. Pribram - Sparta Prague
  123. Piłka nożna Basaksehir - Galatasaray SK
  124. Piłka nożna Slaven Koprivnica - HNK Rijeka
  125. Piłka nożna Inter Milan - Udinese Calcio
  126. Piłka nożna KV Kortrijk - Club Brugge
  127. Piłka nożna CF Reus Deportiu - CF Cordoba
  128. Piłka nożna Numancia CD - Albacete Balompie
  129. Koszykówka Iberostar Tenerife - Laboral Kutxa
  130. Koszykówka Ford Burgos - Valencia BC
  131. Koszykówka LTI Giessen 46ers - MEDI Bayreuth
  132. Piłka nożna Real Madrid - Real Valladolid
  133. Piłka nożna Borussia Dortmund - Werder Вremen
  134. Piłka nożna PEC Zwolle - Breda
  135. Koszykówka AS Monaco - Dijon Bourgogne
  136. Piłka nożna AZ Alkmaar - AS Excelsior
  137. Piłka nożna Heracles - PSV
  138. Piłka nożna FC Nantes - Montpellier
  139. Piłka nożna SC Amiens - Angers SCO
  140. Piłka nożna SM Caen - Toulouse
  141. Piłka nożna Stade Reims - Strasbourg
  142. Piłka nożna KSC Lokeren - Sint-Truidense
  143. Piłka nożna AS Eupen - Excelsior Mouscron
  144. Piłka nożna Sporting Gijon - Real Mallorca
  145. Piłka nożna Torino FC - Juventus Turin
  146. Piłka nożna Waasland-Beveren - FC Antwerp
  147. Koszykówka Dolomiti Energia Trentino - Reggiana
  148. Koszykówka MoraBanc Andorra - Gipuzkoa Basket
  149. Koszykówka Monbus Obradoiro - Estudiantes
  150. Koszykówka Eisbren Bremerhaven - Loewen Braunschweig
  151. Koszykówka Mitteldeutscher - Skyliners Frankfurt
  152. Koszykówka Neckar RIESEN Ludwigsburg - Crailsheim Merlins
  153. Piłka nożna SD Eibar - Valencia FC
  154. Piłka nożna Vitesse Arnheim - VVV Venlo
  155. Piłka nożna Malatyaspor - Antalyaspor
  156. Piłka nożna FC Sevilla - Girona FC
  157. Piłka nożna Esbjerg FB - Norddsjaelland
  158. Piłka nożna CF Rayo Majadahonda - Elche
  159. Koszykówka Sassari - Chebolletta Cantu
  160. Piłka nożna SC Heerenveen - Utrecht
  161. Piłka nożna Spal - Chievo Verona
  162. Koszykówka UCAM Murcia - Montakit Fuenlabrada
  163. Koszykówka La Bruixa d'Or Manresa - CAI Zaragoza
  164. Piłka nożna Olympique Lyon - AS Monaco FC
  165. Piłka nożna SV Sandhausen - SSV Jahn Regensburg
  166. Piłka nożna FC Erzgebirge Aue - SV Darmstadt
  167. Piłka nożna Ingolstadt 04 II - 1 FC Heidenheim
  168. Piłka nożna Hibernian Lfc - Celtic FC
  169. Piłka nożna AC Horsens - FC Midtjylland
  170. Piłka nożna Kayserispor - Akhisar Belediyespor
  171. Piłka nożna FC Groningen - FC Emmen
  172. Piłka nożna Ajax Amsterdam - De Graafschap
  173. Piłka nożna Anderlecht - Cercle Bruges
  174. Piłka nożna Frosinone - US Sassuolo
  175. Piłka nożna Fiorentina - Empoli FC
  176. Piłka nożna Sampdoria - FC Parma
  177. Piłka nożna Olympique Nimes - FC Lille Sud
  178. Piłka nożna FC Viktoria Plzen - MFK Okd Karvina
  179. Koszykówka EWE Oldenburg - Gottingen
  180. Koszykówka Bayern Munchen - Alba Berlin
  181. Piłka nożna HNK Hajduk Split - NK Dinamo Zagreb
  182. Piłka nożna RB Leipzig - FSV Mainz 05
  183. Piłka nożna SonderjyskE - FC Kobenhagen
  184. Piłka nożna Osasuna - Alcorcon
  185. Piłka nożna RCD Espanyol - Betis Sevilla
  186. Piłka nożna Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard
  187. Piłka nożna Guingamp - Stade Rennais FC
  188. Piłka nożna Besiktas - Trabzonspor
  189. Koszykówka Sassari - Armani Milano
  190. Koszykówka C.b. Breogan Lugo - Real Madrid
  191. Koszykówka OpenjobMetis Varese - Manital Torino
  192. Piłka nożna Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
  193. Piłka nożna Cagliari - SSC Napoli
  194. Piłka nożna KRC Genk - KV Oostende
  195. Piłka nożna Broendby - Vendsyssel FF
  196. Piłka nożna UD Las Palmas - CD Tenerife
  197. Piłka nożna UD Extremadura - Gimnastica Torrelavega
  198. Koszykówka Venezia - Enel Brindisi
  199. Koszykówka Brose Basket Bamberg - Telekom Bonn
  200. Piłka nożna Huesca - Villarreal CF
  201. Koszykówka Tuscany Pistoia - Oknoplast Bologna
  202. Koszykówka Pau Orthez - Le Mans SB
  203. Koszykówka Pesaro - Guerino Vanoli
  204. Koszykówka Gran Canaria - FIATC Joventut
  205. Koszykówka Unicaja Malaga - FC Barcelona Lassa
  206. Piłka nożna Standard Liege - Zulte-Waregem
  207. Piłka nożna Almeria CF - CD Lugo
  208. Piłka nożna AS Roma - Genoa
  209. Piłka nożna Deportivo La Coruna - Real Zaragoza
  210. Piłka nożna FC Levante - FC Barcelona
  211. Koszykówka Pallacanestro Trieste - Avellino
  212. Piłka nożna Olympique de Marseille - Bordeaux
  213. Piłka nożna FK Baumit Jablonec - Slavia Praga
  214. Piłka nożna Aarhus GF - Hobro
  215. Piłka nożna Atalanta Bergamo - Lazio Roma
  216. Koszykówka SIG Strasbourg - Chalon-sur-Saone
  217. Piłka nożna Deportivo Alaves - Athletic Club Bilbao

Social Media




Powiązane treści

  1. Podsumowanie konkursów na typerów tygodnia w listopadzie 2018 07.12.2018 21:05

    W listopadzie organizowany był konkurs na najlepszych typerów tygodnia. Nagrody w tym konkursie ufundował bukmacher Fortuna. Którzy gracze uzyskali najlepsze kupony?
  2. Podsumowanie konkursu na typerów miesiąca w listopadzie 2018 07.12.2018 21:03

    W listopadzie organizowany był konkurs na najlepszych typerów miesiąca. Sponsorem nagród był bukmacher Totolotek a do wygrania była pula 200 PLN. Kto zdobył nagrody?
  3. Legalni bukmacherzy ranking - warto grać w zakłady bukmacherskie milenium? 07.12.2018 13:56

    Wśród obecnych najpopularniejszych zakładów bukmacherskich w Polsce, 3 znane marki powstały już w latach 90 – STS, Totolotek i Fortuna, a czwarte do kompletu zakłady bukmacherskie Milenium – istnieją od 2003 roku. Mam wrażenie, że ta wielka czwórka jest od zawsze na rynku zakładów wzajemnych. Dawniej wyłącznie stacjonarnie, obecnie także za pośrednictwem sieci Internet.
  4. Promocje Mikołajowe od Fortuny 06.12.2018 10:00

    Bukmacher Fortuna z okazji Mikołajek przygotował specjalne promocje dla nowych graczy i zarejestrowanych już użytkowników. Ponadto Fortuna wprowadza tak zwane "konto tymczasowe" czyli możliwość szybkiej rejestracji.
  5. Legalni bukmacherzy online w Polsce - gdzie typować zakłady bukmacherskie online? 05.12.2018 14:22

    Najpopularniejszą formą zawierania zakładów wzajemnych na wydarzenia sportowe są zakłady bukmacherskie online. Przez Internet można mieć dostęp do oferty firm bukmacherskich przez dwadzieścia cztery godziny na dobę i siedem dni w tygodniu.
Zgłoś błąd