@bogdan zimny
- Obserwujący: 1Stan konta: 1000.00Dodane środki: 0Yield: -25,61%
- Ilość kuponów: 2337Trafione kupony: 708Nietrafione kupony: 1562Nierozliczone kupony: 18
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Valenciennes FC - FC Chambly | 0:0 | 1 | 1.63 | ||
FC Lokomotiv Moskva - HNK Rijeka | 0:1 | 1 | 2.12 | ||
Bray Wanderers AFC - FC Dundalk | 0:3 | 2 | 2.39 | ||
Germany - Spain | 1:0 | 2 | 1.94 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
H Watson - Wozniacki C. | 1:2 | 2 | 1.30 | ||
Konta, Johanna - Pliskova Ka. | -:- | 2 | 1.65 | ||
Djokovic, N - Medvedev D. | 2:0 | 1 | 1.14 | ||
Melichar N./Smith A. - Chan Y./Hingis M. | 0:2 | 2 | 1.21 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Bray Wanderers AFC - FC Dundalk | 0:3 | 2 | 1.60 | ||
Drogheda United - Limerick 37 FC | 0:2 | 2 | 1.90 | ||
Saint Patricks - Galway FC | 1:1 | 1 | 2.00 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Lokomotiv Moskva - Spartak Moscow Reserves | -:- | 2 | 1.87 | ||
Radomiak Radom - Legia Warszawa U19 | 0:2 | 2 | 1.26 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Dinamo Batumi - Jagiellonia Bialystok | 0:1 | 2 | 2.05 | ||
Lech Poznan - Pelister Bitola | 4:0 | 1 | 1.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Linfield - SP La Fiorita | 1:0 | 1 | 1.15 | ||
Seattle Mariners - Philadelphia Phillies | 2:8 | 1 | 1.43 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Cracovia Krakow - MFK Okd Karvina | 2:2 | 1 | 2.25 | ||
Gornik Zabrze - Fotbal Trinec | 0:2 | 1 | 1.57 | ||
Radwanska, A - Davis L. | 0:2 | 1 | 1.43 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
GKS Tychy 71 - Zaglebie Sosnowiec | 1:1 | 2 | 1.74 | ||
Wozniacki C. - Osaka N. | 2:0 | 1 | 1.37 | ||
Gornik Zabrze - Fotbal Trinec | 0:2 | 1 | 1.57 | ||
Portugal - Chile | 0:0 | 1 | 2.25 | ||
Radwanska, A - Davis L. | 0:2 | 1 | 1.43 | ||
Dinamo Batumi - Jagiellonia Bialystok | 0:1 | 2 | 2.05 | ||
Lech Poznan - Pelister Bitola | 4:0 | 1 | 1.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Viktoria Plzen - FK Usti nad Labem | 8:1 | 1 | 1.05 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ruti - FC Zurich | -:- | 2 | 1.04 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FK Viktoria Zizkov - FK Baumit Jablonec | 0:2 | 2 | 1.38 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ruti - FC Zurich | -:- | 2 | 1.04 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ruti - FC Zurich | -:- | 2 | 1.04 | ||
Bohemians FC - FC Sellier & Bellot Vlasim | 3:1 | 1 | 1.46 | ||
FK Baumit Jablonec - Viktoria Zizkov | -:- | 1 | 1.41 | ||
Norddsjaelland - Nykobing | 0:0 | 1 | 1.34 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ruti - FC Zurich | -:- | 2 | 1.04 | ||
GKS Tychy 71 - Zaglebie Sosnowiec | 1:1 | 2 | 1.74 | ||
FK Dunav Stari Banovci - Kryliya Sovetov | 2:9 | 2 | 1.74 | ||
Bohemians FC - FC Sellier & Bellot Vlasim | 3:1 | 1 | 1.46 | ||
FK Baumit Jablonec - Viktoria Zizkov | -:- | 1 | 1.41 | ||
FK Viktoria Zizkov - FK Baumit Jablonec | 0:2 | 2 | 1.38 | ||
Norddsjaelland - Nykobing | 0:0 | 1 | 1.34 | ||
Tekstilshik Ivanovo - Shinnik M Yaroslavl | 0:0 | 1 | 1.30 | ||
MAS Taborsko - FK Teplice | 1:3 | 2 | 1.46 | ||
USK Anif - TSV 1860 Munchen | 0:3 | 2 | 1.34 | ||
FC Viktoria Plzen - FK Usti nad Labem | 8:1 | 1 | 1.05 | ||
SK Slavia Prague - Ceske Budejovice | 0:0 | 1 | 1.14 | ||
Dresden - Viktoria Berlin | 5:1 | 1 | 1.13 | ||
SV Fortuna Magdeburg - 1. Magdeburg | 0:8 | 2 | 1.01 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Portugal - Chile | 0:0 | 1 | 2.34 | ||
1st teams (goals) - 2nd teams (goals) | -:- | 1 | 1.78 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
England - Germany | 2:2 | 2 | 2.26 | ||
Spain - Italy | 3:1 | 1 | 1.62 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SW Harelbeke - Zulte-Waregem | 0:3 | 2 | 1.08 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SW Harelbeke - Zulte-Waregem | 0:3 | 2 | 1.08 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
VfB Eichstatt - 1. FC Nurnberg | 1:2 | 2 | 1.07 | ||
SW Harelbeke - Zulte-Waregem | 0:3 | 2 | 1.07 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SW Harelbeke - Zulte-Waregem | 0:3 | 2 | 1.07 | ||
SV Grodig - SK Strobl | 4:2 | 1 | 1.13 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
VfB Eichstatt - 1. FC Nurnberg | 1:2 | 2 | 1.07 | ||
SW Harelbeke - Zulte-Waregem | 0:3 | 2 | 1.07 | ||
SV Grodig - SK Strobl | 4:2 | 1 | 1.13 | ||
SV Heimstetten - Moosach bei Grafing | 5:2 | 1 | 1.10 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
VfB Eichstatt - 1. FC Nurnberg | 1:2 | 2 | 1.07 | ||
SW Harelbeke - Zulte-Waregem | 0:3 | 2 | 1.08 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
VfB Eichstatt - 1. FC Nurnberg | 1:2 | 2 | 1.07 | ||
SW Harelbeke - Zulte-Waregem | 0:3 | 2 | 1.08 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
VfB Eichstatt - 1. FC Nurnberg | 1:2 | 2 | 1.07 | ||
SW Harelbeke - Zulte-Waregem | 0:3 | 2 | 1.07 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
VfB Eichstatt - 1. FC Nurnberg | 1:2 | 2 | 1.07 | ||
SW Harelbeke - Zulte-Waregem | 0:3 | 2 | 1.07 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SW Harelbeke - Zulte-Waregem | 0:3 | 2 | 1.07 | ||
SV Heimstetten - Moosach bei Grafing | 5:2 | 1 | 1.10 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
VfB Eichstatt - 1. FC Nurnberg | 1:2 | 2 | 1.07 | ||
SW Harelbeke - Zulte-Waregem | 0:3 | 2 | 1.08 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SW Harelbeke - Zulte-Waregem | 0:3 | 2 | 1.08 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SV Grodig - SK Strobl | 4:2 | 1 | 1.13 | ||
SV Heimstetten - Moosach bei Grafing | 5:2 | 1 | 1.10 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SW Harelbeke - Zulte-Waregem | 0:3 | 2 | 1.08 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SW Harelbeke - Zulte-Waregem | 0:3 | 2 | 1.08 | ||
SV Grodig - SK Strobl | 4:2 | 1 | 1.13 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
SW Harelbeke - Zulte-Waregem | 0:3 | 2 | 1.07 | ||
SV Grodig - SK Strobl | 4:2 | 1 | 1.13 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ruti - FC Zurich | -:- | 2 | 1.04 | ||
SW Harelbeke - Zulte-Waregem | 0:3 | 2 | 1.07 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Stuttgarter Kickers - CfR Pforzheim | 2:1 | 1 | 1.30 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ruti - FC Zurich | -:- | 2 | 1.04 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ruti - FC Zurich | -:- | 2 | 1.04 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Olympiacos Pireus - Ludogorets Razgrad | 1:1 | 1 | 2.35 | ||
Zaglebie Lubin - Hapoel Beer Sheva | 1:2 | 1 | 3.05 | ||
FC Lokomotiv Moskva - NK Ankaran Hrvatini | 10:0 | 1 | 1.25 | ||
Stromsgodset IF - Molde | 1:1 | 1 | 2.10 | ||
Vellmar - Hessen Kassel | 0:5 | 2 | 1.30 | ||
Boras AIK - Husqvarna FF | 1:7 | 2 | 1.06 | ||
Ruti - FC Zurich | -:- | 2 | 1.04 | ||
FC Dundalk - Galway FC | 2:0 | 1 | 1.15 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk | 4:0 | 1 | 2.00 | ||
Olympiacos Pireus - Ludogorets Razgrad | 1:1 | 1 | 2.35 | ||
FC Lokomotiv Moskva - NK Ankaran Hrvatini | 10:0 | 1 | 1.30 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk | 4:0 | 1 | 2.00 | ||
Olympiacos Pireus - Ludogorets Razgrad | 1:1 | 1 | 2.35 | ||
FC Lokomotiv Moskva - NK Ankaran Hrvatini | 10:0 | 1 | 1.30 | ||
CA Patronato - Atl Tucuman | 1:1 | 1 | 2.57 | ||
Arsenal - CA Tigre | 2:1 | 1 | 2.41 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Italy - Slovakia | 71:57 | 1 | 1.32 | ||
Latvia - Turkey | 63:72 | 2 | 1.40 | ||
Belgium - Greece | 78:45 | 1 | 1.45 | ||
Spain - France | 71:55 | 1 | 1.53 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Beijing Institute - Hebei Elite | -:- | 2 | 2.20 | ||
Shanghai Shenxin - Shenzhen | 0:4 | 2 | 1.80 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Italy - Germany | 1:0 | 2 | 2.05 | ||
Czech Rep - Denmark | 2:4 | 1 | 2.70 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
New Zealand - Portugal | 0:4 | 2 | 1.11 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lech Poznan - Hapoel Beer Sheva | 3:0 | 1 | 2.22 | ||
Macedonia - Portugal | 2:4 | 2 | 1.12 | ||
Serbia - Spain | 0:1 | 2 | 1.50 | ||
New Zealand - Portugal | 0:4 | 2 | 1.10 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Macedonia - Portugal | 2:4 | 2 | 1.12 | ||
Serbia - Spain | 0:1 | 2 | 1.50 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FK Tambov - FK Tyumen | -:- | 1 | 2.35 | ||
FK Chernomorets - Rotor Volgograd | 0:2 | 1 | 2.25 | ||
Kamaz Chelny - FK Zenit Izhevsk | 5:0 | 2 | 1.62 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
England - Poland | 3:0 | 1 | 1.60 | ||
Club Atletico Lanus - Huracan | 1:0 | 1 | 1.66 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Cameroon - Australia | 1:1 | 2 | 2.93 | ||
Germany - Chile | 1:1 | 1 | 2.17 | ||
England - Poland | 3:0 | 1 | 1.97 | ||
Slovakia - Sweden | 3:0 | 2 | 2.37 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
MSK Zilina - AS Trencin | 3:6 | 1 | 1.59 | ||
Spartak Moscow II - Enisey Krasnoyarsk | 1:2 | 1 | 2.80 | ||
YFK Shinnik Yaroslav - Alashkert | 0:2 | 1 | 2.57 | ||
Hammarby - GIF Sundsvall | 1:3 | 1 | 1.93 | ||
FC Tonso - FC Khimki | 2:2 | 1 | 1.72 | ||
Negeri Sembilan FA - Selangor PKNS | 0:0 | 1 | 2.40 | ||
Videoton Fehervar - Inter Zapresic | 2:0 | 1 | 2.05 | ||
FC Spartak Trnava - Zlate Moravce | 0:0 | 1 | 1.59 | ||
FK Javor Matis - Mladost Podgorica | -:- | 1 | 2.42 | ||
Istra - HNK Gorica | 1:3 | 2 | 2.42 | ||
ZNK Osijek - Dinamo Bucaresti | 4:1 | 1 | 2.27 | ||
SV Pullach - TSV 1860 Munich II | 0:0 | 2 | 2.02 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Russia - Portugal | 0:1 | 2 | 1.85 | ||
Czech Rep - Italy | 3:1 | 2 | 1.92 | ||
Mexico - New Zealand | 2:1 | 1 | 1.28 | ||
Germany - Denmark | 3:0 | 1 | 1.72 | ||
Quilmes AC - Arsenal | 2:2 | 2 | 2.62 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Russia - Portugal | 0:1 | 2 | 1.85 | ||
Czech Rep - Italy | 3:1 | 2 | 1.92 | ||
Mexico - New Zealand | 2:1 | 1 | 1.28 | ||
Germany - Denmark | 3:0 | 1 | 1.72 | ||
Quilmes AC - Arsenal | 2:2 | 2 | 2.62 | ||
Germany - Chile | 1:1 | 1 | 2.17 | ||
England - Poland | 3:0 | 1 | 1.97 | ||
Serbia - Spain | 0:1 | 2 | 1.80 | ||
New Zealand - Portugal | 0:4 | 2 | 1.19 | ||
Italy - Germany | 1:0 | 2 | 2.05 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Serbia - Macedonia | 2:2 | 1 | 1.85 | ||
Portugal - Spain | 1:3 | 2 | 2.50 | ||
MKS Limanovia - Wislanie Jaskowice | 1:1 | 1 | 2.02 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Australia - Germany | 2:3 | 2 | 1.43 | ||
Slovakia - England | 1:2 | 2 | 1.60 | ||
Poland - Sweden | 2:2 | 1 | 2.75 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Dalian Aerbin - Lijiang Flying Tiger | 2:0 | 1 | 1.26 | ||
Xinjiang Tianshan Leopard - Beijing Enterprises Group | 1:2 | 1 | 1.62 | ||
Wuhan Zall - Dalian Transcendence | 3:1 | 1 | 1.41 | ||
Qingdao Hainiu - Baoding Yingli Yitong | 4:0 | 1 | 1.41 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Russia - New Zealand | 2:0 | 1 | 1.35 | ||
Portugal - Serbia | 2:0 | 1 | 1.85 | ||
Arsenal - Godoy Cruz A.t. | 1:2 | 1 | 2.52 | ||
Spain - Macedonia | 5:0 | 1 | 1.20 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ukraine - Macedonia | -:- | 2 | 1.55 | ||
Sweden - England | 0:0 | 2 | 1.85 | ||
Poland - Slovakia | 1:2 | 1 | 2.00 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lech Poznan II - Polonia Sroda | 1:1 | 1 | 1.51 | ||
Pogon Szczecin II - LKS Vineta Wolin | 2:0 | 1 | 1.46 | ||
Lech Poznan - Legia Warszawa | 2:2 | 2 | 2.22 | ||
Cadiz - CD Tenerife | 1:0 | 1 | 2.25 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Hanfmann, Y - Zverev A. | 0:2 | 2 | 1.34 | ||
Chan H-C / Dellacqua C - Weinhold/Caitlin Whoriskey | 2:1 | 1 | 1.21 | ||
Dabrowski G./Savchuk O. - Adamczak M./Sanders S. | 0:2 | 1 | 1.29 | ||
Bryan B / Bryan M - Tomic B / Zverev M | 2:0 | 1 | 1.22 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Gornik Walbrzych - Slask II Wroclaw | 0:2 | 2 | 1.70 | ||
FC Parma - Pordenone | 1:1 | 1 | 1.80 | ||
Qatar - South Korea | 3:2 | 1 | 5.25 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Mike Perez - Tommy McCarthy | -:- | 1 | 1.14 | ||
Gremio-RS - Bahia-BA | 1:0 | 1 | 1.42 | ||
Washington Nationals - Atlanta Braves | 10:11 | 1 | 1.39 | ||
Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers | 129:120 | 1 | 1.27 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Melbourne Demons - Collingwood Magpies | 104:100 | 1 | 1.55 | ||
A. Sasnovich - Kalinskaya A. | 2:0 | 1 | 1.35 | ||
Bertens Kiki - A Petkovic | 1:2 | 1 | 1.43 | ||
Brown, D - Kozlov S. | 1:2 | 1 | 1.42 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Bytovia Bytow - Radomiak Radom | 4:0 | 1 | 1.95 | ||
Finland - Ukraine | 1:2 | 2 | 1.80 | ||
Serbia - Wales | 1:1 | 1 | 1.70 | ||
Macedonia - Spain | 1:2 | 2 | 1.18 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Tampa Bay Rays - Oakland Athletics | 13:4 | 1 | 1.75 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Kazakhstan - Denmark | 1:3 | 2 | 1.45 | ||
Germany - San Marino | 7:0 | 1 | 1.01 | ||
Poland - Romania | 3:1 | 1 | 1.50 | ||
Montenegro - Armenia | 4:1 | 1 | 1.60 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Australia - Fiji | 37:14 | 1 | 1.01 | ||
Kazakhstan - Denmark | 1:3 | 2 | 1.45 | ||
Republic of Macedonia (Women) - Sweden | 20:31 | 2 | 1.07 | ||
Poland - Romania | 3:1 | 1 | 1.50 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Netherlands - Luxemburg | 5:0 | 1 | 1.02 | ||
Latvia - Portugal | 0:3 | 2 | 1.12 | ||
Estonia - Belgium | 0:2 | 2 | 1.13 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Bulgaria - Georgia | 1:0 | 1 | 1.70 | ||
France - Kamerun | 3:1 | 1 | 1.43 | ||
Netherlands - Luxemburg | 5:0 | 1 | 1.02 | ||
Sweden - France | 2:1 | 2 | 1.65 | ||
Latvia - Portugal | 0:3 | 2 | 1.12 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Italy - Uruguay | 3:0 | 1 | 2.20 | ||
Spain - Colombia | 2:2 | 1 | 1.53 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Indonesia - Scotland | 1:2 | 2 | 1.16 | ||
Israel - Moldova | 1:1 | 1 | 1.42 | ||
Denmark - Germany | 1:1 | 2 | 1.80 | ||
Italy - Uruguay | 3:0 | 1 | 2.30 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Italy - Zambia | 2:2 | 1 | 2.50 | ||
Mexico - England | 0:1 | 2 | 2.00 | ||
FC Targu Mures - CSM Studentesc Iasi | 1:1 | 2 | 1.60 | ||
Hungary - Russia | 0:3 | 2 | 2.45 | ||
Belgium - Czech Rep | 2:1 | 1 | 1.50 | ||
Egypt - Libya | 1:0 | 1 | 1.48 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Real Oviedo - Sevilla FC Atletico | 1:0 | 1 | 1.70 | ||
Real Murcia - Alcorcon | 0:1 | 1 | 2.25 | ||
CD Lugo - Levante | 1:0 | 2 | 2.52 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 71 | 2:1 | 1 | 1.60 | ||
Wisla Pulawy - Gornik Zabrze | 0:1 | 2 | 1.70 | ||
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Glogow | 2:2 | 1 | 1.70 | ||
Podbeskidzie Bielsko-Biala - MKS Kluczbork | 3:1 | 1 | 1.52 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Salos Szczecin - Lechia Gdansk | 2:2 | X2 | 1.80 | ||
Motor Lublin - Unia Tarnow | 3:0 | 1 | 1.15 | ||
Energetyk ROW Rybnik - Radomiak Radom | 1:1 | X2 | 1.40 | ||
Odra Opole - Polonia Bytom | 3:0 | 1 | 1.30 | ||
Motor Lubawa - Sokol Ostroda | 1:2 | 2 | 1.22 | ||
GKS Pniowek Pawlowice - KS Polkowice | 2:1 | X2 | 1.25 | ||
Widzew Lodz - KS Drweca Nowe Miasto | 0:1 | 1 | 2.45 | ||
Stal Mielec - Pogon Szczecin | 1:2 | 1X | 1.27 | ||
GKS Dospel Katowice - Bytovia Bytow | 1:1 | 12 | 1.20 | ||
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Glogow | 2:2 | 1 | 1.50 | ||
Podbeskidzie Bielsko-Biala - MKS Kluczbork | 3:1 | 1 | 1.60 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Legia Warsaw II - SMS Lodz | 0:1 | 2 | 1.90 | ||
Salos Szczecin - Lechia Gdansk | 2:2 | 2 | 3.08 | ||
Wisla Krakow SA - Stal Mielec | 3:1 | 1 | 2.85 | ||
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg | 1:0 | 1 | 2.30 | ||
Energetyk ROW Rybnik - Radomiak Radom | 1:1 | 2 | 2.50 | ||
Legionovia Legionowo - MKS Puszcza Niepolomice | 1:2 | 1 | 2.55 | ||
Gryf Wejherowo - Rozwoj Katowice | 0:1 | 2 | 2.10 | ||
Odra Opole - Polonia Bytom | 3:0 | 1 | 1.30 | ||
GKS Pniowek Pawlowice - KS Polkowice | 2:1 | 2 | 2.00 | ||
Skra Czestochowa - Unia Turza Slaska | 1:1 | 1 | 1.90 | ||
Widzew Lodz - KS Drweca Nowe Miasto | 0:1 | 1 | 2.10 | ||
Stal Mielec - Pogon Szczecin | 1:2 | 1 | 2.10 | ||
Wisla Pulawy - Gornik Zabrze | 0:1 | 2 | 1.75 | ||
Znicz Pruszkow - GKS Olimpia Grudziadz | 0:1 | 2 | 2.20 | ||
GKS Dospel Katowice - Bytovia Bytow | 1:1 | 1 | 2.00 | ||
Stomil Olsztyn - Wigry Suwalki | 1:4 | 1 | 2.40 | ||
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Glogow | 2:2 | 1 | 1.50 | ||
Podbeskidzie Bielsko-Biala - MKS Kluczbork | 3:1 | 1 | 1.60 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Legia Warsaw II - SMS Lodz | 0:1 | 2 | 1.90 | ||
Paide linnameeskond - Nomme Kalju FC | 0:1 | 2 | 1.35 | ||
Energetyk ROW Rybnik - Radomiak Radom | 1:1 | 2 | 2.50 | ||
Gryf Wejherowo - Rozwoj Katowice | 0:1 | 2 | 2.10 | ||
Wisla Pulawy - Gornik Zabrze | 0:1 | 2 | 1.75 | ||
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Glogow | 2:2 | 1 | 1.50 | ||
Podbeskidzie Bielsko-Biala - MKS Kluczbork | 3:1 | 1 | 1.60 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Antalyaspor - Gaziantepspor | 4:1 | 1 | 1.38 | ||
France - Ivory Coast | 1:2 | 1 | 1.50 | ||
FC Sion - Grasshopper Zurich | 1:1 | 1 | 1.50 | ||
Young Boys - FC Lausanne-Sports | 2:0 | 1 | 1.52 | ||
FC Basel - St. Gallen | 4:1 | 1 | 1.32 | ||
Northern Ireland - New Zealand | 1:0 | 1 | 1.60 | ||
France - Paraguay | 5:0 | 1 | 1.25 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Escobedo, E/Querrey, S - Cabal J. S./Farah R. | 0:2 | 2 | 1.20 | ||
Hradecka L / Siniakova K - Konjuh A / Linette M | 2:1 | 1 | 1.14 | ||
Parmentier P / Wickmayer Y - Bertens / Larsson | 0:2 | 2 | 1.27 | ||
Georges M./Paquet Ch. - Flipkens K/Schiavone F | 0:2 | 2 | 1.21 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Finland - Slovenia | 1:3 | 2 | 1.30 | ||
Auckland - Queensland Reds | 30:20 | 1 | 1.16 | ||
Melbourne Storm - Newcastle Knights | 29:9 | 1 | 1.16 | ||
Luxembourg - Monaco | 3:0 | 1 | 1.04 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Comerciantes Unidos - Boston River | 1:1 | 1 | 1.72 | ||
Club Bolivar - Deportes Tolima | 1:0 | 1 | 1.25 | ||
Mexico - Irlandia | 3:1 | 1 | 1.60 | ||
Mexico - Ireland | 3:1 | 1 | 1.55 | ||
Aguilas Doradas - Racing Club De Avellaneda | 1:1 | +2.5 | 2.32 | ||
Deportivo Cuenca - Oriente Petrolero | 1:1 | 1 | 1.60 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
England - Cuba | 7:1 | 1 | 1.18 | ||
Arsenal - Club Olimpo | 1:0 | 1 | 2.87 | ||
Olympique Lyon - Paris Saint German | 0:0 | 1 | 1.45 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Jurak D / Rodionova AN - Krunic A / Tomljanovic A | -:- | 1 | 1.33 | ||
Kvitova P. - Mattek-Sands B. | -:- | 1 | 1.42 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
France - Italy | 1:2 | 1 | 1.45 | ||
USA - New Zealand | 6:0 | 1 | 1.57 | ||
England - Cuba | 7:1 | 1 | 1.18 | ||
Olympique Lyon - Paris Saint German | 0:0 | 1 | 1.45 | ||
Switzerland - Belarus | 1:0 | 1 | 1.32 | ||
Iraq - Jordan | 1:0 | 1 | 2.12 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Mexico - Senegal | 1:0 | 1 | 2.60 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ferrer D. - Lopez F. | 2:3 | 1 | 1.78 | ||
Wawrinka S. - Dolgopolov, A | 3:0 | 1 | 1.26 | ||
Kubot L./Melo M. - Benneteau, J/Chardy, J | -:- | 1 | 1.47 | ||
Garcia, Caroline - Paquet, Chloe | 2:0 | 1 | 1.18 | ||
Pliskova Ka. - Alexandrova, E | 2:1 | 1 | 1.14 |
Brak danych do wyświetlenia