@mirek83
- Obserwujący: 1Stan konta: 1000.00Dodane środki: 0Yield: -18,74%
- Ilość kuponów: 2719Trafione kupony: 711Nietrafione kupony: 1968Nierozliczone kupony: 20
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
AVANT Gaming - Ground Zero Gaming | -:- | 1 | 1.28 | ||
Twa - Esea Open | -:- | 1 | 1.26 | ||
Uni-President Lions - Chinatrust Brothers | -:- | 2 | 1.50 | ||
Keen Gaming - Royal Never Give Up | -:- | 2 | 1.09 | ||
Alliance - OG Seed | -:- | 1 | 1.29 | ||
Energetik Bgu Minsk II - FC Smolevichi II | 1:2 | X2 | 1.87 | ||
Like This Player - CC | -:- | 2 | 1.16 | ||
Secret - Liquid | -:- | 1 | 1.14 | ||
YDN Devils - Gamersorigin | -:- | 2 | 1.18 | ||
Gamerlegion - YDN Devils | -:- | 1 | 1.33 | ||
Excel UK - YDN Devils | -:- | 1 | 1.33 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Aster.Aries - Typhoon E-Sports Club | -:- | 1 | 1.52 | ||
Pho Hien FC - M. Nam Dinh | -:- | 2 | 1.95 | ||
Order - Chiefs Esports Club | -:- | 1 | 1.42 | ||
Bantz - Order | -:- | 2 | 1.10 | ||
Esea Open - Paradox Gaming | -:- | 2 | 1.13 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Ocean - Typhoon E-Sports Club | -:- | 1 | 1.31 | ||
SANDBOX Gaming - Dynamics | -:- | 1 | 1.37 | ||
Chiefs Esports Club - Mako | 16:5 | 1 | 1.10 | ||
Rooster - Really Weird | -:- | 1 | 1.19 | ||
Pamir - ATLAS DE GUADALAJARA | 2:3 | 1 | 1.49 | ||
Alpha X - Dian Lake Gaming | 5:1 | 1 | 1.27 | ||
DIS - Zuhro | 82:86 | 2 | 1.14 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lgd.int - Typhoon E-Sports Club | 1:2 | 1 | 1.14 | ||
Invictus Gaming - CDEC Gaming | 2:1 | 1 | 1.49 | ||
JD Gaming - FunPlus Phoenix | 3:0 | 2 | 1.75 | ||
Esports of Macao China - ESG Gaming | 3:1 | 1 | 1.45 | ||
Nigma - OG Seed | 2:1 | 1 | 1.29 | ||
Ocean - Aster.Aries | 2:0 | 1 | 1.14 | ||
ExsequoR - SuperOVD | 0:2 | 1 | 1.20 | ||
mCon esports - Amsterdam Kings | -:- | 2 | 1.34 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
VSG - Nova | 3:0 | 1 | 1.30 | ||
Keen Gaming - Sparking Arrow Gaming | -:- | 2 | 1.34 | ||
Lightning - Hot Pot Brother | -:- | 2 | 1.23 | ||
Uni-President Lions - Rakuten Monkeys | 12:5 | 2 | 1.43 | ||
RW - LGD Goose | 0:3 | 2 | 1.11 | ||
Royal Never Give Up - EHOME | 2:0 | 1 | 1.19 | ||
FK Khujand - Tadaz Tursunzade | 2:1 | 1X | 1.23 | ||
North - mousesports | 2:0 | 2 | 1.15 | ||
Torpedo Zhodino II - FC Ruh Brest II | 0:0 | X2 | 1.30 | ||
Instat - Zapad 3 | 5:4 | 1X | 1.22 | ||
Virtus.Pro - FlytoMoon | 2:1 | 1 | 1.23 | ||
Skade - Bluejays International | -:- | 1 | 1.17 | ||
Turkey5 - Arena Bulls | -:- | 1 | 1.16 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Uni-President Lions - Rakuten Monkeys | 8:7 | 2 | 1.32 | ||
Fubon Guardians - Chinatrust Brothers | 5:6 | 1 | 1.59 | ||
FC Isloch - FC Vitebsk | 4:1 | 1 | 1.81 | ||
FC Slavia Mozyr - Minsk | 1:3 | 2 | 1.49 | ||
FC Dnepr Mogilev - FC Osipovichi | 2:0 | 1 | 1.35 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Topsports Gaming - World Elite | 3:1 | 1 | 1.20 | ||
herO - Dynamite Gaming | 1:3 | 2 | 1.18 | ||
FK Haradzieja - Bate Borisov II | 0:2 | X2 | 1.34 | ||
Uni-President Lions - Rakuten Monkeys | 4:14 | 2 | 1.44 | ||
CHA BU Duo - Gank Esports | 0:2 | 1 | 1.20 | ||
FC Slavia Mozyr - Minsk | 0:1 | 2 | 1.46 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
YouKnowWho - Aster.Aries | 2:0 | 1 | 1.20 | ||
Dynamics - Spear Gaming | 3:1 | 1 | 1.34 | ||
Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys | -:- | 2 | 1.37 | ||
Neman Grodno - Energetik Bgu Minsk II | 2:1 | 1 | 1.46 | ||
200 Degrees - Q-Confirm | 0:1 | 2 | 1.12 | ||
FC Smolevichi II - Dinamo Minsk II | 0:3 | 2 | 1.29 | ||
DV Predator - Xavier Esports | 0:1 | 2 | 1.07 | ||
Gamerlegion - Chaos Esports Club | 0:1 | 2 | 1.14 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
eSuba - Fnatic Academy | 0:1 | 2 | 1.15 | ||
9INE - fightclub | 1:0 | 2 | 1.24 | ||
S2V Esports - Exploit Esports | 1:0 | 1 | 1.15 | ||
LDLC - Vodafone Giants | 0:1 | 2 | 1.48 | ||
Evil Geniuses - Orgless | 2:0 | 1 | 1.25 | ||
Chaos Esports Club - Cr4zy | -:- | 1 | 1.49 | ||
epikk esports - Sprout | 0:1 | 2 | 1.10 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Chinatrust Brothers 2 - Rakuten Monkeys 2 | ::- | 1 | 1.47 | ||
FC Kuktosh - FK Khujand | 1:1 | 2 | 1.49 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
TNC Predator - T1 Gaming | 2:1 | 1 | 1.20 | ||
Fubon Guardians - Uni-President Lions | 13:2 | 1 | 1.42 | ||
Laopaoer - Dian Lake Gaming | 4:2 | 1 | 1.33 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Bomy Chahon - Nury Nav | 3:1 | 1 | 1.74 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions | 4:7 | 1 | 1.38 | ||
FC Khatlon - FK Istiklol | 2:2 | 2 | 1.23 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
BGU Minsk - Dyush-3 Stenles Pinsk | -:- | 2 | 1.65 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions | 6:2 | 1 | 1.71 | ||
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians | 12:9 | 1 | 1.54 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Sparta-2 - Bastion Minsk | -:- | 2 | 1.25 | ||
Sparta Minsk - Bastion Minsk | 3:5 | 2 | 1.36 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Isloch - FC Slavia Mozyr | 3:0 | 1 | 1.57 | ||
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians | 11:10 | 1 | 1.64 | ||
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions | 6:1 | 1 | 1.59 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rakuten Monkeys - Uni-President Lions | 3:9 | 2 | 1.64 | ||
Shakhtyor Soligorsk II - Slutsksakhar Slutsk | 4:2 | 1X | 1.25 | ||
Belshina Bobrujsk - FC Smolevichi II | 6:2 | X2 | 1.35 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Lokomotiv Moscow (D1PSEN) - CSKA Moscow (MR.JAB) | 0:0 | 2 | 2.07 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Chetz - Endpoint | -:- | 2 | 1.05 | ||
CeX EPS - The Pensioners | 1:0 | 1 | 1.28 | ||
LDLC - Heretics | 1:0 | 2 | 1.46 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Torpedo Zhodino II - Energetik Bgu Minsk II | 0:0 | X2 | 1.44 | ||
Phoenix Minsk - Amatar Minsk | 3:3 | 2 | 1.66 | ||
K-2 Minsk - Zubr Minsk | -:- | 2 | 1.54 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FK Haradzieja - Dinamo Minsk II | 0:6 | 2 | 1.22 | ||
Landskrona Bois - Eskilsminne IF | 5:0 | 1 | 1.52 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Rostov - Krasnodar | -:- | 2 | 2.12 | ||
Bastion Minsk - ICE City 2 Minsk | 6:0 | 1 | 1.26 | ||
FC Nacka Iliria - Assyriska United IK | -:- | 1 | 1.30 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Astralis - OG | 2:0 | 1 | 1.34 | ||
Warthox - Alltech Esport | 0:1 | 1 | 1.31 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Astralis - OG | 2:0 | 1 | 1.34 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Dushanbe 83 - FK Istiklol | 0:7 | 2 | 1.37 | ||
Krylya Sovetov - CSKA | 0:7 | 2 | 1.23 | ||
Aichyna - Beltransgaz | 6:1 | 1 | 1.10 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Khatlon - Istaravshan | 2:1 | 1X | 1.38 | ||
FC Kuktosh - Tadaz Tursunzade | 0:0 | X2 | 1.52 | ||
Lokomotiv Pamir - Faizkand | 2:2 | 1 | 1.92 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Karlbergs - Kungsangens IF | 2:1 | 1 | 1.50 | ||
Hertha BSC - SC Freiburg | -:- | 1 | 1.51 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
Dinamo Brest II - FC Slavia Mozyr | 2:0 | X2 | 1.53 | ||
Bate Borisov II - FC Ruh Brest II | 1:4 | 1X | 1.16 | ||
Shakhtyor Soligorsk II - Neman Grodno | 1:1 | X2 | 1.42 |
Spotkanie | Data | Wynik | Typ | Kurs | |
---|---|---|---|---|---|
FC Nacka Iliria - Rinkeby United | -:- | 1 | 2.50 |
Brak danych do wyświetlenia