Wybierz język

Mecze na żywo

  1. Tenis Barty, Ashleigh - Azarenka V.
  2. Tenis Jay Clarke - Oliveira, G
  3. Tenis Ostapenko J. - Gorges, Julia
  4. Piłka nożna FK UFA - FK Arsenal Tula
  5. Tenis Marcinkevica D. - A Petkovic
  6. Tenis Brands, D - Stakhovsky S.
  7. Tenis Kecmanovic M. - Giannessi A.
  8. Tenis Maden Y. - Piros Z.
  9. Tenis Sinner J. - Rosol, Lukas
  10. Piłka nożna FC Parma - AC Milan
  11. Piłka nożna Celta Vigo - Girona FC
  12. Piłka nożna FC Orenburg - FK Rostow
  13. Piłka nożna KSV Holstein Kiel - Paderborn 07
  14. Piłka nożna MSV Duisburg - SV Sandhausen
  15. Piłka nożna Greuther Furth - FC Union Berlin
  16. Piłka nożna Hamburger SV - FC Erzgebirge Aue
  17. Piłka nożna Hearts - Rangers FC
  18. Tenis Cibulkova D. - Alves, Carolina
  19. Tenis Bellucci T. - Domingues J.
  20. Piłka nożna GIF Sundsvall - Kalmar FF
  21. Tenis Potapova A. - Trevisan M.
  22. Tenis Flipkens K. - Muguruza G.
  23. Tenis Muchova K. - Marino R.
  24. Tenis Medvedev D. - Lajovic D.
  25. Siatkówka Lokomotiv Novosibirsk - Dynamo Moscow
  26. Tenis Horansky F. - Bachinger M.
  27. Tenis Baldi, F - Gerasimov E.
  28. Tenis K. Mladenovic - Halep S.
  29. Koszykówka Gaziantep - Pinar Karsiyaka
  30. Tenis Kuzmova V. - Haddad Maia, B
  31. Tenis Konta, Johanna - Diyas, Zarina
  32. Tenis Cuevas P. - Giustino L.
  33. Piłka nożna Empoli FC - Spal
  34. Piłka nożna Genoa - Torino FC
  35. Piłka nożna Lazio Roma - Chievo Verona
  36. Piłka nożna FC Bologna - Sampdoria
  37. Piłka nożna Udinese Calcio - US Sassuolo
  38. Piłka nożna Cagliari - Frosinone
  39. Piłka nożna Trabzonspor - Malatyaspor
  40. Piłka nożna Akhisar Belediyespor - Antalyaspor
  41. Piłka nożna Grenoble-Foot - RC Lens
  42. Tenis Pavlyuchenkova A. - Paolini J.
  43. Tenis Van Uytvanck, A - Suarez-Navarro, C
  44. Tenis Vondrousova M. - Fernandez L.
  45. Tenis Krajinovic F. - Marcora R.
  46. Piłka nożna FSV Mainz 05 - F.Dusseldorf
  47. Piłka nożna Bayer Leverkusen - 1.FC Nurnberg
  48. Piłka nożna Augsburg - VFB Stuttgart
  49. Piłka nożna Bayern Munchen - Werder Вremen
  50. Piłka nożna Dinamo Moscow - Kryliya Sovetov
  51. Tenis Garcia, Caroline - Buzarnescu M.
  52. Tenis Fognini, F - Nadal R.
  53. Piłka nożna Hamilton - Motherwell
  54. Piłka nożna Livingston FC - FC St Mirren
  55. Piłka nożna Kilmarnock FC - Aberdeen FC
  56. Piłka nożna IK Sirius - Malmo FF
  57. Piłka nożna St Johnstone FC - Dundee FC
  58. Piłka nożna CD Lugo - Granada CF
  59. Tenis Boulter, K - Putintseva, Y
  60. Tenis Harris, A - Gimeno-Traver D.
  61. Piłka nożna SD Eibar - Atletico Madrid
  62. Piłka nożna Inter Zapresic - HNK Gorica
  63. Piłka nożna Cf Belenenses - Rio Ave FC
  64. Piłka nożna Moreirense FC - Chaves
  65. Piłka nożna Guingamp - Olympique de Marseille
  66. Piłka nożna Admira - TSV Hartberg
  67. Piłka nożna SV Mattersburg - Wacker Innsbruck
  68. Piłka nożna Cashpoint SCR Altach - SK Rapid Vienna
  69. Koszykówka Dolomiti Energia Trentino - Tuscany Pistoia
  70. Siatkówka Berlin Volleys - Alpenvolleys Haching
  71. Tenis Sandgren, T - Giron M.
  72. Piłka ręczna Team Holstebro - Grundfos Tatabanya KC
  73. Piłka nożna Juventus Turin - Fiorentina
  74. Piłka nożna FC Lokomotiv Moskva - Cska Moscow
  75. Piłka nożna Union Saint Gilloise - Zulte-Waregem
  76. Koszykówka Valencia BC - Iberostar Tenerife
  77. Koszykówka Gipuzkoa Basket - FIATC Joventut
  78. Koszykówka Loewen Braunschweig - Eisbren Bremerhaven
  79. Koszykówka EWE Oldenburg - s.Oliver Wurzburg
  80. Piłka nożna Goztepespor - BB Erzurum
  81. Piłka nożna Galatasaray SK - Kayserispor
  82. Piłka nożna Albacete Balompie - UD Las Palmas
  83. Piłka nożna Gimnastica Torrelavega - Sporting Gijon
  84. Siatkówka Igor Gorgonzola Novara - Scandicci
  85. Piłka ręczna Madeira - AEK Athens
  86. Piłka nożna Borussia M'gladbach - RB Leipzig
  87. Piłka nożna Real Valladolid - Huesca
  88. Piłka nożna FC Groningen - Ajax Amsterdam
  89. Piłka nożna FC Emmen - Utrecht
  90. Piłka nożna Accrington - Luton Town FC
  91. Koszykówka Pau Orthez - Bourg-en-Bresse
  92. Piłka ręczna Paris SG - Montpellier AHB
  93. Piłka nożna HNK Hajduk Split - HNK Rijeka
  94. Piłka nożna CD Feirense - SC Braga
  95. Piłka nożna St.Gallen - FC Luzern
  96. Piłka nożna Grasshopperss - FC Thun
  97. Piłka nożna Chicago Fire - Colorado Rapids
  98. Piłka nożna Philadelphia - Montreal Impact
  99. Tenis Paul, T - Collarini A.
  100. Koszykówka Chebolletta Cantu - OpenjobMetis Varese
  101. Koszykówka Vanoli Cremona - Enel Brindisi
  102. Piłka nożna Vitesse Arnheim - PEC Zwolle
  103. Piłka nożna Olympique Nimes - Bordeaux
  104. Piłka nożna Strasbourg - Montpellier
  105. Piłka nożna OGC Nice - SM Caen
  106. Piłka nożna FK Krasnodar - Zenit St. Petersburg
  107. Piłka nożna ACS Sepsi - CFR 1907 Cluj
  108. Piłka ręczna Saint-Raphael - Fc Porto Vitalis
  109. Koszykówka Avellino - Manital Torino
  110. Piłka nożna Real Mallorca - CF Rayo Majadahonda
  111. Koszykówka Pallacanestro Trieste - Venezia
  112. Piłka nożna Schalke - 1899 Hoffenheim
  113. Piłka nożna Inter Milan - AS Roma
  114. Koszykówka Gran Canaria - La Bruixa d'Or Manresa
  115. Koszykówka Monbus Obradoiro - Montakit Fuenlabrada
  116. Koszykówka RASTA Vechta - Science City Jena
  117. Koszykówka Mitteldeutscher - Alba Berlin
  118. Koszykówka Reggiana - Oknoplast Bologna
  119. Koszykówka Sassari - Armani Milano
  120. Piłka nożna FC Barcelona - Real Sociedad
  121. Piłka nożna VVV Venlo - De Graafschap
  122. Piłka nożna Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar
  123. Koszykówka Pesaro - Sassari
  124. Piłka nożna Orlando City - Vancouver Whitecaps
  125. Koszykówka Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers
  126. Piłka nożna FC Porto - CD Santa Clara
  127. Tenis Keys M. - Golubic V.
  128. Piłka nożna Atlanta United FC - FC Dallas
  129. Tenis Stephens, S - Bacsinszky T.
  130. Koszykówka San Antonio Spurs - Denver Nuggets
  131. Hokej St. Louis Blues - Winnipeg Jets
  132. Piłka nożna Columbus Crew - Portland Timbers
  133. Piłka nożna New England FC - New York RB
  134. Hokej Washington Capitals - Carolina Hurricanes
  135. Piłka nożna San Jose - Sporting Kansas City
  136. Piłka nożna FC Levante - RCD Espanyol
  137. Piłka nożna AS Excelsior - Willem II
  138. Piłka nożna Hibernian Lfc - Celtic FC
  139. Piłka nożna Arminia Вielefeld - Ingolstadt 04 II
  140. Piłka nożna SSV Jahn Regensburg - 1. Fc Magdeburg
  141. Piłka nożna SV Darmstadt - VFL Bochum
  142. Piłka nożna 1 FC Heidenheim - St Pauli
  143. Piłka nożna Dresden - 1. Koln
  144. Piłka nożna CF Getafe - FC Sevilla
  145. Piłka nożna Fortuna Sittard - Breda
  146. Piłka nożna SK Sturm Graz - Asco Atsv Wolfsberg
  147. Piłka nożna St Polten-Spratzern - RB Salzburg
  148. Piłka nożna Toulouse - FC Lille Sud
  149. Piłka nożna FC Nantes - SC Amiens
  150. Piłka nożna BK Hacken - Djurgardens IF
  151. Piłka nożna SC Freiburg - Borussia Dortmund
  152. Piłka nożna AC Horsens - SonderjyskE
  153. Piłka nożna Real Madrid - Athletic Club Bilbao
  154. Piłka nożna PSV - Ado den Haag
  155. Piłka nożna Stade Reims - AS Saint Etienne
  156. Koszykówka Ford Burgos - Estudiantes
  157. Piłka nożna Bohemians FC Dublin - FK Baumit Jablonec
  158. Piłka nożna FK Dukla Prague - FK Mlada Boleslav
  159. Piłka nożna FC Slovan Liberec - 1 FC Slovacko
  160. Piłka nożna SK Sigma Olomouc - FK Teplice
  161. Piłka nożna Banik Ostrava - Opava
  162. Piłka nożna 1. Pribram - FC Viktoria Plzen
  163. Piłka nożna Sparta Prague - MFK Okd Karvina
  164. Piłka nożna Hammarby - AFC United
  165. Piłka nożna Hertha Berlin - Hannover 96
  166. Piłka nożna Anderlecht - KAA Gent
  167. Piłka nożna Velje - Aarhus GF
  168. Piłka nożna Villarreal CF - CD Leganes
  169. Koszykówka Asvel Lyon-Villeurbanne - Nanterre
  170. Koszykówka MoraBanc Andorra - CAI Zaragoza
  171. Koszykówka C.b. Breogan Lugo - Unicaja Malaga
  172. Piłka nożna Waasland-Beveren - Excelsior Mouscron
  173. Piłka nożna Betis Sevilla - Valencia FC
  174. Piłka nożna Paris Saint German - AS Monaco FC
  175. Piłka nożna Washington DC - New York City
  176. Piłka nożna Los Angeles FC - Seattle Sounders FC
  177. Hokej Toronto Maple Leafs - Boston Bruins
  178. Koszykówka Orlando Magic - Toronto Raptors
  179. Piłka nożna Hobro - Vendsyssel FF
  180. Piłka nożna Randers FC - AaB Aalborg
  181. Hokej Adler Mannheim - EHC Munich
  182. Piłka nożna FC Antwerp - Club Brugge
  183. Piłka nożna IFK Goteborg - Helsingborg IF
  184. Koszykówka Skyliners Frankfurt - Radiopharm Ulm
  185. Piłka nożna Neuchatel Xamax - Young Boys
  186. Piłka nożna Norddsjaelland - FC Kobenhagen
  187. Piłka nożna CSM Studentesc Iasi - Concordia Chiajna
  188. Hokej HC Ocelari Trinec - Liberec
  189. Piłka nożna Royal Charleroi - KFCO Beerschot-Wilrijk
  190. Koszykówka Alba Berlin - Mitteldeutscher
  191. Piłka nożna FC Midtjylland - Broendby
  192. Piłka nożna SSC Napoli - Atalanta Bergamo
  193. Piłka nożna Dinamo Bucaresti - Botosani
  194. Piłka nożna Vfl Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
  195. Hokej Carolina Hurricanes - Washington Capitals
  196. Piłka nożna De Graafschap - FC Emmen
  197. Piłka nożna Esbjerg FB - OB Odense
  198. Koszykówka Fenerbahce Ulker - BC Zalgiris
  199. Piłka nożna Huesca - SD Eibar
  200. Piłka nożna SC Heerenveen - VVV Venlo
  201. Piłka nożna AZ Alkmaar - Heracles
  202. Koszykówka Panathinaikos Athens - Real Madrid
  203. Piłka nożna Real Valladolid - Girona FC
  204. Piłka nożna Ajax Amsterdam - Vitesse Arnheim
  205. Piłka nożna Deportivo Alaves - FC Barcelona
  206. Piłka nożna Club Tigres de la UANL - Rayados Monterrey
  207. Piłka nożna FC Akhmat Grozny - FK Krasnodar
  208. Piłka nożna AFC United - Ostersund
  209. Piłka nożna Malmo FF - Hammarby
  210. Piłka nożna IF Elfsborg - Orebro SK
  211. Piłka nożna AIK Fotboll - BK Hacken
  212. Piłka nożna Falkenberg - IK Sirius
  213. Piłka nożna Atletico Madrid - Valencia FC
  214. Piłka nożna PEC Zwolle - FC Groningen
  215. Piłka nożna Utrecht - Fortuna Sittard
  216. Piłka nożna CD Leganes - Athletic Club Bilbao
  217. Piłka nożna RCD Espanyol - Celta Vigo
  218. Koszykówka CSKA Moscow - Laboral Kutxa
  219. Koszykówka Iberostar Tenerife - FIATC Joventut
  220. Piłka nożna Werder Вremen - Bayern Munchen
  221. Piłka nożna AC Milan - Lazio Roma
  222. Piłka nożna Breda - Feyenoord Rotterdam
  223. Koszykówka Anadolu Efes Istanbul - FC Barcelona Lassa
  224. Piłka nożna FC Levante - Betis Sevilla
  225. Piłka nożna Ado den Haag - AS Excelsior
  226. Piłka nożna Kalmar FF - IFK Goteborg
  227. Piłka nożna Helsingborg IF - GIF Sundsvall
  228. Piłka nożna Djurgardens IF - IFK Norrkoping
  229. Piłka nożna Willem II - PSV
Social Media







Powiązane treści
  1. Dlaczego polskie kluby tak słabo radzą sobie w europejskich pucharach? 09.04.2019 08:57

    Dziś zajmiemy się kwestią, która zapewne nurtuje bardzo wielu z Was, czyli dlaczego polskie kluby niemal co roku odpadają we wczesnej fazie eliminacji Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Ostatni raz zobaczyliśmy Legię Warszawa w Lidze Mistrzów w 2016 roku. Niestety, trafili tam do trudnej grupy z Realem Madryt i Borussią Dortmund, przegrali większość swoich meczów bardzo wyraźnie choć udało im się zremisować 3:3 na własnym stadionie z Realem Madryt. Mimo że mecz ten był rozgrywany bez udziału publiczności to został na długo zapamiętany.
  2. Podsumowanie konkursów na typerów tygodnia w marcu 2019 04.04.2019 02:55

    W marcu organizowany był konkurs na najlepszych typerów tygodnia. Nagrody w tym konkursie ufundował bukmacher Fortuna. Którzy gracze uzyskali najlepsze kupony?
  3. Podsumowanie konkursu na kupony miesiąca w marcu 2019 04.04.2019 02:47

    W marcu organizowany był konkurs na najlepsze kupony miesiąca. Sponsorem nagród był bukmacher Fortuna a do wygrania była pula 600 PLN. Kto zdobył nagrody?
  4. Typy, kursy i oferta na FAME MMA 3 - typuj w LV BET! 25.03.2019 14:32

    30. marca 2019 roku odbędzie się trzecia gala FAME MMA a wraz z nią wielkie emocje związane z walkami youtuberów. Bukmacher LV BET jako oficjalny sponsor gali oferuje bogatą ofertę zakładów i kursów bukmacherskich,
  5. Extra 14% w LV BET na mecze Polski w el. Euro 2020 19.03.2019 09:43

    Zarejestruj się u bukmachera LV BET i zgarnij dodatkowe pieniądze za wygrane zakłady na mecze reprezentacji Polski z Austrią i Łotwą w eliminacjach Euro 2020. W dniach rywalizacji naszej kadry w eliminacjach Euro 2020 LV BET dodaje +14% do wygranych w aplikacji!
Zgłoś błąd